Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 00:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 19.01.2020 18:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ap009 Екстремальний вікенд


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 20.01.2020 17:25 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 14.01.2020 23:42
Сообщения: 4
Чудове оповідання! Дякую за отримане задоволення! Бажаю перемогти )


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 20.01.2020 18:33 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Гарна і дуже гуманістична історія, хоча розгон у неї повільний, і гачків, які би тримали увагу, не дуже багато. Мушу визнати, якби не конкурс, то, мабуть, такий читач, як я, міг би піти. Хоча оповідання, повторюся, в сумі хороше, лишає такий світлий післясмак. Рідко зустрінеш таку добру історію.
З критики: альтернативна пунктуація - в моїх очах страшний гріх :) Ком, дефісів часто не вистачає.
Є недавло вжиті слова (приміром, про контракт не можна сказати, що він "вишколений") і чисельні русизми, але позбутися їх - справа наживна :roll:
Бажаю автору чи авторці успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 20.01.2020 20:36 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
В.Грановский писал(а):
Чудове оповідання! Дякую за отримане задоволення! Бажаю перемогти )

Дякую за приємні слова! Радію, що вам сподобалось.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 20.01.2020 20:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Дракотик писал(а):
Гарна і дуже гуманістична історія, хоча розгон у неї повільний, і гачків, які би тримали увагу, не дуже багато. Мушу визнати, якби не конкурс, то, мабуть, такий читач, як я, міг би піти. Хоча оповідання, повторюся, в сумі хороше, лишає такий світлий післясмак. Рідко зустрінеш таку добру історію.
З критики: альтернативна пунктуація - в моїх очах страшний гріх :) Ком, дефісів часто не вистачає.
Є недавло вжиті слова (приміром, про контракт не можна сказати, що він "вишколений") і чисельні русизми, але позбутися їх - справа наживна :roll:
Бажаю автору чи авторці успіху!

Дякую!
Особливо дякую, що попри те, що розгін у оповідання повільний, знайшли можливість дочитати.
Пунктуація - то мій хрест. Боюся скоро мої оповідання впізнаватимуть за типовими пунктуаційними помилками), а не за стилем.
Дякую за зауваження. Будемо працювати далі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 17:44 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Гарне оповідання, однозначно сподобалося. Чудова ідея і дуже славна реалізація. Якщо все ж до чогось присікуватися: завершення аж надто оптимістичне, все ж хотілося б бодай згадки про негативний еффект "застрягання". Наприклад, злиття двох особистостей в одну нову, а отже й метафорична смерть обох. А так аж надто казково. Ще я не зрозумів роль Сержика й решти реціпієнтів. Мені здавалося, що перелік осіб та мотивів зроблено, бо почнеться кривава бійня і читачі мають якось проникнутися персонажами, щоб реагувати на їх загибель, але ж ні. Цей шматок можна сміливо викинути. А так гарно, піднесено оптимістично.
Успіхів в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 18:22 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Олександр Ігнатенко писал(а):
Цей шматок можна сміливо викинути.

До речі, теж була думка запропонувати викинути першу частину оповідання. Але, з іншого боку, це показує сетинг, дає якесь розуміння ситуації - і ґрунт для несподіваного повороту. Тому, може, не викинути, а покоротити, применшивши описи колег главгера.
До речі, там накльовувалася ще одна сюжетна гілка, не знаю, чи автор її помітив.
Коли главгер вагається, чи рятувати жінку з дитиною, подумалося, що от він міг прийняти рішення не рятувати, а тоді мучитися і шукати їх після заверненя місії. Ну то таке, почудилося, кажу ж)) Та й з дружиною друга там теж багато варіантів могло бути :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 19:53 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Гарна ідея.
Але я не дуже повірив.
Можливо, якби на початку винести драматичну сцену, в якій Ден рятує товариша, то було б інше враження. Але то дрібниці. Тема розкрита, трошки підрихтувати форму і можна до друку. :)
Успіху!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 21:29 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Олександр Ігнатенко писал(а):
Гарне оповідання, однозначно сподобалося. Чудова ідея і дуже славна реалізація. Якщо все ж до чогось присікуватися: завершення аж надто оптимістичне, все ж хотілося б бодай згадки про негативний еффект "застрягання". Наприклад, злиття двох особистостей в одну нову, а отже й метафорична смерть обох. А так аж надто казково. Ще я не зрозумів роль Сержика й решти реціпієнтів. Мені здавалося, що перелік осіб та мотивів зроблено, бо почнеться кривава бійня і читачі мають якось проникнутися персонажами, щоб реагувати на їх загибель, але ж ні. Цей шматок можна сміливо викинути. А так гарно, піднесено оптимістично.
Успіхів в конкурсі!

Щиро дякую за відгук.
Зокрема за зауваження про решту реципієнтів та ефект застрягання.
Признаюся: реципієнти дуже вже запали в душу і в певний період хотілося зробити із цього задуму щось трохи об'ємніше, однак стало зрозуміло, що тоді це буде вже зовсім про інше і боюся, що не справлюся із тим, на що хотілося б замахнутися.
Ще раз дякую. Обов'язково подумаю, як скористатися вашим відгуком.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 21:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Дракотик писал(а):
Олександр Ігнатенко писал(а):
Цей шматок можна сміливо викинути.

До речі, теж була думка запропонувати викинути першу частину оповідання. Але, з іншого боку, це показує сетинг, дає якесь розуміння ситуації - і ґрунт для несподіваного повороту. Тому, може, не викинути, а покоротити, применшивши описи колег главгера.
До речі, там накльовувалася ще одна сюжетна гілка, не знаю, чи автор її помітив.
Коли главгер вагається, чи рятувати жінку з дитиною, подумалося, що от він міг прийняти рішення не рятувати, а тоді мучитися і шукати їх після заверненя місії. Ну то таке, почудилося, кажу ж)) Та й з дружиною друга там теж багато варіантів могло бути :)

О так варіантів могло бути безліч ))) Їх і було безліч у моїй голові. Деякі були навіть на папері, та нещадно обітнулись, хоч і не всі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 22.01.2020 21:45 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Панас писал(а):
Гарна ідея.
Але я не дуже повірив.
Можливо, якби на початку винести драматичну сцену, в якій Ден рятує товариша, то було б інше враження. Але то дрібниці. Тема розкрита, трошки підрихтувати форму і можна до друку. :)
Успіху!

Дякую, Панасе.
Над вашою пропозицією подумаю. Хоча дуже хотілося навпаки, відтягнути причину і майже до останнього не викривати, що ж сталося із Деном. Можливо, це було і не дуже вдалою ідеєю.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 13:35 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Я погоджуся із паном Панасом, мабуть. На мій смак було би переконливіше, якщо я б від початку знала, чому в героя таке почуття провини щодо Дена. А ось наприкінці, там де він вирішує підселити до себе Дена, інтриги та конфлікту не вистачило. От якби автор показав, чому саме таке підселення може бути небезпечним (наприклад, хтось із туристів спробував би захопити тіло, ппрелякавши героя), якби він повагався би трохи, та прийняв рішення, долаючи вагання, а також перешкоди (наприклад, простої бюрократичної відписки в контракті було б замало, чи нам зоча би заздалегідь розповіли, що так просто це не робиться, що передбачений механізм, завдяки якому турист не може захопити тіло рецепієнта..)...
Все, мовчу, бо зараз ми Вам тут загалом напишемо кожен свою версію оповідання ;)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 14:49 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Ну от, до речі, так, версію з показом порятунку ГГ я теж підтримую. Бо це головний квест ГГ, його головна арка - віддячити борг другу. Тому можна було це подати флешбеком або хронологічно. Тоді заявити наслідки - Ден у лікарні, всьоплохо - роботу ГГ в цій конторі, на яку герой наважується, хоча є конкретна заявка небезпек (клієнти можуть зашкодити реципієнту, всякі інші ризики). Ну і вийти на фінал, як він є, плюс-мінус. Хоча це дуже-дуже умовна схема, її треба перчити і солити, але :)

Гадаю, нічого страшного, що ми накидаємо автору ідеї. Саме в мозковому штурмі народжуються шедеври! 8) Автор нас послухає, придумає щось десяте - і виграє усі наступні конкурси!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 21:58 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Мавка писал(а):
Я погоджуся із паном Панасом, мабуть. На мій смак було би переконливіше, якщо я б від початку знала, чому в героя таке почуття провини щодо Дена. А ось наприкінці, там де він вирішує підселити до себе Дена, інтриги та конфлікту не вистачило. От якби автор показав, чому саме таке підселення може бути небезпечним (наприклад, хтось із туристів спробував би захопити тіло, ппрелякавши героя), якби він повагався би трохи, та прийняв рішення, долаючи вагання, а також перешкоди (наприклад, простої бюрократичної відписки в контракті було б замало, чи нам зоча би заздалегідь розповіли, що так просто це не робиться, що передбачений механізм, завдяки якому турист не може захопити тіло рецепієнта..)...
Все, мовчу, бо зараз ми Вам тут загалом напишемо кожен свою версію оповідання ;)

Дякую за відгук, і погляд на моє творіння з іншого боку, дякую, що помітили такі деталі, про які інші коментатори не згадали.
Дякую, що продовжуєте фантазувати над варіантами, значить зачепило таки.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap009 Екстремальний вікенд
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 22:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 19
Дракотик писал(а):
Ну от, до речі, так, версію з показом порятунку ГГ я теж підтримую. Бо це головний квест ГГ, його головна арка - віддячити борг другу. Тому можна було це подати флешбеком або хронологічно. Тоді заявити наслідки - Ден у лікарні, всьоплохо - роботу ГГ в цій конторі, на яку герой наважується, хоча є конкретна заявка небезпек (клієнти можуть зашкодити реципієнту, всякі інші ризики). Ну і вийти на фінал, як він є, плюс-мінус. Хоча це дуже-дуже умовна схема, її треба перчити і солити, але :)

Гадаю, нічого страшного, що ми накидаємо автору ідеї. Саме в мозковому штурмі народжуються шедеври! 8) Автор нас послухає, придумає щось десяте - і виграє усі наступні конкурси!

Дякую, Дракотику. Від ваших коментарів у мене дійсно розбуянилася фантазія.
Ви маєте рацію, цікаві варіанти, запропоновані читачами дуже стимулюють. Плюс, як би не було прикро, побачити свій твір ніби збоку, бо для кожного автора його творіння то шедевр, і дарма що там чогось не вистачає чи щось провисає, зайві персонажі, чи не вистачає сцен. А щирі доброзичливі відгуки, якраз і допомагають зростати.
Будемо працювати.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB