Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 02:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 24.04.2019 00:08 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
:D Почну з кінця.
Автор al009 писал(а):
а як же канфєтки
:lol: Фрукти смачніше і кориснісше.
Автор al009 писал(а):
І дякую за дискусію, хоч хтось у моїй гілці активізувався
Нічого собі! :shock: Та Ви вже всіх випередили!
Тепер спочатку.
Автор al009 писал(а):
То тут виходять якраз гра в реалі
Є трохи, але, знову ж, не заради реального життя, а заради тієї ж гри.
Автор al009 писал(а):
А можна особисте питання про ігровий досвід (є, немає, грав в ІІІ-іх героїв в школі і т.д.)? Бо деколи буває так: "не іграв но осуждаю" Просто цікаво звідки така категоричність проти комп'ютерних ігор.
Ми одне одного не зрозуміли. Я не проти комп'ютерних ігор. Вони можуть бути як корисними, так і просто нешкідливими. Я про заміну реалу віртуалом (саме так, як у Вас в оповіданні).
Тому про особисте питання - про досвід.(не чіпатимемо алкоголь і наркотики).
Про азарт. Грав в інтернет-казіно на рулетці. Свою систему розробив. Працювала! Тільки починаю вигравати - зв'язок із сайтом пропадає. А система працювала тільки якщо безперервно. Коротше, ледь зупинився (програв усього 200 баксів, але азарт уже такий шалений попер). І хто мене зупинив? Барон Мюнхгаузен мене за волосся з болота витягнув.
Не в комп'ютерних іграх справа, а в підміні реального життя віртуальним, реального чесного заробітку халявою.
Автор al009 писал(а):
Світ еволюціонує, можна спокійно функціонувати в кількох площинах, причому реальну мінімізувати і не відчувати такого трагічного дискомфорту.
А де визначення (обмеження) мінімізації?
Коли ти зупинишся або ж хто тебе зможе зупинити в тій мінімізації?
Автор al009 писал(а):
Не для всіх "цікавість суспільним і політичним життям країни" це так аж необхідно.
Необхідно. Ви ж не хочете, що б без Вас вирішували Вашу долю?
Автор al009 писал(а):
А зараз клясти молодь що сидять ото в своїх телефонах - світу білого не бачать, то якось вже зовсім не бачити що навколо міняються цілі культури спілкування.
У мене діти "сидять у своїх телефонах". І вони там черпають інформацію мегатонами. Я тільки за.
І останнє. Не дарма Ваше оповідання називається "Мертві риби".
Цю назву вигадала Ваша підсвідомість. Подумайте над цим.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 24.04.2019 11:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Дякую за вашу думку! Основний задум оповідання був протиставити гру реальності, тут ви праві, але не в категорично негативному світлі. Наприкінці залишається питання: в ГГ поїхав дах через ігри і він відрікся від реального світу чи насправді сама гра є реальністю, а його звичне життя завжди було ілюзією, а гра дала йому це зрозуміти. В такому випадку він навпаки повертається до справжнього світу. Віртульність і реальність міняються місцями.
Тут вже вибирати читачу, який варіант більше до вподоби :) Мені особливо важко було тримати цей баланс між божевіллям і прихованим світом (бо я насправді як автор схиляюся до магічності гри), тому я рада що є абсолютно протилежні думки з цього приводу.

Щодо підсвідомої назви "Мертві риби". Я подумала :) Мені подобаєтсья ця назва, добре підходить до загальної концепції, та й риб'ячий світ вийшов для мене чимось новим і мертвенно-прекрасним. Тут і запахи і кольори і текстура. Зрештою, це мною вигадані міфічні істоти і я їх люблю. Все збираюся проілюструвати оповідання: риба-місяць, жовті квіточки, старигань, який стоїть на березі оточений крокозябрами. М-м-м-м, яке поле для фантазії :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 24.04.2019 12:50 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
Дуже цікаве оповідання. Цікаво чи це тільки я бачу жовті квіточки Маркеса й алюзію на "Старого й море" Хемінгуея?
Успіхів на конкурсі! Буду тримати за вас кулаки :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 26.04.2019 08:40 
Не в сети
Доктор фантастики

Зарегистрирован: 27.01.2012 00:12
Сообщения: 1144
Откуда: Оттуда
Мне не совсем понятно, что будет дальше и что же автор хотел сказать. Думаю, 1. Дальше будет всё так же и 2. Все мы ненастоящие и жизнь наша - сон пустой.
Или не так.
Нормально написано, к сожалению, не моё совершенно. По тематике, видимо. И переучивать меня поздно, проще пристрелить. Но геймеры оценят.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 28.04.2019 01:08 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2019 17:58
Сообщения: 45
Откуда: Киев
Вітаю, авторе. Оповідання сподобалось - читається легко, красива мова, образи опуклі, цікаво що буде далі. На жаль, не зрозуміло головне - навіщо. Але якщо ціль була оставити читача думати насправді все або героя звів з розуму вірус - вдалося ) Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al009 Мертві риби
СообщениеДобавлено: 28.04.2019 13:01 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Дякую, Наталі та Фурзікова, фінал саме такий неоднозначний і передбачався. Рада, що вдалося залишити невизначеність, не схиливши читача на одну чи іншу сторону :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB