Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 15:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 18.10.2020 17:01 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4124
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа au025 Кремний


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 14:54 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 28.09.2020 12:07
Сообщения: 58
В цілому сюжет мені сподобався.
Але написано ніби поспіхом, тому багато повторів слів, не вистачає розділових знаків...
Нелогічним для мене залишився вчинок Захара у театрі :? Та й те, що після нього глядачі залишились неушкодженими, схоже на казку.

А на завершення здивувало дуже дивне почуття гумору героїв. :roll:
Багато незрозумілого.

_________________
Думка - це лише блискавка вночі. Але в цій блискавці - все.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 20:41 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.03.2013 12:49
Сообщения: 45
Вітаю, авторе! Приєднуюсь до попереднього коментатора - складається враження, що оповідання написане поспіхом і не вичитане. Певні ляпи не дозволяють побачити картинку, бо троє ходячих часів чи побігли в приплив і впали, не відпускаючи обіймів (це як? обійнялися і боком бігли?) - особисто мене це викидало з сюжету і викликало посмішку. Бажаю автору допрацювати такі слизькі моменти, оповідка варта того.
Удачі на конкурсі!

_________________
Сплю. Вижу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 20.10.2020 12:21 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Мила, але дуже кострубата історія. Також оце: "Внешне он напоминал киборга..." Кіборг це гібрид людини та машини і вони поки що не мають чітко прописаної зовнішності. Ну, й загалом, що далі, то більше повторів, нехтування розділовими знаками й тому подібного. Та й дуже неправдоподібно, хоча й романтично.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 20.10.2020 13:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2019 20:24
Сообщения: 107
Вітаю, Авторе!
А мені, даруйте, не дуже зайшло.
Звісно, на колір і смак...
Але не полишало враження, що Автор має якусь приховану мету і ставить читачам загадки: чи второпаємо ми, що це такий чи то стьоб, чи то тролінг, чи то прикол.
Щодо мови, то вперше здалося, що це машинний переклад російською (переважно роблять навпаки).
Можливо, для прихильників фант-панку - це супер. Але я не прихильниця.
Успіху на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 21.10.2020 14:44 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.09.2020 10:58
Сообщения: 34
Дуже гарне оповідання. На цьому конкурсі із більше, ніж 20 робіт – це одне із найсильніших! (А якщо чесно, виклали на конкурсі всього 3-4 гарних оповідання із цим включно. На талановиті роботи видався неврожай).
Спокійне, літературно підковане, м’яке і смачне, немов свіжа випічка з вишнею. Так би мовити, відрада для моєї зраненої душі. Адже переважна кількість творів зараз на конкурсі – від низької до підвально-низької якості. Саме тому є висока ймовірність, що до другого туру вашу роботу не впустять, бо голосують лише тутешні автори (занадто разюче співвідношення серед професійних та поганих робіт з переважанням в негативну сторону). Прочитайте про психологічний феномен, який має назву «Кошик з крабами» або «Crab mentality», або «Сrabs in a bucket», тобто коли людина заважає іншій людині досягти вершин, оскільки сама перебуває в ненайкращій ситуації. Я дуже здивувалася, коли побачила, що на форумі, зазвичай, погане – автори підхвалюють, а чисті діаманти – намагаються втоптати в багнюку. Ну це вже моя особиста точка зору.
Авторе, просто для себе майте на увазі, що робота у вас вийшла дійсно найвищої якості!

А тепер по суті:
В тексті багато добрих слів, що формують приємні відчуття. Наприклад: «Любили театр и балет. Любили исторические романы. Любили неспешные прогулки в заснеженном Центральном парке. ».

Неймовірні гарні описи:
«черное бархатное платье украшенное жемчужной брошкой», «бриллиантовые сережки в виде капелек росы», «Азиатская утонченность, эдакая редкая орхидея»…

Щодо фрази:
«Возможно, его хакнули с очередным обновлением, которое загрузили ребята из Калифорнийского технологического института. » – а ось це вже наше близьке майбутнє, оскільки сучасна галузь протезування навчилася відтворювати імпульси, подібні до тих, які формує наш мозок, що дозволяє, наприклад, скорочуватися м’язам кінцівок. Може тому Ілон Маск так рекламує чіпи, що мають вживлюватися в голову? А що, перші 5 років – то буде для музички, а потім перепишуть програмку (ну, коли хоч мілярдик підшиється) і тоді армія нових людей проти своєї волі і поїсть, і вб’є, і мовчки все зробить. Та взагалі - хоч у жерло вулкану засилай. А головне такому живому «кіборгу» не треба ні бензин, ні ремонт, ні умови функціонування, ні заробітна плата. Авторе, дуже сильна тема.

Щодо фрази:
«Кто-то заставлял его ходить вдоль рядов, патрулируя заложников, нацеливая дуло на женщин и детей. »
Нажаль, ці технології вже існують. Вони відомі під назвою «радіо Кажинського». Перші згадки про успішне використання цієї технології у військовій галузі стосуються солдатів, що служили в Африці. Там було ростріляно автобус з дітьми. Людині підшивають штучку, а потім керують нею із супутника (типу як через мобільний зв’язок). Щоправда Захар у творі при свідомості, але реальні солдати впадають в стан, схожий на сон або транс (вони ходять з відкритими очами, але об’єктивно відсутні під час виконання бойових завдань).

Від фіналу по спині пробігли табуни мурашок.
Дякую вам, авторе. Чудово. Ні. Відмінно!

_________________
З повагою та вдячністю.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au025 Кремний
СообщениеДобавлено: 23.10.2020 16:06 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21.10.2020 19:00
Сообщения: 30
Добрый день, автор 025! :evil:

Огра чуть зубы не сломала о рассказ. Кстати, такое обращение с языком я видела у билингвов и у тех, кому на украинском проще, чем на русском. А еще я буду считать, что автор новичок. Потому что предположить, зачем это опытному автору, я не могу.

1. Название. Простенько и с вкусом. Кремний про кремний. Такое, может, даже запомнится.

2. Первое предложение. "Захар первым выбрал вечную кремниевую жизнь." И сразу интрига. Интересно про кремниевую жизнь. Давно не встречала. Раньше модно было.

3. Рассказ. Мне почему-то показалось, что вам должен нравиться Нил Стивенсон. "Доджа в аду" вроде как раз недавно перевели. Хотя и "Reamde" подойдет. Программисты, террористы, высокие технологии, китайцы. Только у вас получился скорее синопсис. Наверное времени не хватило расписать подробно. Можно продлевать истории Захара и Кики (привет, Миядзаки?). Ведь жизнь в матрице для влюбленных предполагает бесконечно много сценариев. И обязательно счастливый конец с котиками.

4. Послевкусие - морской воды из виртуальной реальности.

Спасибо, автор! :twisted:

_________________
Ом-ном-ном!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB