Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 17:09

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 14.04.2019 17:21 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа al016 Один крок


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 17.04.2019 12:45 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
Я чудово розумію Альфреда. Яким би видатним винахідником він не був, ступати у портал, який невідомо як працює це далеко від логіки науковця :) Тим паче, якщо перед тим там половнулася ручка. Хай вона існує собі в каліченому стані, але половина ручки, це все одно не дуже оптимістично, особливо якщо уявити собі половину Шері. Можна було б туди якийсь інший предмет або робота відправити, щоб зібрати більше даних і після підтвердження вже спробувати на свій страх і ризик, якщо вже так нетерпиться побачити що там. Зрештою, якщо в нього помічниця-самогубця, то йому не обов'язково доводити свою мужність настільки ризикуючи, бо у випадку смерті його геніальне творіння, яке зараз по суті тільки запрацювало, може канути в Лету.
Ну і мучите читача, цікаво ж що він там побачив і куди потрапив. Оповідання залишає дискомфорт незавершення, коли сюжет обірваний навіть не на середині а на самісінькому початку.
Пишіть продовження :D


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 17.04.2019 12:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
міль писал(а):
Я чудово розумію Альфреда. Яким би видатним винахідником він не був, ступати у портал, який невідомо як працює це далеко від логіки науковця :) Тим паче, якщо перед тим там половнулася ручка. Хай вона існує собі в каліченому стані, але половина ручки, це все одно не дуже оптимістично, особливо якщо уявити собі половину Шері. Можна було б туди якийсь інший предмет або робота відправити, щоб зібрати більше даних і після підтвердження вже спробувати на свій страх і ризик, якщо вже так нетерпиться побачити що там. Зрештою, якщо в нього помічниця-самогубця, то йому не обов'язково доводити свою мужність настільки ризикуючи, бо у випадку смерті його геніальне творіння, яке зараз по суті тільки запрацювало, може канути в Лету.
Ну і мучите читача, цікаво ж що він там побачив і куди потрапив. Оповідання залишає дискомфорт незавершення, коли сюжет обірваний навіть не на середині а на самісінькому початку.
Пишіть продовження :D


Продовження буде, коли тема лунатиме "За краєм Ойкумени" :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 19.04.2019 21:26 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 14.04.2019 05:58
Сообщения: 23
Шановний(на) колего,
вдячний вам за те, що, читаючи ваш "Один крок", я теж замислився -- як би я вчинив, опинившись перед вибором: зробити небезпечний крок у невідоме чи ні?
Вам вдалося досить довго балансувати між безпечністю і "безбашенністю" молодості та обережністю й недовірою зрілого віку. :)
Дякую за спонукання до дуже непростих роздумів :)
Хай вам щастить! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 19.04.2019 22:46 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Таурус писал(а):
Шановний(на) колего,
вдячний вам за те, що, читаючи ваш "Один крок", я теж замислився -- як би я вчинив, опинившись перед вибором: зробити небезпечний крок у невідоме чи ні?
Вам вдалося досить довго балансувати між безпечністю і "безбашенністю" молодості та обережністю й недовірою зрілого віку. :)
Дякую за спонукання до дуже непростих роздумів :)
Хай вам щастить! :)


Спасибі! Саме цього я й добивався :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 17:53 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2019 00:12
Сообщения: 18
Доброго дня, авторе!
Оповідання залишає багато запитань. Герої довго вагаються, нарешті наважуються і зникають невідомо куди. Як працює портал? Куди потрапили науковці? Що там за межою? Чи зможуть повернутися? Про це цікаво було б дізнатися читачеві.
Бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 17:58 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Я і Лю писал(а):
Доброго дня, авторе!
Оповідання залишає багато запитань. Герої довго вагаються, нарешті наважуються і зникають невідомо куди. Як працює портал? Куди потрапили науковці? Що там за межою? Чи зможуть повернутися? Про це цікаво було б дізнатися читачеві.
Бажаю успіху!


Дякую за відгук! Зрештою, повторюсь. Як на мене, то така розвязка максимально підходить для теми конкурсу. Ми ж тільки на краю, а що за ним буде...що ж, колись дізнаємось :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 19:15 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе!
Я дуже радий, що ГГ посміхнувся, розплющивши очі.
Тому що в такому недолугому й безвідповідальному "експеріменті"
вірогідність хепіенду мізерно мала в порівнянні з вірогідністю трагічного фіналу.
Я так і не зрозумів, яку ідею несе мені оповідання :roll:
(бо має щось бути, тому що воно аж ніяк не пригодницько-розважальне).
Успіхів! :D
Навіяло

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 22:14 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Юлес Скела писал(а):
Вітаю, Авторе!
Я дуже радий, що ГГ посміхнувся, розплющивши очі.
Тому що в такому недолугому й безвідповідальному "експеріменті"
вірогідність хепіенду мізерно мала в порівнянні з вірогідністю трагічного фіналу.
Я так і не зрозумів, яку ідею несе мені оповідання :roll:
(бо має щось бути, тому що воно аж ніяк не пригодницько-розважальне).
Успіхів! :D
Навіяло


Дякую за відгук!!!
якщо сильно вдатись у флософію, то кожен наш крок можна вважати експериментом, а його вдалість чи недолугість вирішує лиш те,яким буде фінал. Щодо відповідальності...вони ж не просто стрибнули в провалля, в надії, що полетять. Цьому передувала клопітка праця, обчислення, показники приладів, тому про малу вірогідність говорити важко (ба більше, вірогідність успіху мала б бути досить високою). От просто часто ми боїмося зробити отой крок,який потрібен, аби все змінилось.Втім, зробити його таки варто)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 22:22 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Автор al016 писал(а):
От просто часто ми боїмося зробити отой крок,який потрібен, аби все змінилось.Втім, зробити його таки варто)
"Аби все змінилось" - не самоціль. Зміни повинні бути накраще. А для цього такі кроки треба робити дуже зважено і відповідально.
Шкода, що далеко не всі це розуміють (це я про завтра) :(

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 20.04.2019 22:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Юлес Скела писал(а):
Автор al016 писал(а):
От просто часто ми боїмося зробити отой крок,який потрібен, аби все змінилось.Втім, зробити його таки варто)
"Аби все змінилось" - не самоціль. Зміни повинні бути накраще. А для цього такі кроки треба робити дуже зважено і відповідально.
Шкода, що далеко не всі це розуміють (це я про завтра) :(


Завтра - це важка тема, тому давайте, просто, будемо надіятись, що, які б зміни не прийшли, вони будуть на краще. Зрештою, в шахматах все вирішують прості пішаки (особливо, коли їх багато), король же - найслабша фігура. Головне - це єднатись і любити одне одного, бо в цьому наша сила :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 26.04.2019 08:45 
Не в сети
Доктор фантастики

Зарегистрирован: 27.01.2012 00:12
Сообщения: 1144
Откуда: Оттуда
Какой-то странный этот исследователь. Почему он туда морскую свинку не послал, если у него есть приборы, позволяющие сканировать состояние отправленного предмета? Но вообще, мне кажется: если рассказ сократить раза в два, будет хорошая миниатюра.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: al016 Один крок
СообщениеДобавлено: 26.04.2019 10:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Фурзикова писал(а):
Какой-то странный этот исследователь. Почему он туда морскую свинку не послал, если у него есть приборы, позволяющие сканировать состояние отправленного предмета? Но вообще, мне кажется: если рассказ сократить раза в два, будет хорошая миниатюра.


Дякую за відгук!!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB