Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 15:08

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 15:00 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Олександр Ігнатенко писал(а):
Ще не сподобався стимулятор. Пропаганда наркотиків це зло.

Гаразд, умовили. Не буду більше про наркотики і на білому коні.
До речі, я не курю, але міцну каву дуже поважаю...
Що до згаданого оповіданнячка, то думки крамольні вже з'явилися... :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 16:04 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
міль писал(а):
Дякую за оповідання, гарно написано.

Дякую за відгук!

Цитата:
Бачу в коментарях, що це частина чогось більшого, тому стає зрозуміла ідейна незавершеність як на оповідання.

Планувався цикл, але автор сподівався, що ця робота може працювати як самостійне оповідання.

Цитата:
Дуже гарно прописана рятувальна операція. Не знаю чому, але лише вона мені й запам'яталася, решта якось не дуже в'язалася одне з одним в мене в голові.

Дякую. З неї якраз шматок довелося вирізати за заради ліміту, і побоялася, що Ріновській "ментал" не дуже зрозуміють.
Цитата:
Пане Олександре, а чого це міль буде журити за бабаку з дівчинкою? Бабака мила, най буде.

Бабака це причина, чому дівчинка загубилася, побігла за тваринкою, та стався обвал. І в фіналі гра слів, Рада є подарунком для Навчі, дівчинку знайшли у степу. Рада бажає подарувати Ріну степову тваринку (від себе і планети).
А ще "корабель" Рін теж тваринка, вона жива, біотехнологічна штука.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 23.07.2020 19:54 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Автор as004 писал(а):
Бабака це причина, чому дівчинка загубилася, побігла за тваринкою, та стався обвал. І в фіналі гра слів, Рада є подарунком для Навчі, дівчинку знайшли у степу. Рада бажає подарувати Ріну степову тваринку (від себе і планети).

Даруйте, ніяк не второпаю, в чому ж полягає згадана вами «гра слів у фіналі».


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 02:37 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
міль писал(а):
Тут якраз благородство ГГ і розкривається порятунком невинних.
:D


Так, рятувати милих і невинних легко. (Тим більше, як прихопив бабаку) він не пам'ятав. От якби вп'ялася зубищами герою в руку, а він її все одно витягнув це було б шляхетно. Он у сусідньому оповіданні песик сам хлопчика врятував, а потім ще ногою отримав, оце шляхетність. А тут радше "Супермен знову всіх врятував".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 11:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Сильно_Грамотный писал(а):
Автор as004 писал(а):
Даруйте, ніяк не второпаю, в чому ж полягає згадана вами «гра слів у фіналі».

На жаль. Мабуть виключно мої асоціації. Робоча назва була "подарунок". :(
Дівчинка - "подарунок" від "степу" для Навчі. Монгольське ім'я зі значенням "подарунок" - Радна, але чоловіче, тому Рада.
Дівчинка дарує "Бабаку", місцеву тваринку Ріну, знов "подарунок". (Насправді Рін "Бабаку" не взяв.)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 12:12 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Олександр Ігнатенко писал(а):
Так, рятувати милих і невинних легко. (Тим більше, як прихопив бабаку) він не пам'ятав. От якби вп'ялася зубищами герою в руку, а він її все одно витягнув це було б шляхетно. Он у сусідньому оповіданні песик сам хлопчика врятував, а потім ще ногою отримав, оце шляхетність. А тут радше "Супермен знову всіх врятував".

Рін - не супермен. Мутант з деякими здібностями - телепатія, швидка регенерація, може лікувати, може кидатися блискавками. :) У нього поганий характер: максималізм, тут ще юнацький, але й в цілому, дуже впертий, трохи зарозумілий, часто йде у супереч. За вартового й викрадення Лисиці йому ще прилетить. Тобто він міг зробити, то що він зробив, і повинен був, але іншим способом.
Як забрав тваринку він не пам'ятав тому, що на той момент йому було зле після занурення, Рін багато речей робив автоматично і несвідомо. У фіналі йому взагалі сильно дісталося.
Я про свого персонажа ще довго можу говорити і занудно…


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 18:34 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Автор as004 писал(а):
...Робоча назва була "подарунок". :(
Дівчинка - "подарунок" від "степу" для Навчі. Монгольське ім'я зі значенням "подарунок" - Радна, але чоловіче, тому Рада.
Дівчинка дарує "Бабаку", місцеву тваринку Ріну, знов "подарунок". (Насправді Рін "Бабаку" не взяв.)

Дякую, тепер зрозуміло.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 13:23 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.07.2020 22:48
Сообщения: 44
Не буду оригинальным. Зато буду честным. Плохая вычитка заставляла мои глаза спотыкаться и ломать ноги. Далее. Идея очень хороша, но персонажи не совсем понятны. Не ясна мотивация некоторых из них. Вернее большинства. Получилось что-то вроде "Есть верхушка и она плохая. Есть обычные работяги и они крутые. Поэтому они будут делать что хотят и ничего им за это не будет." Есть маленькая проблема в том, что это, простите, "старый, вонючий ход". Он безусловно рабочий. И в вашем рассказе он тоже работает на ура. Но пробивается чуть ли не со старта.
А в целом, мне понравилось. Желаю автору творческих успехов и удачи в конкурсе

_________________
Краткость, в нашем случае, просто сестра...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 14:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Ванк писал(а):
Не буду оригинальным. Зато буду честным. Плохая вычитка заставляла мои глаза спотыкаться и ломать ноги.

Вибачте, автор впертий і намагається писати на мові, яку знає найгірше. :(
Цитата:
Далее. Идея очень хороша, но персонажи не совсем понятны. Не ясна мотивация некоторых из них. Вернее большинства.

А можна тут докладніше, що саме не зрозуміло?
Цитата:
А в целом, мне понравилось. Желаю автору творческих успехов и удачи в конкурсе.

Дякую. Вам теж удачі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 17:32 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.07.2020 22:48
Сообщения: 44
Цитата:
Далее. Идея очень хороша, но персонажи не совсем понятны. Не ясна мотивация некоторых из них. Вернее большинства.

А можна тут докладніше, що саме не зрозуміло?
[/quote]
Для начала: молодой учёный, который мог бы доложить кому следует о происходящем, но, по сути, своими собственными руками подвёл под монастырь всё поселение, включая любимую женщину.
Любимая его женщина, тоже странный персонаж. По рассказу складывается впечатление, что Олеж приполз к ней побитой собакой. А она в свою очередь оказалась на тот момент доброй женщиной не самого тяжелого поведения. Пожалела его и дала. (Так би мовити "приголубила"). А потом и совсем себе забрала, когда он чутка освоился.
Далее: гражданский военный лётчик, который до уср... очень сильно радовался своему назначению на должность, ни с того ни с его рвётся головой вперед в наглухо неадекватную авантюру. И это при условии что он работает на режимном военизированном объекте. Да, возможно он не пойдет под трибунал. Но содействие в угоне ВОЕННОГО корабля, является преступлением даже по цивильным законам. И если Пит, просто хотел поступить правильно, то это не ясно читателю. Тем более, что он сам, вроде как, все время сомневается. По крайней мере такое впечатление.
А вот его новый товарищ Рин, наоборот. Являясь представителем другого государства, и по всей видимости лицом политически неприкасаемым он делает то что считает нужным, не особо задумываясь о последствиях, поскольку ему никто ничего сделать не посмеет.
Plus Slovo. Девочка, которая, по всей видимости, амарийка, слишком слабо прописана. Чувствуется, что её роль недостаточна. Как будто её должно быть больше.
Вот именно это мне непонятно. Почему они делают то, что делают? Где хоть какая-то подоплёка?

_________________
Краткость, в нашем случае, просто сестра...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 18:12 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую Ванку,
Мені зрозуміло, де незрозуміло. :D Можу спробовати пояснити...
Дівчинка не амарійка, вона місцева, один збіг, що телепатка, Піт не військовий, вчорашній студент, повірив амарійцу, що відмаже. У місцевій громаді не прийняті контакти з не місцевими, як Олеж. А вчений - "ботанік", тобто не з цього світу. Тобто якщо дивитися у такому контексті, то начебто логічно.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 18:19 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.07.2020 22:48
Сообщения: 44
Автор as004 писал(а):
Дякую Ванку,
Мені зрозуміло, де незрозуміло. :D Можу спробовати пояснити...
Дівчинка не амарійка, вона місцева, один збіг, що телепатка, Піт не військовий, вчорашній студент, повірив амарійцу, що відмаже. У місцевій громаді не прийняті контакти з не місцевими, як Олеж. А вчений - "ботанік", тобто не з цього світу. Тобто якщо дивитися у такому контексті, то начебто логічно.

Есть один ма-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-аленький нюанс. Я не увидел этого контекста. Он не очевиден читателю. Даже если очевиден вам. Не забывайте, что читатель знает про ваших персонажей меньше чем автор :D

_________________
Краткость, в нашем случае, просто сестра...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 18:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Ванк писал(а):
Есть один ма-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-аленький нюанс. Я не увидел этого контекста. Он не очевиден читателю. Даже если очевиден вам. Не забывайте, что читатель знает про ваших персонажей меньше чем автор :D
[/quote]
Згодна, могла недосказати. Не люблю в лоб подавати, а натяки можуть бути неявними. Нагадало мою п'ятничну розмову з начальством:
- Ось, все там є.
- Якщо я не бачу, значить немає. :lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 18:43 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Автор as004 писал(а):
Рін - не супермен. Мутант з деякими здібностями - телепатія, швидка регенерація, може лікувати, може кидатися блискавками. :) У нього поганий характер: максималізм, тут ще юнацький, але й в цілому, дуже впертий, трохи зарозумілий, часто йде у супереч. За вартового й викрадення Лисиці йому ще прилетить. Тобто він міг зробити, то що він зробив, і повинен був, але іншим способом.


В тому й справа, що те, як йому прилетить у оповідання не потрапило. Як на мене, все ж історія Олежа зайва. Врешті-решт, Рін вирушив рятувати тих, про кого геть нічого не знав, тому й читачу не обов'язково.

Цитата:
Як забрав тваринку він не пам'ятав тому, що на той момент йому було зле після занурення, Рін багато речей робив автоматично і несвідомо. У фіналі йому взагалі сильно дісталося.


Це теж не досить яскраво відчувається. Але є, з цим не сперечатимусь.

Цитата:
Я про свого персонажа ще довго можу говорити і занудно…


Всі ми такі. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 25.07.2020 19:05 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.07.2020 22:48
Сообщения: 44
Автор as004 писал(а):
Згодна, могла недосказати. Не люблю в лоб подавати, а натяки можуть бути неявними. Нагадало мою п'ятничну розмову з начальством:
- Ось, все там є.
- Якщо я не бачу, значить немає. :lol:

Именно! :lol:

_________________
Краткость, в нашем случае, просто сестра...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB