Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 02:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа aq019 Spieluhr


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 20:55 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 07:16
Сообщения: 17
Фінал потішив несподіванкою, але дорога до нього виявилася, на мій погляд, не дуже - багато повторів, нагадувань, які можна було б і не робити...
І все одно бажаю успіхів на конкурсі.

_________________
Заговори, щоб я тебе побачив...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 21:12 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 22.09.2019 13:33
Сообщения: 1
Що ж, це був один із тих випадків, коли епіграф до оповідання обіцяє, що саме оповідання має мені сподобатися (як поціновувачу подібної музики). Звісно, епіграф - це не твір, і після нього читача може очікувати суцільне розчарування. Тут такого не сталося. Отож, у цьому творі були три речі, які мені завжди подобалися: Rammstein, годинники (механічні, що дуже важливо) і старезна музична скринька. Поки читала, чомусь постійно чула в голові тікання годинників. І не одного, а декількох, купи годинників, що утворили в свідомості милозвучну какофонію (такий от оксюморон вийшов). Це додавало атмосферності написанному, і я ніяк не могла притлумити цей звук. Мабуть, так на мене подіяли перші абзаци. Лишень в самому кінці я почула мелодію скриньки. Та так, либонь, і мало бути.
Хороший твір. Мені сподобався


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 21:21 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Шановний Неавтор!
Зверніть увагу, що ваш конкурсний нік - лише для відповіді під власним твором. Коментарі в гілках інших оповідань треба залишати під форумним ніком.
Це необхідно для об'єктивності оцінювання, в тому числі, і ваших власних творів іншими учасниками.

====
Модерировалось Администратором.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 10:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2019 20:24
Сообщения: 107
Браво, Авторе!
Спочатку здавалося, що дещо затягнута експозиція.
Утім, нам часто здається, що час уповільнюється, а він біжить, як завжди.
Тут Автору вдалося передати плин часу, ритм і музику.
Єдине - до опису першого дня в школі було враження, що події відбуваються як мінімум в позаминулому столітті.
Фінал не очікуваний, написано чудово.
Диявол криється в дрібницях :wink:
Успіху на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 19:01 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Атомосферність сподобалась, а от до фінальний фінт надто вже класичний. І тут виникають питання. Я думаю, Ви дивились фільм "Шосте відчуття". Так от у фільмі уся краса такого фінту в тому, що те, що бачить ГГ не суперечить фант.припущенню. Як і у фільмі, дружина ГГ з ним не розмовляє і особливо не контактує - це ок, а от чому Ваш ГГ не бачить сина? Хіба я щось упустила.
У будь-якому разі успіхів авторові!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 26.03.2020 23:17 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Дуже насичена гарна мова, яка, на жаль, відчувається підкреслено фальшиво. Всі ці мовні красоти наче павутиною огортають сюжет, ховаючи його і ти просто не можеш проникнутися трагедією героя. Також "задниці" на фоні такого вишуканого слову пролунали прямо в стилі Діда Панаса. Фінт непоганий, але банальний, до того ж за ним загубився початковий посил: герой комусь розповідає свою історію, так кому? Ну, й не страшно, хоча потенціал є.
В цілому оповідання непогане, але не витримує власної заданої планки. Тобто, автор явно вміє писати, але цей твір написаний немов "для галочки". Може й з душею, але без бажання.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 10:09 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Назагал, сподобалося. Як на мене, надто затягнутий вступ і середина, а от в кінцівці переживанням героя приділено замало уваги. За загальним багатослів'ям трохи втрачається відчуття горя. І, на мій смак, надто вже ідеалізовані стосунки. Занадто ванільно-солодкі.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 29.03.2020 19:09 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
А мені сподобалося!
Я б ще на початку якусь інтригуючу деталь додав, бо не дуже зрозуміло чого та музика така важлива.
Але загалом добре!
Авторе, відгукніться! Тут вам купу коментів залишили.
Запрошуємо до обговорення! :mrgreen:

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 12:03 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 10.03.2020 22:04
Сообщения: 9
Я навіть не помітив де автор намагався використати інструментарій горору. Драма з елементом містики, який використано саме для створення драматичного ефекту. Тай твіст в кінцівці не дивує, його навіть на цьому конкурсі використовували більш вдало. Зовсім мимо жанру конкурсу


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 12:28 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Павло Че. писал(а):
Зовсім мимо жанру конкурсу

Павло Че, ви точно читали оголошення про конкурс?
Цитата:
Оголошується позачерговий конкурс від журналу РБЖ Азимут за темою «Просто жах!»
Це містика, горор, саспенс, готика… Це страх, який притягує, бо лишається за межами звичайного життя. Нумо, налякаємо одне одного!
Чекаємо від вас оповідання з оригінальним і напруженим сюжетом, де стикаються реальність і те, що завжди зостається нез’ясовним. Де несподівані вчинки й гострі переживання героїв змушують невідривно спостерігати за перебігом подій. Бажано - з неочікуваним, але логічним фіналом.
Головна вимога - наявність фант. елемента в сюжеті.

Де саме ви бачите, що наявність горору є необхідною умовою конкурсу?

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 12:47 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 10.03.2020 22:04
Сообщения: 9
@Птица Сирин Звісно читав. Саме у вашій цитаті про це і написано. Вже досить однозначні слова в правилах: «Просто жахгорор, налякаємо. Та і навіть тут в шапці написано: «Конкурс горору». Тому я і прийшов грати на конкурс горору :twisted:

Для жанрового конкуру відповідати жанру - це один з вагомих показників. У фіналі всі оповідання написані на досить непоганому рівні. Одиницю ставити треба, тому не відповідність жанру для мене вирішальний показник. В першому турі я став «ні» оповіданням, які на мою думку не відповідають жанру конкурсу.

Горор, саспенс – це певний інструментарій, який використовуються для того, що б викликати певні емоції. В цьому оповіданні містика використана для драматизму.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 03.04.2020 00:25 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 19.03.2020 23:53
Сообщения: 4
Від самого початку я захопився прочитанням, адже манера подачі нагадала твори Едґара Аллана По. Мелодійні речення, чудові метафори, спілкування з читачем і з порожнечею водночас.
Не погоджуся з деякими відгуками, що важко було поділити переживання героя — навпаки. Довгі очікування й роки поневірянь таки подарували подружжю дитину, і це дійсно найдорожчий скарб, який вони могли здобути. У цьому контексті природа почуттів ГГ розкрита повністю.
І навіть те, з яким завзяттям він розривав ту землю демонструє небажання героя сприймати дійсність.
Єдиним недоліком, особисто для мене, стала кінцівка. Не те, що вона передбачувана. Але такий прийом обігрується дуже часто, і мене більше б вразило, якби ГГ дійсно дістав би труп сина з труни. А опис почуттів героя в цей момент зміг би розірвати серця будь-якого читача.
Загалом враження більш ніж приємні.
Натхнення та успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq019 Spieluhr
СообщениеДобавлено: 05.04.2020 16:30 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 08.03.2020 21:39
Сообщения: 23
Вітаю, авторе! :)
Стиль, як на мене дуже дивний, але хай буде! :mrgreen:
Якийсь чудернацький світ світ змальований - немов паралельний. Я навіть придивлявся, може це не наш час, чи не наша країна. Але ж ні)
Як на мене це не зовсім горор, скоріше сюрр. Але поворот сюжету цікавий.

Успіхів у творчості! :D

_________________
Ab ovo usque ad mala


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB