Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 14:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 42 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 21:48 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.04.2020 02:23
Сообщения: 56
Пост-нуар, те, що Док прописав.

_________________
Коли щось пішло не так...
Не будь Алхіміком. Не озирайся.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 25.04.2020 22:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Алхімік писал(а):
те, що Док прописав.


Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 01:56 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Тримаю за вас кулаки!
Вибачте, оцінками не допоможу, виперли. :mrgreen:

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 27.04.2020 16:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Панас писал(а):
Тримаю за вас кулаки!


Дякую!

Цитата:
Вибачте, оцінками не допоможу, виперли. :mrgreen:


Співчуваю :cry:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 29.04.2020 21:43 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Постап понравился, сама такой тематикой грешу. :)
Тут и ругали и хвалили. Думаю, герои вполне достоверны и ведут себя адекватно согласно заданным условиям.
Удачи!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 30.04.2020 02:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Инна писал(а):
Тут и ругали и хвалили. Думаю, герои вполне достоверны и ведут себя адекватно согласно заданным условиям.
Удачи!


Дякую! Радий, що сподобалося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 01.05.2020 20:07 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Док, здається, таки з'їхав з глузду. Для нього життя не має цінності. Взагалі. Але в такому світі, на такий швидкої - важко залишитись сповна розуму. Як на мене, в тому і ідея - хороші люди в погані часи не виживають. Або гинуть, або ось як Док - спочатку втрачають розум, намагаються переконати себе, що жити так, як живуть - треба, і можна. Але ж не можна.
Док ще і садистом став, спочатку відпиляв ногу без морфіну, а потім, коли пацієнт все ж пережив - засадив кулю в лоб. І пояснив, мол, клятва Гіппократа. Йому б ще засмітися, о це як Джокер в останньому фільмі. Хоча, "він говорив швидко, аж захлинаючись від люті" - мабуть, воно і є. Як на мене, тільки "від люті" - зайве.

Я тільки одного не зрозумів. Ось жінка, ось дитина - "згортку на руках... маленька дівчинка". Док каже: "На жаль, в нас немає місця для двох пацієнтів".
Що? Це за масою, за обсягом, за сидіннями? Так ні так, ні сяк, ні ось так - дитина на "другого пацієнта" не тягне. На руки взяти, і вперед. Ні? Доку надоїв Шут? Ну добре.
Але навіщо Шут "рушив назустріч орді чупів"? Він теж втратив розум? Бо логічніше б стояти і відстрелюватись, прикриваючи від'їзд "швидкої", ні?
І що сказали на базі, коли дізналися, що Шут зник? Чи рапорт мали писати наприкінці "дня"?

Але це, в принципі, вкладається в перекручений світ, дуже далекий від нормального. Ну логіка в них не нормальна - так там все дуже далеко від нормальності.
Одне, що головний герой, як на мене, мабуть, Док. Нурс - просто очі, через яки дивиться читач.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 01.05.2020 22:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Семьдесят Первый писал(а):
Док, здається, таки з'їхав з глузду.


Цікава думка. Де в чому правильна, де в чому ні. Док намагається діяти виключно логічно, але йому це не вдається, тому й логіка виходить викривленою та хворою. Власне, якщо вважати, що божевілля це "робити одне й те ж, очікуючи на інший результат, то всі персонажі несповна розуму.

Цитата:
Док ще і садистом став, спочатку відпиляв ногу без морфіну, а потім, коли пацієнт все ж пережив - засадив кулю в лоб. І пояснив, мол, клятва Гіппократа.


А це якраз і приклад його логіки. Він спершу лікар, потім солдат. Тому спочатку лікує, після чого пацієнт стає ворогом і його слід знищити. Власне, він сам це й пояснює.

Цитата:
Як на мене, тільки "від люті" - зайве.


Дякую.

Цитата:
Я тільки одного не зрозумів. Ось жінка, ось дитина - "згортку на руках... маленька дівчинка". Док каже: "На жаль, в нас немає місця для двох пацієнтів".
Що? Це за масою, за обсягом, за сидіннями?


А це якраз приклад, що божевільний весь світ і навіть його техніка. Причина та ж, чому їх трясе на ямах на літаючому транспорті: він розрахований на п'ять осіб, тож просто не злетить, якщо їх більше. Маса чи обсяг не важливі, це нехай і деградуюче, але майбутнє, тож машина чітко фіксує конкретну людину.

Цитата:
Але навіщо Шут "рушив назустріч орді чупів"? Він теж втратив розум? Бо логічніше б стояти і відстрелюватись, прикриваючи від'їзд "швидкої", ні?


Їх же багато і вони швидкі. Якби він лишився стояти поряд, хтось би неодмінно проскочив чи обрав іншу жертву. Власне, один й так заскочив. Просто привертав увагу.

Цитата:
Чи рапорт мали писати наприкінці "дня"?


Саме так.

Цитата:
Але це, в принципі, вкладається в перекручений світ, дуже далекий від нормального. Ну логіка в них не нормальна - так там все дуже далеко від нормальності.


Теж правильно. Радий, що Ви це зрозуміли.

Цитата:
Одне, що головний герой, як на мене, мабуть, Док. Нурс - просто очі, через яки дивиться читач.


Гадаю, таке враження складається, тому що він найбільше говорить. Цим я насправді хотів показати його як домінантну особистість, яка не лише сама обирає собі смерть, а й наостанок вирішує все за Нурс. Власне саме тому, Шут як опозиція до нього і повна протилежність весь час мовчить.
Щодо Нурс, то вона не балакуча, бо: а) Підлегла Дока і, знаючи його характер, намагається не провокувати безпосереднього керівника; б) Як мені сказали: "Гарна медсестра без потреби рот не розкриває". Та разом з тим, вона єдина, в чиїх переживаннях та прагненнях ми впевнені (адже я прихильник того, що персонажі мають бути реалістичними, а в реальності люди брешуть), вона має місце в усіх сюжетних лініях і, нарешті, твір починається та закінчується з неї. Хоча головним героєм, власне, мабуть є сама "швидка" у вмираючому світі, один день якої я і зобразив.
Загалом, мені дуже подобається, що думки і враження від мого твору так різняться між собою. Гадаю, це є свідченням того, що мені вдалося створити дещо справді неодномірне та варте уваги.
Щиро дякую Вам за розлогий коментар та вдумливе читання!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 07:02 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Автор ar012 писал(а):
він розрахований на п'ять осіб, тож просто не злетить, якщо їх більше.


Чи то пропустив пояснення, чи то не зрозумів.
Дякую. Так зрозуміліше.

Автор ar012 писал(а):
Гадаю, таке враження складається, тому що він найбільше говорить.

"Бо Портос розмовляв голосніше за всіх, і незнайомець подумав, що він серед нас найголовніший" :lol:
Для мене Нурс і Драйвер - статичні. Вони розкриваються, але не змінюються. В них є своя логіка, своя мораль, але я не бачу в них боротьби. Так, Нурс думає, давати морфін чи зберегти собі - але це не зміна її, це, як на мене, ще одна риса характеру.
Шут змінюється - і гине. І підтверджує, що людина з "нормальною логікою" довго не живе в цьому світі. Але - під впливом Дока. Док ставить його перед вибором.
І Док, як на мене, постійно бореться - із самім собою. В нього "нормальна логіка" в конфлікті з "логікою світу" (допомогти пораненому - застрелити ворога, врятувати свій екіпаж - застрелити "зайвих", і так далі).
Але ж це тільки моє сприйняття :)

Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 13:53 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
протирічні якісь відчуття від оповідання. З одного боку, ідея сподобалася, і герої вийшли живими. З критикою персоналії Дока не погоджуся - мені він імопнує як цікавий персонаж. Але підпортило прохи якесь відчуття незавершеності і мораль "в лоб" наприкінці. Може, краще було би обірвати на тому моменті, коли Нурс "зізналася" читачам про свою мутацію. Або якось довести лінію з хворою дитиною до завершення - не до, фактично, авторських роздумів в кінці, а саме до якоїсь події, з якої читач би сам зробив висновки.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 16:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Семьдесят Первый писал(а):
Чи то пропустив пояснення, чи то не зрозумів.
Дякую. Так зрозуміліше.


Та я сам не писав, не хотів обтяжувати текст.

Цитата:
"Бо Портос розмовляв голосніше за всіх, і незнайомець подумав, що він серед нас найголовніший" :lol:
Для мене Нурс і Драйвер - статичні. Вони розкриваються, але не змінюються. В них є своя логіка, своя мораль, але я не бачу в них боротьби. Так, Нурс думає, давати морфін чи зберегти собі - але це не зміна її, це, як на мене, ще одна риса характеру.
Шут змінюється - і гине. І підтверджує, що людина з "нормальною логікою" довго не живе в цьому світі. Але - під впливом Дока. Док ставить його перед вибором.
І Док, як на мене, постійно бореться - із самім собою. В нього "нормальна логіка" в конфлікті з "логікою світу" (допомогти пораненому - застрелити ворога, врятувати свій екіпаж - застрелити "зайвих", і так далі).
Але ж це тільки моє сприйняття :)

Дякую!


Дякую Вам за цікаві та нетипові роздуми. Дуже приємно, коли твій твір не лише читають, а й розмірковують над ним.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar012 Робота на швидкій після кінця світу
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 16:25 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Мавка писал(а):
протирічні якісь відчуття від оповідання.


Розумію. Як бачите, в багатьох такі враження і навіть ті, кому подобається дуже по-різному сприймають сторію.

Цитата:
Але підпортило прохи якесь відчуття незавершеності і мораль "в лоб" наприкінці. Може, краще було би обірвати на тому моменті, коли Нурс "зізналася" читачам про свою мутацію.


Власне, твір називається "Робота на швидкій після кінця світу". Тож задум в тому, щоб показати саме такий робочий день. Він починається з приходу Нурс на роботу і закінчується тим, що вона йде додому. Тому відчуття незавершенності це більше втома і передчуття, що завтра буде так само якщо не гірше. Втім, я мабуть не врахував карантину і того, що більшість людей вже встигли забути, як почуваються після роботи.

Цитата:
Або якось довести лінію з хворою дитиною до завершення - не до, фактично, авторських роздумів в кінці, а саме до якоїсь події, з якої читач би сам зробив висновки.


Власне, про сина Нурс я вже писав трохи раніше, що він має бути символом, а не персонажем. До того ж, тут можна поспекулювати, адже героїня схильна до навіювання і самонавіювання, тож її син цілком може бути вже мертвим, а вона цього просто не визнає. Мені хотілося лишити його долю невідомою, так само як і долю доправлених до лікарні пацієнтів. До того ж, він власне не є частиною "Роботи на швидкій".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 42 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB