Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 24.04.2024 19:29

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ao031 Здесь умрёт верблюд
СообщениеДобавлено: 26.10.2019 22:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
аргус писал(а):
Могло быть лучше... Успехов на конкурсе.

Всегда может!
И вам успехов.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao031 Здесь умрёт верблюд
СообщениеДобавлено: 31.10.2019 20:39 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.09.2019 13:10
Сообщения: 29
Откуда: Kyiv
Гарна спроба написати притчу. З одного боку я дякую Автору, він змусив мене замислитися над тим, що будь-який твір має рівнятися за моральною силою до притчі і тоді це буде стовідсоткова ознака "хайтек-літератури". З іншого боку, чим далі я думаю над посилом цього оповідання, тим більше мене переповнює злість. Пробачай! Всім добра! Перестаймо стріляти! Та йдіть у... Ненависть - це одна з тих форм боротьби за життя, що взагалі дозволили людям вижити як біологічному виду. Ця думка мене не полишає, щойно я обдумую даний твір. З цієї думкую я сам як людина добра і толерантна намагаюся боротися. І боровся б успішно і легко, якби твір не був прочитаний у поточній історичній ситуації. І тут вже вибачаюся, але не вибачаюся. Твір написаний безперечно під впливом поточних подій, але дуже невчасно.
Тепер констуркив. Слабка промальовка конфлікту. Голем позбувся емоцій занадто швидко. А відтак не викликає співчуття. Друге. У світі є море і джунглі, де пів-року дощить. Голему можна було дати мрію. Але його лишили у пустелі. А відтак динаміка світу відсутня як клас і арка голема як персонажа незавершена. Тому вже вибачте твір має цікавий підхід, але до кінця не пропрацьований. Сучасна література має на меті пошук виходу із кризових ситуацій.
Коротше, Авторе, шукайте свій оазис у пустелі. Наснаги.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao031 Здесь умрёт верблюд
СообщениеДобавлено: 01.11.2019 11:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Лісовик писал(а):
Гарна спроба написати притчу.

Попытки не было, но раз попытка хорошая, то рад. Писал не притчу, просто развил картинку с верблюдом, жующим сорняк. Подумал, что сорняк при этом может чувствовать и понеслась!..
С замечаниями согласен - рассказ и правда не проработан, писал широкими мазками в ущерб структуре и стилю. Очень уж хотелось рассказать историю так, как делал в молодости: за один заход, без обдумывания, редактуры, и прочих хороших вещей.
Лісовик писал(а):
Твір написаний безперечно під впливом поточних подій, але дуже невчасно.

Украинский мне не родной, боюсь, мог неправильно понять фразу. Если что... :oops:
На самом деле в рассказе нет никаких аллюзий.
Верблюд - не олицетворяет одну известную страну. Сол - тоже не олицетворяет. Ни Бойсех, ни Силь Абид. Никто. Если я на что-то и намекал, то лишь на общие вещи. И раз в этом общем удаётся разглядеть частное - возможно, намекнул более-менее правильно.
Спасибо за интересный отзыв!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao031 Здесь умрёт верблюд
СообщениеДобавлено: 01.11.2019 20:56 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.09.2019 13:10
Сообщения: 29
Откуда: Kyiv
Автор ao031 писал(а):
Подумал, что сорняк при этом может чувствовать и понеслась!..

Гарна тенденція, що я так люблю помічати у сучасній літературі, що кожна частка всесвіту може мати почуття.
Автор ao031 писал(а):
На самом деле в рассказе нет никаких аллюзий.

На жаль алюзії виникають завжди, хоче цього автор чи ні. Все ж ви пишите не у сферичному вакуумі, а на пленеті Земля. А Земля це не тільки пустеля.
Тільки оповідання все ж допрацюйте, потенціал є.
Успіхів.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB