Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 24.04.2024 02:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 18:17 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Щиро зичу перемоги, авторе!
Щоб саме ви дали наступну тему!
Бо читати казки, коли навколо "ж..а" вже несила!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 20:50 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Щиро дякую, Панасе!
Мабуть, людям таки потрібні казки. Але питання в тому, які саме, з яким сенсом і ідеями.
Бо в нинішніх умовах штучно вигадане казкове зло не йде ні в яке порівняння зі справжнім, яке зовсім поряд. А абстрактний гуманізм нині виглядає поведінкою страусів, що ховають голови в пісок, аби не бачити довколишніх реалій.
Вам успіхів і натхнення!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 30.07.2020 16:38 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Чудове оповідання. Ще й привнесло ковток свіжого повітря в частині фантприпущення, адже про НАШУ війну пишуть у переважній більшості з містичним елементом (або я просто не читав іншого).

Дрібна заувага: ви двічі повторюєте, що в застінках змарнів, потім це ж саме показуєте. Як на мене, перебір ;)

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 31.07.2020 18:58 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що ж, насамперед жанр доволі цікавий, коли на фоні реальних подій відбувається щось надзвичайне. Біда в тому, що зазвичай це коротенькі історії, подібні до сна. Ось погуляв герой за руку з прибульцем по лісу, побачив НЛО в небі, потім воно полетіло, а він підняв рушницю і побіг далі бити нацистів. Інший варіант пряме змішування, наприклад, таке: Sgt. Rock. Але у Вас явно перший випадок: фантастичне і реальне чудово розкладаються на дві окремі та майже самостійні історії, що пов'язані лише кількома моментами.
То що ж йде не так? Головне біда як на мене: історія надто затягнута. Ти немов наче разом з героєм біжиш, потім чекаєш, потім знову щось робишь і ніяк не дочекаєшся, доки все скінчиться. Частково на моє сприйняття наклалися проблеми з сайтом, але й без них це дуже тягуче й нудно. Можливо, такий підхід додає реалізму, але мені здається навіть копання окопів можна описати захопливо та цікаво. Тут же я банально не міг дочекатися завершення.
Інша біда повтори. На відміну від Ванка я політоти якраз не помітив, але розумію чому йому так здалося. Ви чи то з власної неуважності, чи то щоб читач напевне зрозумів, постійно, буквально через кожні кілька абзаців повторюєте одну й ту ж думку. "Наглядачі злі", "Сашка побили дуже сильно", "Прибульці таємничі". І знову, знову, знову... Так, тут Вам ніхто не закине, що "якщо читач не зрозумів, то винен автор", але в мене, як читача, виникає відчуття, що Ви вважаєте мене розумово неповноцінним або глядачем "Телепузиків" (ті теж обожнюють повтори). Себто, так навмисне загострюють увагу саме в пропаганді чи рекламі, коли хочуть щось втюхати.
Політоти все ж немає. Існування катівень визнали в самих "республіках" і навіть ув'язнили відповідальних (звісно, лише тих, хто не встиг злиняти чи сісти у крісло місцевого чинуші). Зробити, щоб Сашка схопили не через фото, а тому що п'яний під під'їздом валявся - от і взагалі безполітичний сюжет. А загалом очікувати об'єктивної оцінки незакінченої війни, ще й від аж ніяк не відстороненого спостерігача вельми наївно.
Підсумовуючи все сказане, мені не сподобалося, тож високу оцінку на жаль поставити не можу. Можливо, іншим разом.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 31.07.2020 23:12 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Щиро дякую, Фантоме!
Фантом писал(а):
Ще й привнесло ковток свіжого повітря в частині фантприпущення

Неочікувано, але приємно таке чути :D
За зауваження подяка, треба буде передивитись ці моменти.
Успіхів назаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 31.07.2020 23:38 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за розгорнутий відгук, Олександре!
Олександр Ігнатенко писал(а):
Ось погуляв герой за руку з прибульцем по лісу, побачив НЛО в небі, потім воно полетіло, а він підняв рушницю і побіг далі бити нацистів.

Ви цілком вірно вловили сюжетну канву. :D
Олександр Ігнатенко писал(а):
я банально не міг дочекатися завершення

В кожного своє сприйняття. Але ж Ви таки дочитали. :D
Олександр Ігнатенко писал(а):
відчуття, що Ви вважаєте мене розумово неповноцінним або глядачем "Телепузиків

Вас особисто - в жодному разі. Прикро, якщо склалось таке враження. Але люди бувають різні. :roll:
Олександр Ігнатенко писал(а):
Існування катівень визнали в самих "республіках" і навіть ув'язнили відповідальних

І тепер там мир, благодать і дотримання прав людини? :lol:
Олександр Ігнатенко писал(а):
А загалом очікувати об'єктивної оцінки незакінченої війни, ще й від аж ніяк не відстороненого спостерігача вельми наївно

Маєте на увазі, що треба бути відстороненим спостерігачем у власній країні? Дивна думка. Перепрошую, але не можу з нею погодитись. :mrgreen:
Олександр Ігнатенко писал(а):
мені не сподобалося

Люди мають різні вподобання, і в цьому нема нічого дивного.
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 00:36 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Цитата:
В кожного своє сприйняття. Але ж Ви таки дочитали. :D

Бо ж конкурс! Але в інших читачів не буде такого зобов'язання
Цитата:
І тепер там мир, благодать і дотримання прав людини? :lol:

А хіба десь таке є? Я насправді чекаю повернення Донецької та Луганської областей до складу України, але не те щоб в них було багато приводів цього бажати. Себто, якщо Ви не в курсі, це наша вже не нова поліція не так давно застрелила п'ятирічного (!) хлопчика і заявила, що "зґвалтування затриманої не є перевищенням службових обов'язків". Тому, будьмо чесними, в Україні права людини також не дотримуються і це серйозна проблема, яку треба вирішувати.
Цитата:
Маєте на увазі, що треба бути відстороненим спостерігачем у власній країні? Дивна думка. Перепрошую, але не можу з нею погодитись. :mrgreen:

Ні, я мав на увазі, що бути відстороненим спостерігачем у власній країні апріорі неможливо. Більше того, навіть просто зацікавлений не зможе дати абсолютно раціональну оцінку. От Ви можете назвати винного у конфлікті Великої Британії та Ірландії? Хоча дуже схоже на нинішню ситуацію у нас, тож відповідь має бути такою ж. Чи все ж ні? А ось нещодавно завершену двацятирічну війну між Ефіопією та Еритреєю оцінити зовсім нескладно, адже стосунки з цими країнами мінімальні і вони ніяк не впливають на Україну.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 01:55 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Олександр Ігнатенко писал(а):
Бо ж конкурс! Але в інших читачів не буде такого зобов'язання

Примус інколи - корисна штука! :wink:
Олександр Ігнатенко писал(а):
Я насправді чекаю повернення Донецької та Луганської областей до складу України

Як чекаєте? У форматі "ракової пухлини"? За принципом "тамженашилюди" ?Нам мало того, про що Ви пишете нижче:
Олександр Ігнатенко писал(а):
будьмо чесними, в Україні права людини також не дотримуються і це серйозна проблема, яку треба вирішувати

- і Ви хочете, щоб це все збільшилось в рази? Ну-ну! :mrgreen:
Олександр Ігнатенко писал(а):
бути відстороненим спостерігачем у власній країні апріорі неможливо. Більше того, навіть просто зацікавлений не зможе дати абсолютно раціональну оцінку

Тепер, перепрошую, розумію Вашу думку ще менше. Маєте на увазі, що якщо людина знаходиться всередині подій і не може дати їм безпристрастну оцінку, то про ці події не варто писати і говорити? Дуже, дуже дивно! :shock:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 14:32 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 10.07.2020 20:22
Сообщения: 26
Написано мастерски, словарный запас у автора большой. Погружаешься в рассказ с головой. Но, честно, я не поняла смысла рассказа. Но, побегали они за колобком, а что дальше?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 14:44 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Може, варто додати епізод, де Колобок чи Дракон теж наражаються на небезпеку. Бо в сепарів теж можуть бути "фахівці", які знаються на прибульцях або потойбічному. І Дракон мусить обрати - чию саме допомогу прийняти, чиїй сторони.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 17:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за відгук, Філіне!
Приємно, що сподобалось. :)
Щодо сенсу всієї біганини: Дракони забрали з Землі загубленого Колобка, не давши йому похарчуватись в якомусь ядерному реакторі і вчинити другий Чорнобиль. Бо в іншому варіанті на планеті з’явилися б дорослі співплемінники цієї істотки, які дуже радіоактивні і здатні вчинити водночас десяток Чорнобилів (у тексті про це згадується). Тобто, Дракони запобігли страшенній екологічній катастрофі з масовими жертвами. Сашко опинився в цій історії випадково, але, допомагаючи Драконам, отримав натомість допомогу у вирішенні власних проблем – тобто, можливість дістатись до вільної території. Так звана «гра з доданою сумою» – коли розумні істоти співпрацюють, у виграші лишаються всі.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 01.08.2020 17:54 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за увагу до оповідання, Птице!
Насправді приблизно такий розвиток подій і планувався, але через обмеження в обсязі не вписався, і сюжет вийшов трохи спрощеним. Хотілося б зробити його менш однолінійним, але важко уявити, куди все це вмостити.
Цікава ідея щодо обирання Драконами тієї чи іншої сторони. Але вони, власне, вирішують на Землі власні проблеми і уникають зайвого втручання у справи «аборигенів» (десь так само, як вічно «стурбовані» міжнародні організації). Хоча при цьому Дракони - мудрі істоти, які до того ж добре знаються на війнах і чудово відрізняють агресора від того, хто захищається. Тому хоч і ретельно зберігають нейтралітет, у творі помітно, на чиєму боці їхня симпатія.
У творі є згадка, що Дракони відвідують Землю регулярно. І, можливо, Сашко ще колись їх рятуватиме. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 02.08.2020 13:13 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Автор as007 писал(а):
Як чекаєте? У форматі "ракової пухлини"? За принципом "тамженашилюди" ? Нам мало того, про що Ви пишете нижче:
Олександр Ігнатенко писал(а):
будьмо чесними, в Україні права людини також не дотримуються і це серйозна проблема, яку треба вирішувати

- і Ви хочете, щоб це все збільшилось в рази? Ну-ну! :mrgreen:

Та начебто час коли "всякому місту свій звичай і права" ми вже переросли ще у XVIII-ому сторіччі. До того ж, а яка Ваша альтернатива? Нехай і далі зі Сходу повертаються в труні? Бо відкуплятися життями тих, хто в 2014-ому ще до школи ходив доволі мерзенно.
Олександр Ігнатенко писал(а):
бути відстороненим спостерігачем у власній країні апріорі неможливо. Більше того, навіть просто зацікавлений не зможе дати абсолютно раціональну оцінку

Тепер, перепрошую, розумію Вашу думку ще менше. Маєте на увазі, що якщо людина знаходиться всередині подій і не може дати їм безпристрастну оцінку, то про ці події не варто писати і говорити? Дуже, дуже дивно! :shock:[/quote]
Ні, треба, але тоді не варто дивуватися, якщо хтось на зразок Ванка з нею не погоджується. До того ж, відсилаючи до моїх слів, вище, не викривляйте правду. Ви не всередині подій, а в тилу однієї зі сторін конфлікту. Правильної сторони, на мою особисту думку, та в данному контексті це мало, що змінює.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 02.08.2020 18:08 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Олександр Ігнатенко писал(а):
а яка Ваша альтернатива?

Краще не озвучуватиму, бо вона Вам не сподобається. А сперечатися на цю тему не бачу сенсу.
Олександр Ігнатенко писал(а):
тоді не варто дивуватися, якщо хтось на зразок Ванка з нею не погоджується.

Анітрохи не дивуюсь. Люди мають різні погляди.
Олександр Ігнатенко писал(а):
Ви не всередині подій, а в тилу однієї зі сторін конфлікту

Вираз "всередині подій" був використаний фігурально. Але стосовно тилу: добре гратись в абстрактний гуманізм, знаходячись за тисячу кілометрів від місця подій. А з безпосередньої близкості все це виглядає трохи інакше. Навіть не трохи, а значно інакше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as007 Як спіймати Колобка на мінному полі
СообщениеДобавлено: 04.08.2020 18:16 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Изображение

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB