Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 20.04.2024 08:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ar003 Хочеш, я буду твоєю таїнкою?
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 18:17 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.03.2020 15:02
Сообщения: 41
Автор ar003 писал(а):
Доречі, а що саме здалося неузгодженим у тексті? Щось в мене взагалі із ним око замилилося...

Найбільше, мабуть, дезорієнтувало те, що так і не вдалося зрозуміти, хто ж, врешті, друзі, а хто вороги.
До останнього здавалося, що уявна дівчинка, то його справжній друг, чи хтось кому він дуже небайдужий, а тут лише експеримент з "об'єктом", хоч і з натяками на особисту симпатію)
Ще якось дивно, що "агент Відана" так не береже своє життя. Бо якщо це операція, то вона мала бути більш підготовлена. А ще хотілося б більше дізнатись про "медіатор".
Не зовсім вийшло уявити, які стосунки з родиною. Він втік від батьків, бо: "З ним хотіли зробити щось набагато гірше за смерть. Забрати тіло, викинувши душу." Але що саме? Стерти здібності, щоб він став нормальним? Використати його як зброю? Про це хотілося б дізнатись значно більше.
Як на мене, цю історію було б цікаво розгорнути в твір значно більший за обсягом.
Успіху! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar003 Хочеш, я буду твоєю таїнкою?
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 13:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Крізь Вітер писал(а):

Угу, воно так завжди - пишеш, думаєш, як круто буде відкритим фінал лишити, хай читач ламає голову, як там все було насправді;) А потім виявляється, що читачі не так люблять відкриті питання в тексті, як хотілося би авторам :)
Кожного разу собі кажу, шо треба із цим зав'язувати, але потім так кортить "ще разочок" спробувати :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar003 Хочеш, я буду твоєю таїнкою?
СообщениеДобавлено: 01.05.2020 20:07 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Впечатление, что большие рассказы или боятся комментировать, или не доходят, совсем вниз убежало. :)
Понравилось. Картинку вижу, герои яркие, открытый финал люблю и постап интересный получился. Расширенную версию, если будет, с удовольствием почитала бы.
Автору удачи!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar003 Хочеш, я буду твоєю таїнкою?
СообщениеДобавлено: 01.05.2020 20:22 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Ідея, як мені здалося, "не вір нікому, всі працюють на себе, не допомагають, а вирішують свої проблеми".
Сюжет енергійний, з різкими поворотами, з неочікуваною розв'язкою. Але якщо Драган після поганих потрапив до ще гірших, то чи наступні не будуть ще гірше. Дівчина, як мені здалося, "штовхала" постійно, щоб він робив, що вона хотіла. І немає гарантій, що якщо "добрий дядько" "подарує" їй Драгана, вона не продовжить це робити.
Світ важкий, безнадійний, я б сказав. Я повірив.
Цікаво, що "в полі" герої – "серби", "в місті" – англійці, а Таїнка і Ко, схоже, "чехи".

Але, мабуть, це все ж не цільне оповідання, а початок чогось великого. Тобто, фінал не зовсім "відкритий" – просто "далі буде".


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar003 Хочеш, я буду твоєю таїнкою?
СообщениеДобавлено: 02.05.2020 11:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Дякую, Инна, Семдесят Первый!
В мене відкриті фінали ніколи не виходило, завжди получається "далі буде" :))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB