Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 18.04.2024 08:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 26.01.2020 15:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Птица Сирин писал(а):
Отже, що саме хотів сказати автор цим оповіданням?


Дякую за ретельний аналіз цього, безсумнівно, слабкого та не дуже вдалого твору! :( :( :( Я не намагаюсь зараз розчулити нікого, я й насправді вважаю, що твір слабкий. Що є, то є. Буду тепер думати над зауваженнями, аналізувати та працювати над помилками. Дуже дякую!

А стосовно Вашого запитання — що саме автор хотів сказати цим оповіданням? Навіть не знаю... Я не вважаю, що література має обов`язково чому-небудь вчити читача, або виховувати його. Далекий від жодних порівнянь, але що хотів сказати своїми творами Стівен Кінг? Навряд чи він сам відповів би на це запитання. Ще раз дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 26.01.2020 15:23 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Стівен Кінг не лише знав, що хоче сказати кожним зі своїх творів. Він навіть книжку для письменників написав.

Цитата:
Я не вважаю, що література має обов`язково чому-небудь вчити читача, або виховувати його
Справа не в тому, щоби "вчити читача". А в тому, щоб показати, що хвилює автора і яку саме думку він хотів донести до авдиторії.

Цитата:
Дякую за ретельний аналіз цього, безсумнівно, слабкого та не дуже вдалого твору! :( :( :( Я не намагаюсь зараз розчулити нікого, я й насправді вважаю, що твір слабкий. Що є, то є. Буду тепер думати над зауваженнями, аналізувати та працювати над помилками. Дуже дякую!
"Ретельний аналіз" (дякую за високу оцінку! :D ) не означає, що твір слабкий. Будь-який твір заслуговує на ретельний аналіз, тим паче на конкурсі.

Удачі вам!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 26.01.2020 16:06 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Реально непогана страшилка, читалося з цікавістю.
Але погоджуся з тим, що атмосфера піонерського табору трошки не вписується в інші умови (100 років після падіння Тунгуського метеориту, ксенобіологія, мобільні телефони). От якби ГГ був старим, чи це були його спогади, то сприймалося б набагато краще.
Успіхів на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 16:23 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Мурррчик писал(а):
Але погоджуся з тим, що атмосфера піонерського табору трошки не вписується в інші умови (100 років після падіння Тунгуського метеориту, ксенобіологія, мобільні телефони). От якби ГГ був старим, чи це були його спогади, то сприймалося б набагато краще.


А начебто нинішні табори інші? Трохи побільше мату, багато телефонів (згаданих, до речі), а в цілому нічого не змінилося. Є, щоправда, війсково-патріотичні або релігійні, але там лише той же кістяк в інший колір фарбується.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 16:24 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Птица Сирин писал(а):
Стівен Кінг не лише знав, що хоче сказати кожним зі своїх творів. Він навіть книжку для письменників написав.


І як його пристрасний фанат, я цілковито переконаний, що цю книгу написали зовсім інші люди, щоб на імені дідуся нажитися :evil:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 16:26 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Що ж дуже гарна страшилка. Сильно виділяється серед решти творів. Якщо шукати мінуси, то мені якраз жаху не вистачило ні фізичного, ні психологічного. Але для історії біля багаття те, що треба, тож сварити нема за що. Хіба що трохи більше динаміки в текст додати і попрацювати над атмосферою, але кістяк, безсумнівно, вдалий.
Успіхів у конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 19:11 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Вітаю, авторе.
Згадав молодість, коли читав Буличова та інших.
От чесно - прибрати з оповідання мобілки і вгадується стиль вісімдесятих.
Цікаво, чи є жанр ретро-фантастика?
А загалом добре, лише трішки не вистачило напруги: як метелики б'ються о вітрове скло всюдихода, як з-під траків вилітає сніг, перемішаний з брудом, як стогне поранена мати тощо.
Успіху на конкурсі і наснаги в творчості!

А! І ще! Якщо ваша ласка, дію наступного оповідання перенесіть хоча б на Аляску чи Канаду, бо при слові Москва багатьох із нас тіпає! :mrgreen:

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 01.02.2020 09:56 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Напомнило "Секретные материалы". Была у них серия, где лесорубы пили древние сосны, из которых вылетали насекомые, заворачивали лесорубов в коконы, и высасывали жидкость. Там они еще светом отпугивали насекомых, бензин в светильнике заканчивался, динамо-машина кашляла и портилась, но на рассвете...
Мне нравится X-Files. Рассказ тоже понравился.
Единственное, очень хочется, чтобы сапоги нашла мама. Кажется, это не изменит много, но, как по мне, получатся чуть более завершенные характеры.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap019 Снежные бабочки
СообщениеДобавлено: 01.02.2020 10:04 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Автор ap019 писал(а):
Далекий від жодних порівнянь, але що хотів сказати своїми творами Стівен Кінг? Навряд чи він сам відповів би на це запитання.


"Обычно я подобное вижу уже, когда вещь сделана. После этого я могу ее перечитать и поискать скрытые образы. , Если я их вижу (а как правило, вижу), я их могу включить во второй, более осознанный черновик вещи. Два примера, того, для чего нужны вторые черновики - символика и идея...
Курсы писателей и литераторов до утомления возятся с идеей, считая ее самой священной из всех священных хоров, но на самом деле она (не ужасайтесь?) - дело не слишком важное. Если вы писали роман, неделями и месяцами вылавливая его слово за словом, то ради книги и ради себя необходимо откинуться назад (или пойти как следует прогуляться), закончив ее, и спросить себя, зачем вообще было трудиться - зачем надо было тратить все это время, почему это так важно. Другими словами, зачем это все надо, Альфи?
Когда пишешь книгу, день за днем разглядываешь и определяешь деревья. Когда закончишь, надо отойти назад и взглянуть на лес. Не каждая книга должна быть набита символикой, иронией или мелодичным языком (все-таки не зря это называется прозой), но мне кажется, что каждая книга - по крайней мере та, которая стоит чтения - должна быть о чем-то. Смысл работы над первым вариантом или сразу после него - понять, о каком именно "чем-то" эта ваша книга. Смысл, или один из смыслов, работы над вторым-вариантом - сделать это "что-то" более ясным. Могут потребоваться большие изменения или пересмотры. Выгода для вас и вашего читателя - в большей ясности и большей цельности вещи Это никогда не подводит."
С. Кинг, "Как писать книги", конец главы 9 - начало главы 10
:mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB