Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 24.04.2024 13:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: as017 Під стягом Перпери
СообщениеДобавлено: 31.07.2020 22:01 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Ванк
Ох и автор! Скотиняка така :lol:
А если более-менее серьезно, то попробую оправдаться: фокальный персонаж здесь, все же, Крогер. Какая мотивация у старого вояки, который всю жизнь отдал своей службе и стране? У которого, кроме дочки друга (она же княжна) и работы нет ничего? Его жизнь - солдаты и защита границ. И он рьяно делает свою работу и выполняет долг перед другом. Как у него это выходит - вопрос вторичный :roll:
В таком отрывке показывать предыстории и мотивации других персонажей - не видится мне реальным.

Филин
Спасибо за отзыв!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as017 Під стягом Перпери
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 01:35 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.07.2020 22:48
Сообщения: 44
А я и не говорю, что расписать это всё в таком отрывке, это легчайшая задача. Но с расширенной версией я бы ознакомился с удовольствием :D

_________________
Краткость, в нашем случае, просто сестра...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as017 Під стягом Перпери
СообщениеДобавлено: 02.08.2020 12:01 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що ж, цілком непогане фентезі сучасного зразка, де політика, інтриги, мильна опера займає більше тексту, ніж власне пригоди. Плюс, як на мене, в якості ГГ цьому жанру потрібні молоді й гарячі, а такі як Ваш Ейб повинні наставляти їх на правильний шлях, час від часу вибивати лайно і опускати на землю, а коли треба героїчно віддати життя. Але це вже питання смаку. Загалом більша частина тексту мені сподобалася, угода з Моржаною взагалі шикарна. На жаль, десь остання третина наповнена знайомством з персонажами, про яких читач до цього тільки чув (або навіть взагалі не чув як з Главою Ковену). І все б нічого, але ці сцени не додають нічого нового. Якщо чаклун бодай радує чарами, то що користі від епізоду з головою? Чи бодай хтось сумнівався в пророцтві Жаби? Ми не дізнаємося мотивації князя, не отримуємо навіть якихось додаткових деталей до його образу. Про "оце так поворот!" я навіть заїкатися не буду. Тож, на мою думку, якщо всього не вкласти, варто було закінчити так, щоб створилося відчуття кліфхенгера або псевдозавершення, а не банально скинути перший розділ.
Мова непогана, але ріжуть око русизми типу "стая", "путь", "княжна". Екшен норм, проте не "вау!": бійку з вампалами читаєш, бажаючи швидшого завершення, без захоплення.
Загалом, мені сподобалося, але сама історія в нинішній формі не дає поставити їй високий бал. Можливо, якщо позбутися зайвих вкраплень, вона виглядатиме краще.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as017 Під стягом Перпери
СообщениеДобавлено: 04.08.2020 11:17 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 27.06.2014 08:16
Сообщения: 44
Не буду оригінальним, але це не оповідання, а шматок більшого твору. Відповідно, якоїсь розвязки чи фіналу читач не отримує. Це робить читача злим і змушує ставити менші бали, аніж твір би обєктивно заслуговував.
І ще таке, можливо це субєктивно, але мені читалося досить важко. Знову ж таки кажу з т.з. читача. З точки зору письменника не заню як цьому зарадити. Проконсультуйтеся з грамотними людьми, може вони щось підкажуть. А може - я не правий і так усе ок.
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB