Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 24.04.2024 15:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 11:56 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.03.2015 10:59
Сообщения: 60
Вітаю, авторе.

Не вірю. Так можу підсумувати всі враження від твору. Ні в персонажів, ні у відсутність паніки. Кінець світу ж!
Згадка про толерантність теж здалася дивною. Ваше пояснення:
Цитата:
Тут була іронія щодо того, що залишилось кілька днів до кінця світу, а люди переймаються законами про толерантність. Натяк на абсурдність деяких процесів в нашому світі.

А решта людей, які не переймаються законами про толерантність - що вони роблять? Поводяться так же абсурдно.
Цитата:
Та мешканці Солару ніяк не відреагували на неї і продовжили своє заклопотане життя.

Та просто смішно. Вибачте, авторе. Може я чогось не знаю, і там в складі повітря якісь важкі наркотики?

І ще питання: якщо древня цивілізація передбачила цей катаклізм, то чому одразу ж, як створила всі ті фотонні двигуни, не перемістила планету деінде?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 15:27 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
ТанцующийНаГрани писал(а):
Не вірю. Так можу підсумувати всі враження від твору. Ні в персонажів, ні у відсутність паніки.

Тут можу лише сказати, що такий стиль оповідання і така його ідея. Це була спроба змоделювати нетипову реакцію на "кінець світу". Якщо не вдалося викликати довіру у читача, значить не вистачило майстерності авторові)) Буду вдосконалюватись :D

ТанцующийНаГрани писал(а):
Згадка про толерантність теж здалася дивною. ... А решта людей, які не переймаються законами про толерантність - що вони роблять? Поводяться так же абсурдно.

Тут, мабуть, у кожного своє поняття абсурдності. Автор виклав своє бачення, але, мабуть, не достатньо майстерно, раз виникло нерозуміння :wink:

ТанцующийНаГрани писал(а):
Може я чогось не знаю, і там в складі повітря якісь важкі наркотики?

Може :lol: , а може просто інша реакція, не схожа на нашу.

ТанцующийНаГрани писал(а):
І ще питання: якщо древня цивілізація передбачила цей катаклізм, то чому одразу ж, як створила всі ті фотонні двигуни, не перемістила планету деінде?

Мабуть, вирішили, що на деякий час для цивілізації краще буде затриматись у цій зоряній системі. Вони ж древні, їм видніше :wink:

Дякую за відгук! Обов'язково врахую ваші враження!
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 20:48 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.04.2020 15:06
Сообщения: 26
в творі приваблює не просто повсякденність кінця світу,а повсякденність життя людей на іншій планеті. Священник видався якимсь штучним, він священник чого? Якої віри? Чому прийшов саме сюди? Мотив? У науковців є родини? Друзі? Чому вони разом чотири дні? Цікаво от.
Успіхів на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 21:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за відгук!

Олесь писал(а):
Священник видався якимсь штучним, він священник чого? Якої віри? Чому прийшов саме сюди? Мотив?

"– Наше вчення зберігає знання древньої, дуже розвиненої цивілізації, що жила на цій планеті – почав священник". Тобто віра в древню цивілізацію та її знання.
"– Це правда! І наше вчення зберігає докази та детальні інструкції щодо цього дивовижного зорельота. Ми мали надати урядам всіх держав цю інформацію після офіційного оголошення про катастрофу. Так було написано у вченні!". Але до урядів держав потрапити не вдалося, тому він вирішив передати інформацію астрофізикам.

Олесь писал(а):
У науковців є родини? Друзі? Чому вони разом чотири дні? Цікаво от.

Там цьому питанню, навіть, діалог присвячений. Власних сімей немає. Вони втрьох й так найближчі друзі. Є батьки, до яких вони навідались, але вирішили зустріти "кінець світу" за улюбленою справою.
" – Як на мене, просидіти в обсерваторії до кінця світу, це гідно астрофізика – не вгавав Люм." :lol:

Успіху навзаєм! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 24.04.2020 18:03 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
гарна, сентиментальна історія, але знаєте, чого мені не вистачило? Щоби двигуни не самі по собі включилися і врятували планету, а астрономи, разом із священиком щось для цього зробили би.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 24.04.2020 18:39 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Мавка писал(а):
гарна, сентиментальна історія

Дякую, приємно що сподобалось :)
Мавка писал(а):
але знаєте, чого мені не вистачило? Щоби двигуни не самі по собі включилися і врятували планету, а астрономи, разом із священиком щось для цього зробили би.

Теж цікава версія, але, мабуть, тоді була б трохи інша історія.

Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 24.04.2020 23:08 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.01.2011 11:11
Сообщения: 1688
Откуда: Черкаси, Україна
Цікава цивілізація. Прагматично-флегматична. Звісно, не НФ. Але це не недолік. Сподобалося. Успіху, Авторе!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 01:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за гарний відгук! Успіху навзаєм! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 20:30 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Дуже приємне оповідання, легко і гарно читалося. Теж не вистачило якихось активних дій від героїв, бодай якогось їхнього впливу. Навіть евакуація відбувається не через них, а через зовнішні обставини. Але найбільша проблема не в цьому. Тут багато, що згадали, але найбільш очевидний аналог оминули увагою. "Втеча Землі" Франсіса Корсака. Ще в 1960-ому написана і навіть має екранізацію. От тільки там про нашу планету і двигуни не вища цивілізація створила, а людство постаралося, аби вижити. Ну, й все взагалі нелегко минулося (фактично, щось ламалося буквально на кожному кроці). Тому всіх, у кого є претензії до Вашого твору, відсилаю до класики французької фанастики. Що ж до самого оповідання, то воно підкупає радше атмосферою, а не подіями, тому, загалом, я залишився задоволеним.
Успіхів в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 26.04.2020 03:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за такий цікавий відгук!

Олександр Ігнатенко писал(а):
Тому всіх, у кого є претензії до Вашого твору, відсилаю до класики французької фанастики. Що ж до самого оповідання, то воно підкупає радше атмосферою, а не подіями, тому, загалом, я залишився задоволеним.

Із задоволенням приєднаюсь до всіх і також ознайомлюсь з твором. Щодо свого оповідання, то можу сказати, що, дійсно, хотілося передати саме атмосферу, тому участь героїв в процесі порятунку більш проста. Приємно, що це не завадило вам отримати задоволення :D

Успіху на конкурсі! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 13:00 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.10.2019 18:43
Сообщения: 14
Оповідання сподобалося. Заходить легко. Звісно викликає ряд асоціацій прочитаного/переглянутого, але то такє. Ніхто не вдосконалений.

Цитата:
Це була спроба змоделювати нетипову реакцію на "кінець світу"


мені здається, що у вас це вийшло. Сидіти чекати кінця світу - звісно не дуже разумно, хоча хто зна як би ми відреагували на щось подібне. Напитися - не сама погана ідея)

Цитата:
Це ж оригінали древніх текстів! Їх не можна оцифровувати, бо вони втратять силу...
– І не можна фоткати, бо вони втратять душу


"втратять душу" - здається, так кажуть про людей (але я можу помилятись).

_________________
В природе нет добра и зла, только равновесие или его отсутствие.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 17:23 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за відгук! Приємно, що сподобалось :D

Мураха писал(а):
Напитися - не сама погана ідея)

:lol:

Мураха писал(а):
"втратять душу" - здається, так кажуть про людей (але я можу помилятись).

Ні не помиляєтесь, але це один з героїв так жартував, можливо не дуже вдало, раз виникли питання)

Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 10:44 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Легке, позитивне і ненапряжне оповідання :)
От, наприклад, я, додав би нюанс, що всі люди на тій планеті (навіть астрономи) тотально сповідують якусь конкретну релігію, яка забороняє втручатися у волю богів, а цей священник мав бути членом однієї радикальної секти, що вірила у те, що волю богів можна певним чином змінити, але для цього потрібно щось зробити, можливо, навіть щось жахливе.
Але й без цього було читати цікаво, тож успіхів Вам, авторе :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 15:05 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Мурррчик писал(а):
Легке, позитивне і ненапряжне оповідання :)

Дякую, така й була задумка :D

Мурррчик писал(а):
От, наприклад, я, додав би нюанс, що всі люди на тій планеті (навіть астрономи) тотально сповідують якусь конкретну релігію, яка забороняє втручатися у волю богів, а цей священник мав бути членом однієї радикальної секти, що вірила у те, що волю богів можна певним чином змінити, але для цього потрібно щось зробити, можливо, навіть щось жахливе.
Але й без цього було читати цікаво, тож успіхів Вам, авторе :)

О, то була б, мабуть, окрема цікава історія))
Дяка за відгук та успіху навзаєм! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar022 Нові зорі
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 15:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 19.03.2020 19:07
Сообщения: 9
А мені герої сподобалися
Я не переймалася їхніми долями, і якби усі в кінці померли, сумно б не було. Самим героям було начхати на їхнє життя, то чому я маю думати інакше? І це те, за що вподобайка. Цей такий собі абсурд, кумедний, і як тут хтось виразився, "ненапряжний".
До речі, як тільки Те'Кар і Аое почали говорити про сексуальний досвід, чомусь одразу подумала, що будуть вони в кінці разом. Не прогадала
Загалом, читала й посміхалася, бо все легко так і невимушено. Думаю, тут і не треба було робити так, аби світ врятували астрофізики й священник. Бо вони всі (і головні герої, і всі інші люди, які спокійненько собі чекали кінця світу), такі забавні й безтурботні, наче перебувають в Нірвані. А в Нірвані немає проблем. А навіть якщо і є, вони, либонь, вирішують самі, що і сталося.
До речі, планета-корабель нагадала мені одну серію із Орвілла)
Добре так у Вас все вийшло, сподобалося


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB