Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 18.04.2024 05:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ak016 Робот 2888
СообщениеДобавлено: 20.01.2019 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4122
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ak016 Робот 2888


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ak016 Робот 2888
СообщениеДобавлено: 26.01.2019 20:00 
Почему тут нет отзывов?
Нормальный рассказ. Заметен потенциал автора, а также фантазия и желание писать.
Подозреваю у автора недостаток опыт, но это дело наживное.
Ставлю 1!


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ak016 Робот 2888
СообщениеДобавлено: 27.01.2019 14:03 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Здравствуйте, Автор!
Да, потенциал и фантазия наличествуют.
Но в остальном...
Очень наивно и во многом нелогично.
Вследствие чего - не фантастика, а сказка.
По стилю - школьное изложение. Пересказ.
Не в моей группе, поэтому молчу об оценке.
Но Вы рук не опускайте. Успехов в творчестве! :D
И традиционно - навеяло :D

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ak016 Робот 2888
СообщениеДобавлено: 27.01.2019 14:29 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Вітаю, авторе!
Дуже хочеться похвалити вашу фантазію. Світ вийшов дуже цікавим.
Сюжет, як на мене викладений карколомно.
Події перескакують одна в одну з фантастичною швидкістю.
А то читачеві здається, що він ще читає про одних персонажів і раптом усвідомлює, що це вже про других.

При всій любові авторів до власних текстів, варто навчитися їх різати і викидати зайве.

Наприклад частина про створювача-дідуся, який помер не відіграє такої важливої ролі для сюжету. її можна було б і опустити, на мою думку. інформація, про платформу, яка переносить роботів потім нікому не знадобляється і ніяк не зіграє, тому її варто опустити було б.
Можливо б я почала це оповідання приблизно так "з того часу як помер створювач Александр Гдинский роботам прийшлося нелегко..." коротко описала б основні труднощі, як їм не вистачає дідуся бо він був їхньою родиною і загрозу із боку сфилков.
Суть конфлікту роботів і сфілків малозрозуміла. Але то вже таке.
Мотивація героїв трохи вводить мене, як читача у ступор. Герої зраджують своїх, підставляють обманюють, відмовляються від переконань. Зброя ще ця. Яка чи то кинжал чи то меч.
Можливо, я не настільки уважний читач, бо я читач лінивий))). Але залишаються певні розбіжності і неточності.
За хеппі енд, хоч і через кровопивство вам плюс.

Дуже рекомендую практичні книги, які мені самій стали в нагоді (і які мені після першої моєї участі на Азимуті рекомендували :D ) "Технология рассказа" Веллера, і "Слово живое и мертвое" Нора Галь.
У вас є хороший потенціал, варто відшліфувати майстерність. Читаючи оповідання співконкурсантів, відмічайте в яких моментах можна у них повчитися - там де сюжет закручений, опис гарний-влучний, а в яких повчитися до чого не варто вдаватися. Критерій один - подобається, цікаво? Значить добре. Нудно? ага, значить треба такого уникати.

Успіху на конкурсі і в подальшій творчості! При достатній старанності у вас все вийде!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ak016 Робот 2888
СообщениеДобавлено: 27.01.2019 14:38 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Вітаю, авторе!
Мені здалося, начебто оповідання було написано двома людьми ) І перша частина оповідання мені дуже сподобалася ) Лише там в родах, здається, ви накрутили, бо пишете, що
Цитата:
1 месяц - 15 дней, таким образом в робомире было не 12, а 24 месяца.
і, таким чином, родів має бути, мабуть, теж лише в два рази більше, як і робомісяців, а не
Цитата:
1 год в жизни человека приравнивался к 3 родам.
Також замітив цікавий штрих:
Цитата:
создал платформу для телепорта для роботов, которая переносит их в любую точку мира, но всего на 1 час.
, але ця платформа ніде далі в оповіданні не грає.
І, так сказати, з першої умовної частині ми дізнаємося про світ, в якому людей майже не залишилося, ще й виникає тайна смертей творців і якісь загадкові сфілки. Начебто є всі передумови для створення цікавезного оповідання, бо гарна зав'язка, то вже півоповідання. Але подальша реалізація мені не дуже сподобалося.

По-перше, ситуація з десятьма творцями все більше стала нагадувати "Десять негритят", але не Агати Крісті, а тих, що пішли купатися в морі.
Цитата:
На этой неделе умерло еще 2 создателей и вот 3-м оказался твой дедушка,
Тут прив'язка є як їх стало 7 творців. Потім
Цитата:
- Сегодня убитыми нашли ВО101 и ЛЮ15.
і творців залишилось
Цитата:
5 оставшихся создателей и Алексей.
Але судячи по іменам "ВО101" і "ЛЮ15" - це були не творці, а роботи. Далі із творців по оповіданню взагалі залишається лише Теодора. Ну й Олексій, що вчився на творця. Дуже стрімко позникали творці, на мою думку.

По-друге, сфілки описуються такими суперменами, яких можна знищити лише омручем, ще сфілкство передається генетически. Дуже мало, як на мене, читачеві інформації. Що це за така раса генетично виведених людей? Хто і як вивів цих сфілків? Було би цікаво почитати.

По-третє, перехід ТІ4 із оливного харчування на кров'яне дуже мені здався неправдоподібним, як і саме влаштування роботів. Не зрозумів навіщо потрібен половий розподіл роботів, тим паче чому при створенні нового робота потрібні частинки від жінки-робота і чоловіка-робота. Зажурився, що в оповіданні 2888 рік, а роботи продовжують споживати старинну оливу для працездатності. Тобто, виявляється технології далеко за 800 років не втікли. Прикро. Ну й нарешті з кров'ю й оливою. Я так зрозумів, що ці роботи не змащували себе оливою, а пили її? Тобто, що, в них, як в людей, була травна й судинна системи, тільки пили роботи оливу й вона в циркулювала судинами в них замість крові? Тобто, це були не звичайні металеві роботи, а якісь біороботи?

Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB