Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 13:09

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4123
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа aq016 Найдорожчий скарб


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 11:31 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Автор благодарит за доброту (я тоже), но о кофе ничего не говорила. :(
С уважением, ваш Админ.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 11:35 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Який же я сьогодні добрий :D Проте - авторе, з вас філіжанка кави :wink:

Тепер про оповідання :wink:

Назагал - сподобалося. Жваво написано, живі герої. Щоправда - не горор. Хороша містика про попаданців. Ще трохи здивувало, що системний адміністратор просто так погоджується на авантюру. А інше - що Сергій його просто так бере з собою. По-перше - навіщо йому ГГ - незрозуміло, хіба за компанію. По-друге - це ж сяка-така підготовка треба.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 12:24 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Чудово!
Якщо червоне - то любов і одиниця, а чорне - то журба й нуль, то два червоних та два чорних черепи підряд - це 1100 за двійковою, або 12 за звичною?
Ще не зрозумів різну кількість черепів, це, виходить, з часом два стерлися? І чому, коли герої присіли знову на вівтар, у них нічого не вийшло? Адже вони ж за оповіданням присіли так само, як і уперше. Чи вони промахнулися й не присіли знову на місця із червоними черепами?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 19:18 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Фантом писал(а):
Який же я сьогодні добрий :D Проте - авторе, з вас філіжанка кави :wink:

Тепер про оповідання :wink:

Назагал - сподобалося. Жваво написано, живі герої. Щоправда - не горор. Хороша містика про попаданців. Ще трохи здивувало, що системний адміністратор просто так погоджується на авантюру. А інше - що Сергій його просто так бере з собою. По-перше - навіщо йому ГГ - незрозуміло, хіба за компанію. По-друге - це ж сяка-така підготовка треба.

Успіхів!


Оце справді зі мною таке в перше! Ви і не уявляєте, настільки я вам вдячний! Готовий напоїти хоч філіжанкою кави, хоч чимось міцнішим! Доброго вам здоровя зараз і надалі!

Дякую за зауваження. Ви маєте рацію, треба було більш докладніше прописати те, що у тому випробуванні мають брати участь саме двоє учасників, не більше і не менше. А стосовно підготовки - в таких справах наперед не знаєш, які вміння стануть у нагоді...

Вам також всього найкращого!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 19:27 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Прокрастинатор писал(а):
Чудово!
Якщо червоне - то любов і одиниця, а чорне - то журба й нуль, то два червоних та два чорних черепи підряд - це 1100 за двійковою, або 12 за звичною?
Ще не зрозумів різну кількість черепів, це, виходить, з часом два стерлися? І чому, коли герої присіли знову на вівтар, у них нічого не вийшло? Адже вони ж за оповіданням присіли так само, як і уперше. Чи вони промахнулися й не присіли знову на місця із червоними черепами?


Щиро вдячний за відгук!
Радий, що сподобалось!
Ваші підрахунки вірні, ви також пройшли випробування! :D :D :mrgreen: :mrgreen:

А стосовно тих намальованих черепів - то справа у тому, що у різних епохах магія вмикається різними числами і все це контролюють "дідусі в чорному"...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 22:48 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Мені сподобалось!
Не зовсім я би сказав жахастик, але елементи горору присутні. Загалом цікава історія.
Очікував, що в кінці головні герої натраплять на банальну купу золота. Добре, що автор викрутив усе у філосовський бік. І з тим бінарним кодом також вийшло прикольно!
Успіхів!

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq016 Найдорожчий скарб
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 14:05 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Початок заінтригував, а кінцівка на жаль розчарувала. Поясню чому: коли мені кажуть, що ГГ має пройти випробування не на життя, а на смерть, щоб здобути щось мегацінне, то я одразу підозрюю, що це якесь випробування на людяність, сміливість тощо. А тут чи то ГГ підігнали під випробування, чи то випробування під ГГ. Тобто якби туди потрапив інший хороший хлопець, який не розгадав би цю квестівську перестановку черепів, то так би його там і того..(чи що там мали зробити ті в шкурах). Ну і з мотивацією ГГ потрібно щось зробити, а то не ясно, чого він пішов на таке ризиковане діло, - з тексту бачимо, що характер в нього не авантюрний.
Авторові удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB