Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 17:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 19:23 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, Авторе!
Гарне оповідання! І з ідеєю, і тримається інтрига, і динамічно написано. Звісно, те, що люди перетворилися на рептилів отак за одну ніч - дуже сміливе фантприпущення, проте твір, власне, не про це, а про людей і нелюдей, тому це не заважає. Гарні герої, і добре описані розповсюджені варіанти людської ницості. Дуже сподобалося! Хочеться сподіватися, що Михайло з Надійкою все ж таки вирвалися на волю...
Упіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 21:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Сокира писал(а):
Вітаю, Авторе!
Гарне оповідання! І з ідеєю, і тримається інтрига, і динамічно написано. Звісно, те, що люди перетворилися на рептилів отак за одну ніч - дуже сміливе фантприпущення, проте твір, власне, не про це, а про людей і нелюдей, тому це не заважає. Гарні герої, і добре описані розповсюджені варіанти людської ницості. Дуже сподобалося! Хочеться сподіватися, що Михайло з Надійкою все ж таки вирвалися на волю...
Упіху на конкурсі! :D

Щиро вдячний за такий гарний коментар!
Я також сподіваюся, що з героями оповідання все буде добре. :D :D :D
І вам всього найкращого у житті та творчості!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 16:06 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
Рімейк "Красуні і чудовиська" в рептилоїдному постапокаліпсисі :D
Не знаю чи автор не образиться, але я б покритикувала назву оповідання, бо надто вона ніяка, а тут колорит хороший, можна підібрати і щось більш інтригуюче. Попри те, що назва перегукується з ім'ям дівчинки, все одно надто прісно.

Ввімкну Станіславського щодо Надійки, бо дуже вже не віриться що
Цитата:
маленька дівчинка років шести-семи
буде так розмовляти і так поводитися. Про довірливість дитини у стресовій ситуації повірю, але мова подекуди не дитяча.

Цитата:
Як тобі вдалося залишитися людиною в цьому тілі?

Цитата:
Не чіпайте! Він ‒ людина!

- уявлення про тіло та про "людскість" доволі абстрактне поняття. Я так розумію з часу перетворення всіх на крокодилів пройшло не так багато днів, бо маленька дівчинка вижила на самоті, тому розуміти що отут є люди і вони хороші, а отут є крокодили і вони погані в неї часу не було. Звісно, батьки б могли пояснити їй концепт "людини", а потім вона б вже зробила власний висновок що люди це не лише оболонка, а те що всередині, але таких повчань в тексті не було, тому мені виглядає трошки надумано. Так могла себе вже поводити дитина років 10-11, але тоді б вона більш підозріло поводилася з незнайомцем.

Момент, де дівчинка пропонує ГГ стати татом чомусь мене не зачепив, бо якось дуже швидко вона переметнулася від своїх батьків і перемкнулася на нового. Навіть якщо попередні батьки були не дуже, то прив'язаність дитини все одно так легко не зникає. І коли вона на питання про батьків відповідає "Самій тяжко" то якось вже так дуже егоїстично. Типу я сумую за батьками, бо самій в цьому житті виживати важкувато, тому пропоную тобі стати моїм татом щоб менше мороки було. Нормальне таке розуміння батьківства :shock: Це було б дуже логічно якби і до вакцини весь світ базувався суто на виживанні, тоді логіка Надійки залізобетонна :D Ну і оце "Ти для мене найкращий" просто майстерність дитячої маніпуляції, бо не так то вже й багато вона про нього знає, але все одно каже такі пафосні слова. Якби дівчинка зробила пропозицію руки і батьківства вже після кульмінації, коли ГГ її рятує, то мені особисто було б правдоподібніше, але то вже моя суб'єктивна думка :)

Мене трошки збентежили масові вбивства в фіналі. ГГ типу ж має бути позитивний, а тут всіх хряк-кусь і все. Виходить що весь світ проти нього і він вбиває, щоб не вбили його. В принципі логічно, але привабливості рептилоїду цей вчинок не додає. Ззовні натяк на добру казку (щоправда приправлена відкушеними кінцівками), але мораль така мутненька.

Дякую за оповідання, мені було цікаво читати. Швидше сподобалося ніж ні, тому не судіть строго за багато літер і критику :wink:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 19:25 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю в фіналі, Авторе! :D
Оповідання сподобалось!
Попри те, що погано вичитане, а сюжет... ну, трішечки наївний :(
Але ідея - супер! обома лапами - за!
(котячими, звісно, я не рептилоїд :lol: )
Успіху на конкурсі!
Навіяло :wink:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 23:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
міль писал(а):
Рімейк "Красуні і чудовиська" в рептилоїдному постапокаліпсисі :D
Не знаю чи автор не образиться, але я б покритикувала назву оповідання, бо надто вона ніяка, а тут колорит хороший, можна підібрати і щось більш інтригуюче. Попри те, що назва перегукується з ім'ям дівчинки, все одно надто прісно.

Ввімкну Станіславського щодо Надійки, бо дуже вже не віриться що
Цитата:
маленька дівчинка років шести-семи
буде так розмовляти і так поводитися. Про довірливість дитини у стресовій ситуації повірю, але мова подекуди не дитяча.

Цитата:
Як тобі вдалося залишитися людиною в цьому тілі?

Цитата:
Не чіпайте! Він ‒ людина!

- уявлення про тіло та про "людскість" доволі абстрактне поняття. Я так розумію з часу перетворення всіх на крокодилів пройшло не так багато днів, бо маленька дівчинка вижила на самоті, тому розуміти що отут є люди і вони хороші, а отут є крокодили і вони погані в неї часу не було. Звісно, батьки б могли пояснити їй концепт "людини", а потім вона б вже зробила власний висновок що люди це не лише оболонка, а те що всередині, але таких повчань в тексті не було, тому мені виглядає трошки надумано. Так могла себе вже поводити дитина років 10-11, але тоді б вона більш підозріло поводилася з незнайомцем.

Момент, де дівчинка пропонує ГГ стати татом чомусь мене не зачепив, бо якось дуже швидко вона переметнулася від своїх батьків і перемкнулася на нового. Навіть якщо попередні батьки були не дуже, то прив'язаність дитини все одно так легко не зникає. І коли вона на питання про батьків відповідає "Самій тяжко" то якось вже так дуже егоїстично. Типу я сумую за батьками, бо самій в цьому житті виживати важкувато, тому пропоную тобі стати моїм татом щоб менше мороки було. Нормальне таке розуміння батьківства :shock: Це було б дуже логічно якби і до вакцини весь світ базувався суто на виживанні, тоді логіка Надійки залізобетонна :D Ну і оце "Ти для мене найкращий" просто майстерність дитячої маніпуляції, бо не так то вже й багато вона про нього знає, але все одно каже такі пафосні слова. Якби дівчинка зробила пропозицію руки і батьківства вже після кульмінації, коли ГГ її рятує, то мені особисто було б правдоподібніше, але то вже моя суб'єктивна думка :)

Мене трошки збентежили масові вбивства в фіналі. ГГ типу ж має бути позитивний, а тут всіх хряк-кусь і все. Виходить що весь світ проти нього і він вбиває, щоб не вбили його. В принципі логічно, але привабливості рептилоїду цей вчинок не додає. Ззовні натяк на добру казку (щоправда приправлена відкушеними кінцівками), але мораль така мутненька.

Дякую за оповідання, мені було цікаво читати. Швидше сподобалося ніж ні, тому не судіть строго за багато літер і критику :wink:


Дякую за відгук і критику!
Обов'язково прислухаюсь до ваших порад.
Тільки на рахунок масових вбивств у фіналі... не знаю де ви їх побачили? Адже було вбито лише одну персону, вченого. Чого так з ним вчинив ГГ - обгрунтовано в тексі. І все! Нікого більше не позбавляли життя.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 23:09 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Юлес Скела писал(а):
Вітаю в фіналі, Авторе! :D
Оповідання сподобалось!
Попри те, що погано вичитане, а сюжет... ну, трішечки наївний :(
Але ідея - супер! обома лапами - за!
(котячими, звісно, я не рептилоїд :lol: )
Успіху на конкурсі!
Навіяло :wink:

Велике дякую, Юлесе!
Рептилоїди передають вітання! :D :D :D
Подальших звершень у творчості та житті!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 28.04.2020 21:35 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Рептилоиды - тоже люди:)
Напомнило "The Last of Us".


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 28.04.2020 22:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Инна писал(а):
Рептилоиды - тоже люди:)
You're absolutely right! :D
Инна писал(а):
Напомнило "The Last of Us".
Посмотрел в поисковике, это компьютерная игра? Описание довольно заманчивое...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 28.04.2020 23:02 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Автор ar024 писал(а):
Посмотрел в поисковике, это компьютерная игра? Описание довольно заманчивое...

Угу. Очень атмосферная игра. В финале гг - Джоэл ведет к медикам девочку - Элли, у нее иммунитет к грибку, от которого люди превращаются в монстров по типу зомби. Элли - последняя надежда человечества на изготовлении вакцины. Уже в больнице Джоэл понимает: чтобы изготовить вакцину, Элли убьют. Он спасает Элли и с боем прорывается из больницы.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 09:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Инна писал(а):
Автор ar024 писал(а):
Посмотрел в поисковике, это компьютерная игра? Описание довольно заманчивое...

Угу. Очень атмосферная игра. В финале гг - Джоэл ведет к медикам девочку - Элли, у нее иммунитет к грибку, от которого люди превращаются в монстров по типу зомби. Элли - последняя надежда человечества на изготовлении вакцины. Уже в больнице Джоэл понимает: чтобы изготовить вакцину, Элли убьют. Он спасает Элли и с боем прорывается из больницы.

Ага! Понятно. Спасибо за разъяснения.
Очень надеюсь, что в реале не будет подобного варианта развития событий! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 23:53 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Чудове оповідання :) Так, ідея не нова і не раз зустрічалася у книгах/іграх/фільмах, але читати було цікаво. Лиш зауважу, що бензопила - то дуууже умовна зброя, нею не помахаєш, наче мечем, бо ланцюг при високих обертах створює сильні відцентрову силу, що унеможливлює маневрування. Та й при різкому ударі відбудеться ривок вперед, пилку потягне вперед, вириваючи з рук. Ну, але то дрібниці :)
Успіхів на конкурсі! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 30.04.2020 08:38 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Мурррчик писал(а):
Чудове оповідання :) Так, ідея не нова і не раз зустрічалася у книгах/іграх/фільмах, але читати було цікаво. Лиш зауважу, що бензопила - то дуууже умовна зброя, нею не помахаєш, наче мечем, бо ланцюг при високих обертах створює сильні відцентрову силу, що унеможливлює маневрування. Та й при різкому ударі відбудеться ривок вперед, пилку потягне вперед, вириваючи з рук. Ну, але то дрібниці :)
Успіхів на конкурсі! :)

Дякую за відгук!
Й справді бензопилкою воювати тяжко. Навіть у міцних рептилоїдних лапах. :D
Успіхів і вам на конкурсі та в житті!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 21:14 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Суперське оповідання, дуже сподобалося. Тому спочатку покритикую: мова дуже бідна і подекуди невдало обрані слова та цілі речення. Загалом творові не завадить гарна вичитка. Й початок дуже комп'ютерний та штучний, що Вам й писали раніше. Це створює своєрідну атмосферу, яка припаде до смаку не всім, а деяких навіть відштовхне. Далі лише про хороше.
Гарне динамічне оповідання, глибока мораль, чудовий ГГ. Там заперечували щодо вбивств у фіналі, але ж вони необхідні. Я б, навпаки, ще й звільнив решту рептилоїдів аби їхня сутичка з вояками дала змогу героєві з дівчинкою непомітно втекти. Також чудовий, динамічний екшен, хоча ефект комп'ютерної гри в ньому особливо відчутний. Загалом, дуже гарне і гідне оповідання, дякую за нього.
Успіхів в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar024 Надія
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 21:27 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Олександр Ігнатенко писал(а):
Я б, навпаки, ще й звільнив решту рептилоїдів аби їхня сутичка з вояками дала змогу героєві з дівчинкою непомітно втекти. Також чудовий, динамічний екшен, хоча ефект комп'ютерної гри в ньому особливо відчутний. Загалом, дуже гарне і гідне оповідання, дякую за нього.
Успіхів в конкурсі!

Дякую за відгук! Дуже приємно, що вам сподобалось!
Ідея випустити мутантів, щоб ті відволікали охорону від втікачів дійсно цікава! Чому не підказали раніше? :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB