Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 14:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 21:44 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Солнечный зайчик писал(а):
...


Їх обох посадили, прототипи жили у Житомирі, жінка була судмедекспертом, чоловік журналістом. До них заліз бомж чоловік бахнув табуретом у дядька стався серцевий напад. Ну і далі в принципі усі в курсі. Я просто адаптував - додавши філософії)).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 26.03.2020 23:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Бузковий дракон писал(а):
...

Що має мати на увазі автор якщо пише про паталоганатома? _Формалін з трупним запахом. Дякую, про орфографію з граматикою сам знаю. Якщо найдете мене на ФБ, буду вдячний за допомогу в читанні))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 01:12 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Навіть і не знаю, що сказати. Такий безлад розділовими знаками й русизмами (в авторській мові) - НМСД проста неповага до читача. Так, редактура то виправить (якщо буде :) ) але ж на конкурсі читачі - якраз ми. От, тією саперною лопаткою мусив прорубуватися через текст :D

Не страшно. Навіть якщо основним жахом мала стати байдужість та холоднокровність, з якою Діда рубали - з обраною жартівливо-казковою формою подачі це не зіграло.

Дивно, що ГГ так переймається, що їде поліція. Діда ж побачити неможливо, діти поліцейських листи не писали (до речі - що жодна дитина жодного поліцейського в місті? На мить перетворююся на Станіславського :) )

Коти і собаки, що збіглися на м'ясо. Ну нехай за повір'ями коти - створіння містичні, бачать усе надзвичайне. Але за собак такого не чув.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 11:51 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
А мені сподобалося.
Чимось схоже на фільми Тарантіно. Такий самий безбашенний трешачок. :mrgreen:
Автору успіху і натхнення!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 19:39 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Панас писал(а):
А мені сподобалося.
Чимось схоже на фільми Тарантіно. Такий самий безбашенний трешачок. :mrgreen:


Може, Елая Рота? Бо Тарантіно якраз в свої фільми нагрібає стільки всього, що це "безбашенним трешачком" назвати важко. Там на кожну підкреслено криваву сцену купа води і запозичень з інших фільмів.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 19:54 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Ох, почну з хорошого. Жартівливий горор має право на життя і це оповідання його яскравий представник. Тепер щодо мінусів:
- Про мову всі писали, але це такий жах, що гріх не згадати. Я згоден на помилки, але бодай робіть їх однакові. І в чому Ви текст набирали, невже програма не натякала, що щось не так? От "марина" з малої літери звідки вискочила?
- Персонажі. Викликають відразу з першого діалогу. Серйозно, ось це дійсно талант змалювати настільки мерзотних людей, які начебто непогані, але світ без них явно був би кращим. Можливо, якби собаки та коти зжерши Діда мутували і прийшли мстити це стало б плюсом, а так відвертий мінус;
- Чому олені навічно зависли під вікном? Це ж тварини, нехай і чарівні. Захочуть їсти полетять;
- Сцена розчленування, навіть не показана не викликає емоцій через гастрономічну направленість. Гадаю, якби дружина була м'ясником це б спрацювало, але в цьому контексті ні. Та й азагалі сама історія лишає байдужим. Он в коментарях автор написав газетну статтю, що його надихнула і навіть від того переказу торкнуло сильніше, ніж від насиченого суржиком тексту;
- Мені здалося, що текст писався "під аудиторію". Себто, автора не розпирало від бажання написати цю історію, а він писав її виключно для конкретного конкурсу. Враховуючи, що вона в лідерах по кількості коментарів це в нього вийшло.
Загалом, оповідання не погане, воно халтурне. І, сподіваюся, що автор не образиться, адже він навряд чи витратив на його написання багато часу чи сил.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 23:44 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 17.10.2018 19:00
Сообщения: 16
Прочитавши це оповідання переконалась, що горор та слешер - таки жанри не мої. Тому що я до останнього потай сподівалась на щасливий (для дідугана) кінець, проте сама специфіка жанру навіть можливість таку виключає. І ще: попередні коментарі влучно підмітили те, що "вбили казку". Від цього якось... безвихідно. Дуже.
Взагалі моє сприйняття жахів дуже специфічне. Коли кров-кишки-роз***орасило - не страшно, а от коли відбувається щось трешово-абсурдне - оце нагнітає по-чорному. Власне, тому для мене Бредбері (особливо його "Марсіанські хроніки") страшніші за весь доробок Кінга. І в цьому оповіданні я саме цей трешовий та гнітючий абсурд і знайшла. Що дорослі, до мозку кісток прозаїчні люди, зустрівши казку, не здатні в неї повірити настільки, що радше її холоднокровно розчленують.
Стосовно русизмів: їх і справді багато, так. АЛЕ (і отут я висловлю непопулярну думку) всі, що мені запам'ятались, були у прямій мові героїв. Спочатку неприємних, а під кінець - відверто негативних. І у моїх очах русизми саме спрацювали "в плюс", бо зробили героїв об'ємнішими та достовірнішими. Ну чесно: не траплялись мені такі середнього пошибу жлоби, що розмовляють чистою літературною мовою. Грубий суржик, "да", "пшол", "пойняв", "райотдєл", золоті зуби - цього просто-таки завались. Вийшло красномовно.
От під чим підпишусь - це під зауваженнями щодо пунктуації. На жаль, шановний авторе, у вас із нею і справді проблеми. І якщо з дієприслівниковими зворотами ще через раз, то з прямою мовою у вас повна катастрофа: постійне дублювання емоційних знаків (!, ?) комами, кома замість крапки у авторських словах там, де закінчується речення, - це все у кожному реченні. Дуже прошу вас попрацювати над нею, оскільки помилки відволікають від твору та збивають враження.
І так, що Діда, що оленів шкода.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 18:56 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Олександр Ігнатенко писал(а):
....

А ти не задумувся, що тобі рідніше: філейка, стегна, лопатки, клуб чим портняжная мишца, лучевая-згибательная, двухглавая, широчайшя мишца. Ти б зрозумів як би я описав ці м'язи? Ту как би анотацій нема. Так що зрі в корінь. Ну і плюс за мерзотних людей. Здогадався)) Це і є посил а не те що з'їли Діда Мороза коти з собаками. Значіт у мене вийшло))

-------------------
Модерировалось Администратором.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq028 Кров Діда Мороза
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 18:59 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Либра писал(а):
...

Ну для мене то усе Китайська грамота з неосяжними просторами)))
---------

Помимо злостного оверквотинга, вы ещё и пренебрегаете условием анонимности. :(

Модерировалось Администратором.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB