Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 09:33

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 41 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 18.10.2020 17:01 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа au005 Білим по білому


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 18.10.2020 20:00 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Хороша, міцна історія.
Поворот в уривку за 13-й рік от просто красивий :roll:
Трошки можна було би її дошліфувати: є надмірні описи, якісь поточні незугарності, не дуже зрозумілі описи бойовки. Всі вони некритичні, але місцями текст через них не летить, а як по щебеню йде :roll:
Було незрозуміло, за якими ознаками загін в сцені з розтяжкою упізнав "суку продажну".
Баба-самогонщиця на ім'я Владлена - це п'ять))))

Щиро бажаю успіху, гарний твір!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 10:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Дякую, Дракотику!
Та сцена, про яку йдеться, складна за мізансценою, так скажімо. Тож треба над нею ще трохи поміркувати.
Вам також успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 14:01 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.09.2020 10:58
Сообщения: 34
Ганна
«Ганна сплеснула долонями » - з якого дива? Ви аплодуете своїм занавісочкам перед тим, як їх мацати?
«Чи просто розчинився у повітрі перед дверима.» – у-у-у! Цей містичний саспенс просто божевільний! Особливо враховуючи, що після відлиги сніг вкривається льодовою кірочкою й дрібні тваринки іноді не провалюються, бо в деяких місцях їх витримує кірочка. Але ж це Ганна…
«Зі снігом впораєшся? Чи допомогти прогорнути доріжки?» - Мирон, падлюка така, все готовий зробити для її миру та спокою ( Ганна «мовила і скривилася, подумки додавши: «якби не твій дзвінок».). От якби він досі бухав (а не лише з горя від її відмови), проявляв би ніжність ударами обухом по її черепу, а потім вибачався на колінах з букетом чорнобривців в руках, доки вона відходить в реанімації, – ото б було класно!
«Хоч Мирон іноді й дратував – допомагав по господарству вправно.» - а Ганнуся балувана. В неї типу є коханий Тарас, але чомусь Мирон – її регулярний гість. А що, ну треба ж Ганнусі собі хоч когось для підтримки статевої функції? («І, гляди, вже вночі вони врешті опиняться в одному ліжку.») Що добру пропадати? А ще є смакування непристойних сцен («Мирон смикнув халатик, тканина не витримала і затріщала. З-під неї визирнули пружні перса. Чоловік голосно ковтнув слину, потягнувся рукою до них. Отримав ще один ляпас. Ухопив за руку, смикнув, перевернув, заломив за спину і знову штовхнув Ганну на канапу.»). Вульгарна банальщина…
«Чи знає щось про Тараса? Що той…» – …той падлюка робить? Ну, любить вона Тараса! Своєю специфічною любов’ю. А ви як думали? Фраза «Що той…» і загадкові три крапки висловлюють зневажливе ставлення до Тараса.
«Стійко лампочка трималася, пережила подружок у кімнатах, та все має свій вік.» – моя збочена уява підказує, що Тарас той ще гуляка. Влаштовував домашні оргії. Он, по всіх кімнатах були подружки.
«Аж тут здалося, що у темній вітальні хтось сидить за столом. » – як Ганна устигла роздивитися такі подробиці? Чому не постать якогось ведмедя чи веселкового єдинорога?
«А кращі ліки від нервів – то праця.» – так, важка Миронова праця. Адже той рабує на неї несамовито, ремонтує, сніг відкидає… Цікаво, від чого Ганнуся могла перетомитися? Від кидання сніжок в дерева?
«– Мені нічого не треба! – і кинула слухавку. – Марійко, ти де? – крикнула крізь сльози. – Сідаймо обідати!». Моя збочена учава сприймає це так, ніби «Нічого не треба, нарешті він здох. – у Ганни проступили сльози від щастя. – Марійко, сідай, будемо їсти, пити, святкувати».
«Ганна придивилась і охнула – надто цей собака походив на вовка.», «Донечку, обережніше, не налякай його!»– донька грається з якимось чужим собацюрою, але ж головне не налякати тваринку. Байдуже, що собака може запросто розідрати горло дитині. Ну це ж Ганна…
« Вона тримала цуценя, схоже на хутряну іграшку. » – ага, це той вовкулака розродився у їх на очах.
«Принеси мені шкуру вовка, – сказала Ганна.», «І сконав так само, як і Тарас – із горлянкою перетятою.», «Під шкірою біліла сорочка з візерунками» – аллюзія на замовлене вбивство Ганною свого чоловіка Тараса за допомогою коханця Мирона.
«– Забирайся до біса, вбивце! – відрізала Ганна.» – правильно, хто ж заявляє до поліції на своїх коханців. Ще спалить її, то разом загримлять кайданами.
«Вона вже знала – свій свого не образить.» – на основі чого такий висновок? Сюжет описує зовсім інше. Але це ж Ганна…
Ганнуся садистка, тиран, лінива жінка, жахлива матір. Чудовий персонаж. Геніально.

Тарас
«У яскравому зоряному світлі терикони чомусь найбільше дратували Тараса.» – от поясність мені, як він вночі роздивився терокон (земляний насип), враховуючи, що навкруги було лише світло від зірочок? Оце зір у чувачка!
«Все добре, я не завдам шкоди» – нічого, що він щойно стріляв. То така сувора чоловіча ласка.
«Тарас розплющив око» – обережно, пірати наступають! Але ні. Далі друге око відновило свою функцію («Тарас розплющив очі»).
«Відшукався лише перекис водню. – Такий-собі антисептик, – зітхнув Тарас, – втім, це все ж таки краще, аніж нічого.» – а ось не треба хвилю котити на мій улюблений перекис водню! Він вивільнює не лише молекулярний, але й атомарний кисень! Але якщо Тарас зневажає цей антисептик, чому не прокалив лезо вогнем?
«Мирон. «Перевертень», – присвиснув подумки мисливець. З щоки односельця стирчала осикова скалка, з рани точилася кров.» – а що, стріляти по людях давня мисливська традиція.
«Дійсно, вбити Мирона я встигну завжди» – Ну повернемося до сюжету. Якщо так, то Тарасе, тебе мало не зжерли, а ти тут себе героєм ставиш?
Ну що сказати… Працюй для дружини та дитини, терпи її коханця, поки той тебе не заріже по її рекомендації, а потім вони тебе спалять («Найкраще – тушу якнайшвидше спалити, а попелище окропити свяченою водою і засипати сіллю. Бажано б разом із шкурою та вишиванкою». ). Геніально.

Мирон
Ну що сказати… Працюй, як собака, вбий заради коханої, а тебе за це згодують домашнім тваринам. Геніально.

Марійка.
Бідна дитина. Чувак ледь не згвалтував дівчинку, а мати сидить і дивиться («Мирон відскочив від Ганни, зробив крок до дитини».). Правильно, хліба і видовищ.

Численні русизми
«справлюся» – краще «впораюся»
«інша задача» – краще «інше завдання»
«відбилися на обличчі» – краще «відобразилися на обличчі» тощо.

Авторе, ви мене пробачте, будь ласка, але це дуже погана робота. Огидний сюжет, жахливий сенс, помилки та русизми. Працюйте над собою.

_________________
З повагою та вдячністю.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Дякую за аж настільки глибокий аналіз. :wink:
Нічого більше не додам - бо вважаю, що оповідання має говорити само за себе. Пораджу лише змінити підпис. Утім, це на ваш розсуд. Бажаю успіху в подальшої творчості.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:28 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Цитата:
Пораджу лише змінити підпис.

До речі, так, погоджуюся


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:31 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Sorry, не можу втриматися, але монохромні коментарі такі кольорові :lol:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:34 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Оффтоп. Мені тут теж відкрився світ різнокольорового форматування!
Це так ностальгійно. Їй-бо, з часів школи Змій 10-колірними ручками не писав! Хто такі пам'ятає, став клас! :lol: :lol: :lol:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
"Людство, сміючись, розлучається зі своїм минулим"
Ну назва ж така - "Білим по білому". А біле забруднити все одно не вийде. :!:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 17:24 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 02.07.2020 13:52
Сообщения: 40
Дуже гарне й майстерне оповідання. Автор, ви праві, біле забруднити таки не вийде :) І перевертні, і сучасне злободенне та наболіле. Я так не вмію поєднувати важкі теми й фентезі. Тому великий респект і успіхів


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 17:36 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.09.2020 10:58
Сообщения: 34
Казка Андерсена "Нове врання короля"
"Так виступав король у процесії під розкішним балдахіном, і всі люди на вулиці і з вікон кричали:
— О! Нове вбрання короля незрівнянне! Який чудовий шлейф його мантії, як чудово лежить!
Ніхто не хотів показати, що нічого не бачить. Адже це означало б, що він непридатний для своєї посади або страшенно дурний. Жодне вбрання короля не мало такого успіху, як це.
— Та він же зовсім голий! — закричав раптом якийсь маленький хлопчик."

Прошу не ображатися, а правильно використати для самовдосконалення. Авторе, зараз ваш твір не має ні художньої, ні етичної цінності.

Вибачте за прямоту. Сприймайте як лікувальні грязі.

_________________
З повагою та вдячністю.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 17:52 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю!
Гарне оповідання! Цікаве й символічне. Авторові успіхів!
А Монохром просто заздрить. Так, що в нього з рота аж піна хлюпає. Бо, мабуть, так не вміє. Бо в його світі немає білих вовків і білих вишиванок. Лише брудні болота з грязюкою і огидні жаби.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 19:01 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Пані Монохром, мене, до речі, теж щиро дивує ваша ненависть до цього твору.
Так, він неідеальний, потребує текстової (навіть не структурної!) редактури, але хто з нас без гріха?
Проте загалом це драматургічно добрий, цікавий, міцний твір. Усі герої мають мету, особисті риси, між ними обґрунтовані конфлікти, є несподівані повороти, от це все. Ну і ідейно це хороша історія.
Звісно, жодне оповідання - не 100 доларів, щоб усім подобатися. Завжди цікаво побачити якусь несподівану точку зору на твір.
Але ви так емоційно реагуєте, що спадає на думку (най пробачать мені адміни перехід на особистості) - чи немає тут якоїсь особистої образи на автора (якщо ви раптом маєте підозри, хто це) чи підняту тему? Чи, боронь боже, вас тригернула сцена спроби згвалтування? Тоді це, звісно, сумно, і я вам щиро співчуваю. Можливо, є сенс завести правило, що перед текстом має бути вказівка - які тригерні теми є в оповіданні. Ви можете запропонувати це адмінам.
Жодного бруду, до речі, я тут не бачу. Так, є війна і кров. Але це не бруд. Тут навіть натуралізму немає, все досить екологічно описано. І Грою престолів, на яку ви послалися в базікалці, тут близько не пахне (до речі, я Мартина теж терпіти не можу))) Бо у Мартина просто всі умірлі. А тут ні.
Втім, повторюся, кожен має право на свою думку.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 20:18 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Монохром писал(а):
Сприймайте як лікувальні грязі.
Та вже зрозуміло. :lol:
Але 125 переглядів на день - нічогенько так. Приємно й неочікувано. :wink: Щиро дякую вам за рекламу, пані Монохром! До речі, це ім'я чи прізвище?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au005 Білим по білому
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 20:21 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Дракотику, Доброславо, Сокиро!
Щиро дякую вам за підтримку!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 41 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB