Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 12:29

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 25.10.2019 09:45 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Ясно! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 25.10.2019 10:37 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Чудове кумедне оповідання :D . Читати дуже приємно, і ідеї цікаві. Але про них вже, власне, сказали попередні дописувачі. В мене лише одне малесеньке, дрібненьке, суто технічне зауваження. У творі згадується, що кіт триколорний - чорно-біло-рудий. Але мені пригадується, що отакий триколор ("черепаховий" окрас) у котів генетично зчеплений зі статтю, тобто його можуть мати лише кішки, а не коти. Якщо серед авторів є фахові "кошатники", було б цікаво почути їхню думку щодо цього. Але це, власне, суто технічна дрібничка, яка на згальну якість твору аж ніяк не впливає. А загальне враження - дуже сподобалося. Авторові успіхів! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 25.10.2019 13:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую, Сокиро, за відгуки й побажання! Так і знав, так і знав, дофантазував одне слово, навіть на конкурсі фантастики, і схибив. Справді, в мене був біло-рудий кіт, а трьохкольорова - кішка. А тепер в мене виявляється Пуфа. Майже, як Бафа :) Успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 02.11.2019 20:31 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Цитата:
Як алхімік перетворюю свинець

алхімік, перетворюю

Цитата:
ставити експерименти й захоплююче писати про них, це, мабуть, зовсім різні речі.

них — це

Цитата:
Телепортувати вантажі на триста кілометрів це вам не на триста тисяч

кілометрів — це

Цитата:
Дівчина шепче, утнувшись прямо в екран:

уткнувшись

Цитата:
А тепер якщо прознає про інцидент

тепер, якщо

Цитата:
так взагалі згонить на ній

так і взагалі

Цитата:
Наступною жертвою стало моє ліжко. Чи то кіт почав виясняти відношення й провів із нею виховну роботу

із ним

Цитата:
адже я знав куди він дівся.

знав, куди

Цитата:
в медичному відсіку, наче кіт, як кіт, але напевно нічого

відсіку — наче кіт, як кіт, — але

Цитата:
перетворення.Надмірна

Пропущено пробіл.

Цитата:
З іншого боку телепортацію можна було б

боку, телепортацію

Цитата:
Уявляю який переполох невдовзі розпочнеться

Уявляю, який

Цитата:
Адже підмічаючи відмінності

Адже, підмічаючи

Цитата:
ми можемо досліджувати як на нас впливає

досліджувати, як

Цитата:
які в нас с ним відмінності

із ним

Цитата:
ну й звісно з

ну й, звісно, з

* * * * *

Було цікаво. Хоча, всупереч твердженню головного героя, ідея не нова — загалом, саме так і має виглядати справжня телепортація.

Цитата:
Будь нуль-Т настоящей телепортацией, с помощью реестра канала можно было бы раскрыть любое внепланетное преступление; копия транспортной записи позволила бы восстановить интересующего нас субъекта целиком – до последнего грамма, до последней клетки. К сожалению, нуль-канал – это просто дыра в пространственно-временном континууме, проделанная фазированной сингулярностью.

Дэн Симмонс. «Гиперион»


От тільки я не зрозумів: той, останній «Місячний алхімік», був копією? А чого він просто не телепортувався? Судячи з опису, телепорту загалом байдуже, копіювати об'єкт чи переміщувати; тобто — залишати чи ні оригінал на місці відправлення.

Якщо він копія — оригіналу шкода. Й кота.

Можна було б додати, що вони обидва вижили, так ще цікавіше.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 02.11.2019 22:53 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
гиииии Пуфік :))))))))))))))))))))))
то я знала, що коти - рушій прогресу, а ось і доказ :)))))))))))))))))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 00:25 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15.04.2013 20:55
Сообщения: 913
Пуфик очарователен. :) Хотя, если честно, я в них запуталась. В героях тоже. Я часто в трёх кошках путаюсь. Особенно спросонья, когда только-только джезву хочу поставить, а они бегают и жрать просют. :lol:
А рассказ понравился.

_________________
"Не куплю себе туфли к фраку, не буду петь по ночам псалом. Ничего, как-нибудь проживём"
Михаил Булгаков.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 15:46 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Сильно_Грамотный писал(а):
всупереч твердженню головного героя, ідея не нова — загалом, саме так і має виглядати справжня телепортація.

От тільки я не зрозумів: той, останній «Місячний алхімік», був копією? А чого він просто не телепортувався? Судячи з опису, телепорту загалом байдуже, копіювати об'єкт чи переміщувати; тобто — залишати чи ні оригінал на місці відправлення.

Якщо він копія — оригіналу шкода. Й кота.

Можна було б додати, що вони обидва вижили, так ще цікавіше.

Величезне дякую, Сильно_Грамотный! Мав на увазі, що в світі запропонованого майбутнього, звісно, ідея не нова, але був розроблений по-справжньому лише спосіб телепортації, як перетворення матерії на вузькоспрямований пучок випромінювання, але оскільки навіть космос повністю не порожній (є розсіяний газ, пил), цей пучок, як і лазер, буде відбиватися об цей газ і пил, і буде розсіюватися, тому вся матерія у виді пучка випромінювання не дійде до Місяця, що може буде критично для живих тварин, коли, наприклад, серце не дістанеться до прийомного телепорту. Тому я повністю згоден, що варто додати, що оригінал разом з котом врятувалися на місяцеході, бо інакше виходить веселий твір про трагедію.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 15:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую, Мавко! Саме так, лізеш в Інтернет почитати про котиків, потім переходиш читати про лазерні указки, а потім не зчуваєшься, як вже опинився на Азимуті з оповіданням про телепортацію D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 15:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую, Ларусе! Дійсно, треба спростити, щоб коти не збивали з ніг D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 16:05 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20.01.2013 06:46
Сообщения: 266
Откуда: Самара
В целом хорошо.))
Но всё-таки странновато выглядит однозначное предпочтение, отданное одному из скопированных ГГ. Маричка ведь даже различить их вряд ли может. Я вообще сомневаюсь, что в такой ситуации у них моногамия устоит. Понятно было бы, если б чувства ГГ изначально были двойственны: хочется и Луну, и Маричку, но сочетать это невозможно. Тогда один в итоге получает одно, другой - другое.

Ну и по мелочи:
Как уже сказали, трёхцветных котов не бывает.
Свинец - далеко не самый плотный нерадиоактивный элемент. Номер один - осьмий. Из недорогих ртуть тоже плотнее свинца. Если имеется в виду атомная масса, то, висмут тяжелее свинца. Формально висмут-209 хоть и является радиоактивным, его период полураспада на порядки превышает возраст Вселенной (больше чем 10^19 лет), и потому это вряд ли имеет смысл учитывать. В общем, почётче бы пояснить, что имеется в виду.

_________________
Тенденция, однако...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 03.11.2019 16:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую, Чукча-Социолог! На рахунок моногамії ви підказали непогану ідею якраз на конкурс Сексуальної еволюції від Зоряної Фортеці D
Про вісмут-209 не знав, тоді цілком логічно, що саме його будуть використовувати в першу для експериментів. А коли вже потрібен буде дешевший матеріал, то, мабуть, свинець.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ao028 Місячний алхімік
СообщениеДобавлено: 04.11.2019 01:31 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
До речі, спонсор оповідання.. Тобто, муза - Ліандра, за що величезне дякую ) Саме картинка-завдання на перший мініазимут ще рік тому надихнула на початок оповідання, але тоді несподівано для себе не вклався по знакам, тому вирішив дописати колись вже на великий Азимут. І ось це колись настало)

Изображение

Ще вдало надихнула картинка на другий мініазимут, але то, як кажуть, була вже зовсім інша історія )


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB