Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 14:41

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 09:46 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Автор ar037 писал(а):
Деталі, про які ви написали - чесно, думав, що в рамках цієї історії вони не дуже й важливі. Звідки у Стена той шрам, хто йому передав, де чаклун, де їх з Мілою батьки і інші родичі - це ніяк не випливає на фінальне рішення, де він пожертвував мільйоном людей заради сестри. (Тоді він не знав, що Платформи не впадуть).

Так.
Але якщо ви пишете тільки про рішення - губляться люди, стають "додатком до рішення". А рішення - воно як раз про людей.
А якщо писати про людей - то, мабуть, читачеві було б цікаво почитати про цих людей більше, а не "необхідний мінімум". Суперечливо, звісно.
А ще було б цікаво про всесвіт. Чи є в них сусіди на континенті? Чи є в них платформи? Як в них все змінилося після появи платформ? Чи досі користаються звичайними шляхами чи все перейшло на платформи? Чи чіплять вантаж до платформ чи вони тільки "пасажирські"? Чи війська пересовуються на платформах теж?
Бо це трохи додасть до вибору: Стен не просто може вбити всіх, хто на платформах та під платформами, він, можливо, завалить всю економіку країни, ввергне її в хаос, підставить під удар сусідів, що давно тільки чекать, поки почнуться проблеми у цих розумників...

Ну, це я тут багато написав, самі вирішуйте чи є хоч щось корисне :)

Цитата:
Ви не пропустили, це я не вказав. Думалось, з цього абзацика буде зрозуміло, що Платформи літають не довше 70 років, раз душа сестри священника в них.

Так, наприкінці ясно стає, що не таки вони вже і давні. Але на початку я думав, що Платформи літають вже дуже довго.
Не певен, чи це навмисно, чи треба додавати щось на початку.

Цитата:
Бачу, багато деталей не докрутив. Дуже дякую за відгук!

Дякую, що не образились!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 11:47 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Вітаю, Алхуміку.

Цитата:
Особисто для мене історія закінчилася тим, що брили відтоді запрацювали на силі любові героя.

Загалом, так і є :)
Цитата:
і тепер муляє своєю незавершеністю

Автор також не поціновувач відкритих кінцівок. Розумію, що недостатньо акцентував на тому, що ви сказали цитатою вище.
Цитата:
Особливих логічних хиб не помітив. Хіба що репліка "– Душі вбивць цілком заслуговують" збиває з пантелику.

Навіть не знаю, навіщо це додав. Звичайно, ця репліка не має сенсу в рамках історії. Не хотів ще більше заплутувати, але вже як вийшло...

Дуже дякую за такий розгорнутий відгук.
І вам також всіх благ.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 11:58 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Вітаю, Олександре

Цитата:
Я б все ж хотів, щоб Стен виявився чаклуном, який таки омолодився, а заодно стер собі пам'ять, щоб жити спокійно.

Тоді це б вийшло зовсім інше оповідання. І важко було б пояснити малолітню сестру. Та й не було б причин йому залишати платформи на льоту, адже, навіть після втрати пам'яті - наслідки могли б йому аукнутись.
Але так, таку історію і я б почитав. :D

Цитата:
Була б карму в усій її красі, а заодно й повчання, що не варто покладатися на егоїзм у рішеннях.

Тут автор на боці здорового егоїзму. Тому й така кінцівка. Та ще й його рішення винагородилось в кінці :)

Дякую за відгук.
Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 12:12 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Вітаю, Семьдесят Первый.

Цитата:
Але якщо ви пишете тільки про рішення - губляться люди, стають "додатком до рішення". А рішення - воно як раз про людей.

Так, я з вами згодний. Все ж таки, персонажі - найважливіший елемент історії.
Цитата:
Ну, це я тут багато написав, самі вирішуйте чи є хоч щось корисне

Є. І у автора є відповіді на всі ці питання :D Бо самі летючі платформи(без душ і чаклунів) - є одним з елементів роману, над яким він вже давно працює. І історія там зовсім інша.

Треба було і цю історію зробити більш живою. Буде мені наука.

Цитата:
Дякую, що не образились!

Автор хоче навчитися писати. Тому дякує за будь-яку критику і слушні зауваження :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 13:25 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 29.12.2019 19:03
Сообщения: 35
Незрозуміло, але цікаво. Соковита, правильна мова. Зникаюча рука, священики, кам’яні платформи… Чаклун, який нічого не знає анає про свої здібності… Сюр… І ніякої вмотивованості. Вске ж бажаю удачі на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar037 Падіння
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 20:55 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
ариант, дякую за відгук.

Успіху навзаєм.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB