Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 02:39

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 27.01.2020 16:43 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Загалом мила історія, особливо в частині, яка описує компанію під ліжком. Є милий гумор. Правда, чисто технічно хотілося би, що усе це було не росказано, а показано та/або щоб автор потримав інтригу. Бо ото гірше немає, коли купу героїв презентують побіжним описом біографій, а таємниці їхні відразу зливають (театр, привиди через такі-то обставини, спокутують і все таке. Все, уже нецікаво, все повідомили, далі все ясно).
Було декілька моментів, які прямо шкрябнули. Жінка "поїхала дахом через відсутність чоловічої і взагалі людської уваги"? Пане авторе, серйозно? Ну з "взагалі" якось ще можна погодитися, хоча еммм, люди їдуть дахом зазвичай не через "відсутність уваги", а через власні проблеми, з якими не можуть самостійно впоратися. Але невідкладна потреба жінки мати увагу саме чоловічу - сподіваюся, нарратив не автора, а виключно МП-шного панотця, людини грубо скрєпної і неосвіченої? У мене також немає певності щодо того, що панотець дійсно читає якійсь чин по вигнанню, а не патякає щось з голови. Хотілося би уточнень на цю тему :)
Ну і головне, що здивувало: а що заважало підселенцям раніше започаткувати мирні стосунки з жінкою? Тобто прихід Меркурія точно на це якось вплинув, але лишилося неясним, як.
Хоча в цілому тема про те, що з нашою рідною українською хтонню треба і можна домовлятися, я схвалюю несамовито 8)
Бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 27.01.2020 23:23 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Дракотик писал(а):
Загалом мила історія, особливо в частині, яка описує компанію під ліжком. Є милий гумор. Правда, чисто технічно хотілося би, що усе це було не росказано, а показано та/або щоб автор потримав інтригу. Бо ото гірше немає, коли купу героїв презентують побіжним описом біографій, а таємниці їхні відразу зливають (театр, привиди через такі-то обставини, спокутують і все таке. Все, уже нецікаво, все повідомили, далі все ясно)
Ото ви, напевно, не писали оповіданнячко за дві години до дедлайну! Хоча, хто з нас таке не писав... Ні, звісно, думка в мене промайнула, що отутечки, осьдечки та ще ондечки текст начебто нагадує синопсис. Але зовсім трішечки. :D І я ту думку прогнала.

Цитата:
Було декілька моментів, які прямо шкрябнули. Жінка "поїхала дахом через відсутність чоловічої і взагалі людської уваги"? Пане авторе, серйозно? Ну з "взагалі" якось ще можна погодитися, хоча еммм, люди їдуть дахом зазвичай не через "відсутність уваги", а через власні проблеми, з якими не можуть самостійно впоратися. Але невідкладна потреба жінки мати увагу саме чоловічу - сподіваюся, нарратив не автора, а виключно МП-шного панотця, людини грубо скрєпної і неосвіченої?
Авжеж, це невласне-пряма мова пана Меркурія. Щодо їзди дахом - навіть не знаю, що відповісти. Здається, тут будь-які варіанти можливі, бо голова, як відомо, предмет темний і дослідженню не підлягає.
Цитата:
У мене також немає певності щодо того, що панотець дійсно читає якійсь чин по вигнанню, а не патякає щось з голови. Хотілося би уточнень на цю тему :)
Та хтозна! Хіба це важливо? Тут я взагалі не тямлю, та й не вважаю, що воно на щось вплине. Я насправді атеїстка, тому використовую оце все суто як художній прийом. Що мені потрібно - беру, решту - відкидаю.
Цитата:
Ну і головне, що здивувало: а що заважало підселенцям раніше започаткувати мирні стосунки з жінкою? Тобто прихід Меркурія точно на це якось вплинув, але лишилося неясним, як.
Може, з принципу вирішили піти на мирову згоду. А може, побачили спільного ворога. Другий варіант мені здається доречнішім.
Цитата:
Хоча в цілому тема про те, що з нашою рідною українською хтонню треба і можна домовлятися, я схвалюю несамовито 8)

То що, покликати всю компанію? Тільки чай у нас зелений. Із жасмином. Вживаєте? :roll:

Цитата:
Бажаю успіху!
Навзаєм! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 18:35 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Ох, не знаю, як коментувати це оповідання. Це або мила нечисть, або затяжний психоз. Власне в коментарях така ж атмосфера. Ем, одним словом, давайте краще без мене, бо і я глуздом поїду, намагаючись його оцінити. Але місцями таки посміхнувся.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 20:56 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Дякую, Олександре, за докладну рецку. :wink:
Класифікувати цей випадок дуже просто. Якщо вірите в домових - це про нечисть. Якщо не вірите - про психоз. :D
Удачі на конкурсі!

*що-що кажеш?.. гарно ми цього разу відірвалися? та отож!*


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 23:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 17.01.2020 10:56
Сообщения: 15
Приятно было увидеть такой надёжный фейс-контроль. Увидела его компания и сразу поняла: не наш патриархат, ой, не наш, гнать его сса...пыльными тапками! Они, наверно, сообразили, что если наш придёт, то на ладане экономить не будет, а кому нужна возня с аллергией? И женщина не робкая - в постели с невидимым телом, под которым кровать проседает, смирно лежит. И голоса на песни хватает. Они друг друга стоят.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 23:56 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Дякую за відгук. Спасибі, що завітали.
Одразу видно, що ви реалістка! Розкрили всю антинаукову сутність цієї компанії. Правильно, це на часі!
Чи ти ба, ви ж атеїстка! :o Точно! А якого патріархату, чи можна спитати?
Бажаю вдалої гри!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 29.01.2020 00:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 17.01.2020 10:56
Сообщения: 15
Желаю удачи на конкурсе! От то ли реалиста, то ли атеиста, но точно Киевского патриархата.))


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 29.01.2020 08:37 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Похоже, и тут стеб над церковью. Точнее, над "попами".
Ну ок.
Поветрие, что ли, какое. Или случилось что, что активизировались сатирические произведения про церковь...
А может, просто рассказ-шутка - а что над попом, так за два часа до дед-лайна про что пишется, про то и пишут :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 29.01.2020 09:00 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Взагалі це святкова історія з використанням фант. елемента, з обов'язковим гепі-ендом і покаранням зла.

Цитата:
так за два часа до дед-лайна про что пишется, про то и пишут
Тобто маячню? Хіба ж не завжди так - про що пишеться, про то й пишуть? Чи бува ще якось? :lol:

Цитата:
Похоже, и тут стеб над церковью
Стьоб - так, чому ні?

Цитата:
Или случилось что, что активизировались сатирические произведения про церковь...
Це споконвічна тема. Доки існуватиме церков, існуватимемо її опоненти. На те й щука в морі, щоб карась не дрімав. Якщо стьоб над церквою вважається за табу, це прямий шлях до фашизму. Бо саме на зрощуванні тоталітарних режимів із церквою було побудовано найгірші диктатури в історії.
Удачі вам на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 29.01.2020 16:43 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Дуже сподобалося! Перечитую вже не вперше - і щоразу отримую неабияке задоволення! Обожнюю нашу хтонь, аж надто отаку веселу, "домашню" хтонь. А коли ця хтонь ще й ганяє капцями шахраїв з МП - то мені це взагалі маслом по серцю! Панотець Меркурій, названий на честь бога збагачування і торгівлі, його суто "християнські" роздуми, і те, що його виганяли саме капцями, наче таргана, і отой перегук "кАпець"-"капЕць, і "Червона рута" наприкінці - це просто бомбезно! :D У написанні помітний деякий похапець, але загального враження це не псує. Хоча історії привідів не розкриті, але вони більш-менш типові, тож вгадуються і так, та й за ритмікою розвитку подій, мені здається, додаткові флешбеки й нема куди тулити.
Дякую за гарний твір і позитивний настрій! Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 29.01.2020 23:37 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Щиро дякую, шановна Сокиро!
Ваш відгук такий приємний, що його можна також нескінченно перечитувати. :D
Похапець був, ще б пак! Але такий досвід теж корисний для завзятого графомана.
Згодна, що передісторії привидів лише окреслені, проте у святковому оповіданні головне, щоб читач щиро всміхнувся та тишком змахнув непрохану сльозу. :D Сподіваюся, це вдалося.
Теж бажаю вам удачі! Гарної гри!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 30.01.2020 21:24 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Автор ap026 писал(а):
Тобто маячню? Хіба ж не завжди так - про що пишеться, про то й пишуть? Чи бува ще якось? :lol:

Бывает, выбирают из вариантов "про что сегодня?". А когда времени нет - берут первое попавшееся. Даже если не особо смешно и забавно.
Как-то так.

Цитата:
Стьоб - так, чому ні?


Да нет, никаких проблем :)

Цитата:
Це споконвічна тема. Доки існуватиме церков, існуватимемо її опоненти.


Давно уже не видел. А тут - сразу два. Мало ли что в Раде приняли...
Может, "Ксенофобией" навеяло, мол, церковники - ксенофобы и так далее.

Цитата:
Якщо стьоб над церквою вважається за табу


Кажется, я умудрился оскорбить "чувства неверующих."
Извините, не хотел :)
Но из моего опыта, среди приходских священников как раз много нормальных и хороших людей. Чем выше в иерархии - тем меньше, к сожалению. Но когда "стебутся над церковью", "прилетает" обычно им.

Удачи на конкурсе!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 30.01.2020 22:24 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Семьдесят Первый писал(а):
А когда времени нет - берут первое попавшееся. Даже если не особо смешно и забавно. Как-то так.
Це не про мене. То ви прочитали вище в коментарях, що оповідання написано перед дедлайном, і для вас це аргумент для дискусії стосовно тексту? :wink: Мушу вас упевнити, що взагалі не беру "перше-ліпше", бо маю достатньо задумів. Узагалі кожен письменник працює з улюбленими темами. Той, хто пише, наприклад, містику, не кинеться писати НФ. Щодо "не особо смешно и забавно" - дякую за комплімент.

Цитата:
Но из моего опыта, среди приходских священников как раз много нормальных и хороших людей
Розумієте, в чому справа? Ми зараз обговорюємо не публіцистичну статтю й не дослідження звичаїв парафіяльних священників. А ви чомусь постійно намагаєтесь перейти від власно оповідання до обговорення питань, які його не стосуються: стьоб чи не стьоб, що саме прийняли в Раді, ображені почуття невіруючих чи ні. Для мене це не нове, навіть уже звичне. Релігійна тема для багатьох - що червона ганчірка для бика. ))) Тож, якщо є бажання далі дискутувати, давайте повернемо розмову в русло композиції, характерів, сюжету, стилістики тощо. Тобто суто літературних категорій. Ні - значить, ні.

Цитата:
Удачи на конкурсе!
І вам.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 31.01.2020 17:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2019 20:24
Сообщения: 107
Суперова весела історія, гарно написана.
Авторе, не зважайте, добре вийшло.
Обожнюю всіляку веселу нечисть, ще й ідеологічно правильно орієнтовану.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap026 Страшна історія
СообщениеДобавлено: 31.01.2020 20:23 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 31
Христя Хмиз писал(а):
Суперова весела історія, гарно написана.
Щиро дякую, пані Христе!

Цитата:
Авторе, не зважайте, добре вийшло.
Ми старались, усім потойбічним гамузом. :roll:

Цитата:
Обожнюю всіляку веселу нечисть, ще й ідеологічно правильно орієнтовану.
Успіху!
Та я знаю, вони ж гарнюні, хоч до рани прикладай. :D

*показує кулака домовику, що знову там щось затіває"

Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB