Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 18:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: aq006 Не ображайте жінку
СообщениеДобавлено: 29.03.2020 11:52 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Фантом
Дякую, відгук надихає! Рада, що вдалось донести до читача образ героїні.
Про перенос дії вже велась розмова, але після бою кулаками не розмахують, маємо що маємо :roll:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq006 Не ображайте жінку
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 13:25 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.03.2020 15:02
Сообщения: 41
Погоджусь з попередніми коментарями щодо часу подій. Важко уявити, що це сучасність. І справа не в існуванні насилля, а в тому, як думає головна героїня. Її думки занадто архаїчні і занадто патріархальні) Мені здається, що так зараз не думають жінки, навіть, в глухому селі.

Гарно вийшли горорні сцени, дуже мальовничо)) Крім Гоголя, згадався, навіть, бал Воланда в "Майстер і Маргарита".

На жаль, не виникло симпатії до жодного персонажа, нікому не співпереживаєш. Можливо, така задумка автора, але це суттєво заважає зануритись в історію.

Ще мені не подобається християнська інтерпретація теми відьмацтва, але то вже особисте, тож не сприймайте це як критику ;)

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq006 Не ображайте жінку
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 17:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Крізь Вітер
Дякую, що приділили увагу оповіданню. Відверто, "Майстер і Мрагарита" - один з улюблених романів, тому звідти є кілька відсилок.
З приводу архаїчного мислення героїні - років шість тому, я б теж не повірила, що жінка може себе так не любити, не мати своєї думки і потерпати від регулярних нападок з чийогось боку. Але. Доля занесла мене з міста середніх розмірів, у дуже маленьке село, я офігиваю і досі. Особливо це стосується жінок віком 40-60 років. Сліпе: "Чоловік -голова родини", що жіноча точка зору - це щось неадекватне (закрий писка, що ти розумієш?). Мені притикали, що файна господиня має ОБОВ'ЯЗКОВО варити пироги (вони ж вареники) по неділях, вставши зрання. Людям навіть в голови не приходить, що цю страву можна готувати в якийсь інший день, чи просто купити (купити? то ганьба). Город, господарка, це тільки на жінці - бо чоловік на грядках то нонсенс. Таких дрібниць - ціла купа, можна довго перелічувати маленькі нюанси, в яких яскраво виражений патріархат. Звісно, молодь цьому намагається опиратись. Але "сімейні устави" дуже важко міняти.
Симпатія до персонажів це важливо, але вони в цьому оповіданні неоднозначні, не біда, що не "слюбилось".
Не знаю чи приймаєте участь, якщо так - то вам навзаєм удачі, а якщо ні - то плідної праці над майбутніми чи існуючими проектами. Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq006 Не ображайте жінку
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 13:50 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.03.2020 15:02
Сообщения: 41
Дуже цікавий досвід, дякую, що розповіли!
Ваша історія в такому світлі набуває ще більшої цінності.
І тепер зрозуміло, чому головна героїня відчувається більш старшою ніж на 25 років.
З персонажами, тут швидше по темі не зрезонувало, тож це не суттєво. Головне, що оповідання написано вправно і атмосферно!
Успіхів на конкурсі і у творчості в цілому! :D
І дякую за гарні побажання, я теж ще граю)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq006 Не ображайте жінку
СообщениеДобавлено: 05.04.2020 16:08 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 08.03.2020 21:39
Сообщения: 23
Ще раз зверну увагу на величезні абзаци-цеглини. Треба розбивати, бо вони лякають більше ніж горор)
Але загалом читати можна. Успіхів автору! ;)

_________________
Ab ovo usque ad mala


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB