Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 01:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 28.07.2018 16:56 
Автор ai005 писал(а):
Дивна і незрозуміла логіка.
А вы спросите. И я вам объясню. :wink:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 13:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Мудрун писал(а):
я вам объясню

Поясніть будь ласка, мені цікаво.
А взагалі я відношуся до тролінга не дуже позитивно і тим більше не займався б таким на літературному конкурсі по відношенню до своєї країни.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 15:50 
Ок. Тогда будет двигаться пошагово, от простого к сложному.
Первым упражнением будет признание вами несоответствия вашей реакции на стандартные замечания общепринятому поведению (или непризнание, вам выбирать).
(очень медленно, по буквам, с вариантами ответов)
Я обратил ваше внимание на опечатки:
Цитата:
корпус був деформований повністю, мав з'явилося безліч тріщин, великих і дрібнесеньких,
Цитата:
За хвилину всі індикатор блимнули зеленим
Вы ответили:
Автор ai005 писал(а):
Дрібні помилки.
Вопрос 1: как вы думаете, если я обращаю ваше внимание на опечатки (и никак их не комментирую), мне известно, что это "Дрібні помилки" или нет?
Если известно, то зачем вы МНЕ сообщаете, что это "Дрібні помилки"?
Если "нет", то как вам кажется, зачем я обратил ваше внимание на эти фрагменты текста? (это действительно вопрос).
Обычно, если общественный критик выуживает из текста пропущенные опечатки, его просто благодарят.
Примерно так: "спасибо за опечатки".
Несоответствие вашей реакции общепринятой я называю троллингом (пока не Украины, только меня).
Согласны или нет?
Если "да", можем двигаться дальше.
Если "нет", ваш выбор: продолжаем обсуждение, как нужно реагировать на бесплатную вычитку, или заканчиваем на этом.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 16:22 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Мудрун, ну, по-перше, Вам (як і всім іншим) за зауваження та коментарі я подякував.
Автор ai005 писал(а):
Пане Мудрун, Вам подяка за зауваження технічного плану, спробую на них частково відповісти

Чи це, на Вашу думку, не достатня подяка? Наскільки я бачу в обговореннях інших творів, автори дякують коментаторам аналогічним чином.
Мудрун писал(а):
Обычно, если общественный критик выуживает из текста пропущенные опечатки, его просто благодарят.
Примерно так: "спасибо за опечатки".

Тобто, Вам потрібно окремо дякувати за кожну помилку? Загальної подяки не вистачає? Добре, наступного разу врахую.

Мудрун писал(а):
Несоответствие вашей реакции общепринятой я называю троллингом

Знаєте, на "кафедрах" помилки у тексті розглядаються не менш детально, ніж у Вашому коментарі до мого твору, але жоден з "деканів" не вимагає окремої подяки за кожне з зауважень чи за кожну з помічених дрібних помилок.

А от Ваша прискіпливість саме до мого твору і до моїх повідомлень (при чому, в основному це незначні дрібниці) більше нагадує тролінг ніж те, що Ви бачите у моєму творі і у моїх повідомленнях.
Мудрун писал(а):
(очень медленно, по буквам, с вариантами ответов)

Ось ця фраза, наприклад, дуже зверхня, не несе в собі жодного конструктиву. Якщо є що сказати, то кажіть прямо, без цього всього пафосу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 16:30 
Что и требовалось доказать :(
Автор ai005 писал(а):
А взагалі я відношуся до тролінга не дуже позитивно і тим більше не займався б таким на літературному конкурсі по відношенню до своєї країни.
На литературном конкурсе вы занимаетесь именно троллингом своей страны (если ваша страна Украина).


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 16:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Мудрун писал(а):
Что и требовалось доказать

Можете собі думати що хочете, чесно.
Ніколи ні на цьому, ні на інших літературних конкурсах ніхто так не доскіплювався до мене, не вимагав окремої подяки за кожен пункт зауважень. Ніхто не вчив мене як я маю дякувати за коментарів до моїх творів, я це все прекрасно знаю сам і завжди дякую за будь-яку допомогу. Але, блін, я не знав, що деякі з коментаторів мають манію величі.

Мудрун писал(а):
На литературном конкурсе вы занимаетесь именно троллингом своей страны (если ваша страна Украина).

Моя країна - Україна.
Але де ж у моєму творі тролінг?
Мудрун писал(а):
то ли тонкий троллинг Украины (космонавт-самоубийца + инструктор, не ведающий о законе сохранения импульса + скафандр без ботинок и АСУ + железный шлем-убийца + тупые спасатели)

Що такого самогубського зробив ГГ?
Дії інструктора я Вам чітко пояснив. Так у творі це показано не дуже очевидно, але ж Ви не прокоментували мою відповідь.
"Ботинки" у скафандрі є, але навіть у будівельних ботах з металевим носочком удар об щось тверде є болючим, а скафандри такої вставки не мають. На рахунок АСУ: ГГ не знав скільки часу пробуде у капсулі, тому не хотів мати проблеми з натиранням та опрілістю. Це я теж написав і Ви це теж не прокоментували.
Шолом нікого не вбив. Це теж я написав.
Про рятувальників теж написав.
Бачите? Я розжував для Вас кожне зауваження, але ж ні: я - троль, а Ви - благородний "общественный критик", що вчить нерозумне дитя, тобто, "мене".
А може Ви неуважно читали твір і не побачили про українських космічних зварювальників, про наші досягнення у будівництві космічних станцій (не лише власних, але й для інших країн)? Чи це теж тролінг, по-Вашому?

Але, насправді, троль тут Ви. Бо троль ніколи не напише прямо, він лиш старається розпалити конфлікт натяками та завуальованими образами.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 29.07.2018 18:03 
Автор ai005 писал(а):
Моя країна - Україна.
Але де ж у моєму творі тролінг?
Вы задали прямой вопрос. Почему бы не ответить. :wink:

Мудрун писал(а):
троллинг Украины (космонавт-самоубийца + инструктор, не ведающий о законе сохранения импульса + скафандр без ботинок и АСУ + железный шлем-убийца + тупые спасатели)

Автор ai005 писал(а):
Що такого самогубського зробив ГГ?

Не главный герой (вы не помните свой текст?). Я вам напомню:
Цитата:
Зі мною зв’язався вже не Віктор Антонович, а Степан Степанович — начальник станції. На моє запитання про керівника наукового сектору він відповів, що Віктор Антонович звів рахунки з життям. Як виявилося, наша Оксана була його рідною донькою.
Ещё раз: в кризисный момент (разрушение станции), руководитель научного сектора, космонавт, УКРАИНЕЦ, кончает жизнь самоубийством. И об этом другой УКРАИНЕЦ - начальник станции, сообщает терпящему бедствие студенту (начальнику станции сейчас, вот, просто нечем заниматься! только подбадривать студента историями о самоубийцах). Это бред. И это троллинг.
Цитата:
Дії інструктора я Вам чітко пояснив.
Вы не "пояснили", а подтвердили своё полное невежество в элементарной физике. На моё замечание о словах инструктора:
Цитата:
- Кидай мені фал! Так я зможу облетіти навколо тебе і погасити власну швидкість без витрат палива.
, что инструктор не может (физически не может) сэкономить топливо, вы ответили:
Цитата:
Малося на увазі не стільки зменшення швидкості шляхом смикання за мотузку, скільки зміна вектору руху, тобто, такий собі "гравітаційний маневр" Петренка навколо студента. Його швидкість мала б трошки зменшитися, а от після розвороту він би полетів у напрямку станції, не використовуючи паливо джета для самого розвороту та для гальмування.
Уверяю вас (если не верите на слово, почитайте книжки, или обратитесь к школьному учителю физики), как бы Петренко не летел, какие бы кренделя он не выписывал вокруг студента, он не сэкономит топливо. Потому что его масса примерно равна массе студента. Вот когда корабль облетает планету (масса планеты >> массы корабля) этот трюк работает.
Чтобы ещё раз не тыкать вас носом в невежество, я проигнорировал это "чёткое пояснение". Но если вам так хочется - пожалуйста.
Цитата:
"Ботинки" у скафандрі є, але навіть у будівельних ботах з металевим носочком удар об щось тверде є болючим, а скафандри такої вставки не мають.
Нет. В "строительных ботах" с металлической вставкой удар о твёрдое абсолютно безболезненный. Смысл ботинка (что строительного, что космического) - перераспределение удара по всей площади ноги. Поэтому не может (физически) повредиться ОДИН палец:
Цитата:
Тоді я спробував допомогти йому ногою. Нічого окрім забитого великого пальця це не дало.
При сильном ударе болели бы все пальцы, а не один.
Цитата:
На рахунок АСУ: ГГ не знав скільки часу пробуде у капсулі, тому не хотів мати проблеми з натиранням та опрілістю. Це я теж написав і Ви це теж не прокоментували.
Потому что бред стараюсь не комментировать. В скафандре с ассенизаторско-санитарной установкой летал Юрий Гагарин. Но даже если вам так нравятся памперсы, вам достаточно было набрать в поисковике "памперсы в скафандре" и на первой же странице увидели бы статью: О чём молчат космонавты Но если у вас какие-то трудности с поисковиком, мне не трудно процитировать:
Цитата:
Если американцы не снабдили своего астронавта даже простейшим мочеприемником, то Гагарин, летевший тремя неделями ранее, мог при необходимости удовлетворить в полете и малую, и большую нужду. Подобная исключительная забота о первом космонавте сегодня может показаться странной, но все объясняется тем, что рассматривался «нештатный» вариант, если «Восток» не сойдет с орбиты по команде в нужный момент. А в этом случае предполагалась посадка через 3−5 суток, когда «Восток» должен был по законам баллистики самостоятельно сойти с орбиты ИСЗ. На этот случай и было разработано так называемое АСУ, то есть «ассенизационно-санитарное устройство».
Но вы настаиваете на памперсах:
Цитата:
У скафандрі міг бути тільки "памперс"
Это потому что украинский? Весь мир использует АСУ, а украинцы летают с памперсами?
Потому что дебилы?
Цитата:
Шолом нікого не вбив. Це теж я написав.
Вы пишете бред. Голова в шлеме не может удариться о шлем. Шлем специально для того и разработан, чтобы предохранить голову от ударов (плюс обзор, плюс герметичность, + ...). Вы пишете:
Цитата:
Це якби я писав про водолазний костюм...
Представьте себе, одна из моих специальностей - армейский водолаз. В т.ч. и тяжёлый. Голова не может удариться о внутреннюю поверхность шлема. Физически. Никак.
Вы мне советуете:
Цитата:
Одягніть на ногу взуття і гарно вдарте по чомусь металічному, потім опишете враження.
Я - сварщик. Работал с железом лет десять. Ударялся. Не раз. Описываю впечатления: никакого вреда ноге (ни отдельному пальцу, ни всем пальцам, ни плюсне) не испытывал. Даже не замечал самого удара. Может, сами попробуете? Уж в этом вам учитель средней школы не поможет.
Цитата:
Про рятувальників теж написав.
Про спасателей вы тоже написали бред. Вот он:
Цитата:
Рятувальники настільки схвильовані, що не помітили їх одразу. До того ж, ГГ ходив навколо капсули і слідів там було не так вже й мало.
"Взволнованные спасатели"? Это вообще как? Или потому что украинцы? Только дебилы могут ходить "туда-сюда" вокруг пустой капсулы, когда:
Цитата:
Сліди на снігу залишалися чіткі...
К вашему сведению: спасатели - это не призвание. Спасатели - это профессия. Именно поэтому им на всё наплевать, и они совершенно спокойно делают свою работу. И уж если они видят сбитый снег перед люком, они не будут бесцельно бродить вокруг капсулы, а сразу пойдут по следу:
Цитата:
перед капсулою стояла якась дивна машина, а навколо туди-сюди ходило декілька людей. Вони ніби щось шукали.
"Туда-сюда"? Потому что украинцы? Или потому что дебилы?
Цитата:
Бачите? Я розжував для Вас кожне зауваження, але ж ні: я - троль, а Ви - благородний "общественный критик", що вчить нерозумне дитя, тобто, "мене".
Походу "да". Особенно в части про "нерозумного ребёнка", который не хочет ничему учиться.
Цитата:
А може Ви неуважно читали твір і не побачили про українських космічних зварювальників, про наші досягнення у будівництві космічних станцій (не лише власних, але й для інших країн)? Чи це теж тролінг, по-Вашому?
Это называется "декларация". Вы декларируете какие-то достижения, но в мелочах выставляете свою страну посмешищем. Было бы иначе - это называлось бы "толстым троллингом". А так - "тонкий троллинг". Это не одно и тоже.
Цитата:
Але, насправді, троль тут Ви. Бо троль ніколи не напише прямо, він лиш старається розпалити конфлікт натяками та завуальованими образами.
Это очень легко проверяется. Я просто не буду заходить в вашу ветку. (Говорить-то всё равно не о чём. Вы не знаете НИЧЕГО. Увы, да. Вдобавок, и учиться не хотите. :( )
Я не буду заходить в вашу ветку, а вы мне ничего не пишите.
Кто первый что-то напишет, тот - тролль.

Просто очень печально, что вы отыщете какого-то недалёкого редактора, всучите ему свой пасквиль, и над нами, украинцами, будут смеяться.
И надо мной будут смеяться.
Да. Это печально.
:(


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 11:34 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 10.05.2014 22:05
Сообщения: 326
У відсутність годинника не ваіриться - його пихають в кожен девайс. У відсутність супутникового комунікатора - теж не віриться.
Спробував прикинути траекторію падіння щоб упасти в лід - гм. Авторе, можна ваші розрахунки? Бо не віриться.
Текст грішить зайвими уточненнями, напр: "говорить українська космічна станція..." хлопець в шоці, ви певні, що він би так говорив? шоку - не видно.
Кінцівка не сподобалась.
Було б цікавіше, якби це все було б імітацією, частиною екзамену - це б розвернуло сприйняття тексту.
В цілому - добре.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 13:47 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Оповіданню буде краще без псевдогумору. Повірте, з гумором в мене трошки виходить писати оповідання.
Матчастину обов'язково потрібно підтягувати, і в плані зварювання теж. Повірте знову, я вчився на зварювальному факультеті, якраз в Київському політехі, Ви - ні.
Психологічність, мені здається, також у вас ніяка. Сам із психологією я не зв'язаний. Сужу лише по розмовам на психологічні теми із сестрою, що вчиться на психолога.
Радує, що звуку у Вас у вакуумі немає, це просто величезний плюс.
І буковки складати в слова, а слова гарно припасовувати в речення й абзаци, Ви вмієте. Це тут мені можна повчитися стилю.
Як на мене, Вам краще писати фентезі, а не наукову фантастику. НФ полягає не в тому, щоб побільше написати технічних подробиць, а щоб вони були достовірними. Не знаєте, то краще не згадуйте, обійдіться без них. Бо трапиться такий зварювальник, як я, і буде два дні сміятися над Вашим "зварюванням". Хоча, якщо - це стьоб, як писав Мудрун, то також якийсь невдалий, як на мене. А ось в фентезі навіть до психології героїв бувають невисокі вимоги. Головне, щоб яскрава картинка була. У вас вміння створювати яскраві картинки є.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 15:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18.10.2017 23:57
Сообщения: 176
Нормальный рассказ для юношества :) . Некоторая наивность оправдывается изложением от лица еще не взрослого героя.
Докопаюсь про Антарктиду :D .
Украинская станция находится на маленьком острове - капсула упала именно там? Тогда ландшафт какой-то странный - описание не соответствует реалиям острова Галиндез (здоровенная скала, по большей части покрытая ледником).
Судя по описанию, там антарктическое лето, и жуткого холода быть не должно.
Или капсула упала на материке, а спасатели с собакой прилетели, скажем, на вертолете? Тогда это может быть только вблизи берега (так как упоминаются холмы - во внутренних частях материка их нет, плоская голая пустыня). Но в краевой зоне в леднике полно трещин. Герою люто повезло, что отправившись вот так бродить, он никуда не провалился.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 16:46 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Чернідар, дякую за коментар і за зауваження :-)
На рахунок годинника і комунікатора зрозумів.
На рахунок траєкторії падіння, то що саме Вас не влаштовує? Станція не знаходиться на геостаціонарній орбіті, а постійно рухається відносно поверхні Землі. А тут ще й імпульс від вибуху додався, впасти можна було будь де, а так як тема конкурсу - Антарктида, то падіння сталося саме там :-)
На рахунок мови теж зрозумів, але, як вже писав вище, не хотілося перегравати з емоціями.
Про кінцівку у вигляді екзамену теж писав вище: було б дуже схоже на пригоди командора Піркса, та й писав я якось розповідь з таким закінченням, але не зайшло воно.

Прокрастинатор, дякую за коментар і за зауваження :-)
На рахунок матчастини - згоден, буду в цьому напрямку працювати. Але що такого смішного у зварюванні металу в умовах космосу? Я не кажу, що це вже освоєна і доступна технологія, але ж певні дослідження у цьому напрямку вже проводилися. Взагалі, зварювання у космосі якраз і є однією з найважливіших частин фантдопущення у цьому творі. Якщо маєте якісь матеріали по даному питанню, то поділіться знаннями, мені буде цікаво.
І хочу ще раз наголосити: ніякого стьобу чи тролінгу України чи українців у даному творі немає. Я написав все так, як собі уявляв, без ніякого злого умислу. А якщо доскіпуватися, то можна будь-де знайти якийсь прихований негативний зміст.
Дякую, що похвалили моє вміння вправлятися з буковками і словами та створювати яскраві картинки :-) Але цього, як бачите, не достатньо для того, щоб написати гарний твір. А писати фентезі в мене не виходить і я його не дуже полюбляю, якщо чесно.

Окказионал, дякую за коментар і за зауваження :-)
Окказионал писал(а):
Некоторая наивность оправдывается изложением от лица еще не взрослого героя.

Я радий, що Ви це помітили, бо я ж старався показати не дорослого досвідченого героя, що пройшов вогонь, воду і мідні труби, а якраз такого, що тільки пройде все це.
Окказионал писал(а):
Докопаюсь про Антарктиду

Ну нарешті :-) Так, я знаю де розміщена станція і знаю, що там подібне падіння не могло відбутися. Капсула впала на Арктичному півострові неподалік станції, рельєф там якраз підходящий.
Окказионал писал(а):
Герою люто повезло, что отправившись вот так бродить, он никуда не провалился.

Ну, такий вже він щасливчик :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 18:18 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Цитата:
Я не кажу, що це вже освоєна і доступна технологія, але ж певні дослідження у цьому напрямку вже проводилися.
Тільки Ви про них не читали :mrgreen: Ні про апарати "Вулкан", "УРІ", "Універсал". Ніхто балони тягати в космос не буде :mrgreen:
Цитата:
А писати фентезі в мене не виходить і я його не дуже полюбляю, якщо чесно.
Прикро.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 22:05 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Прокрастинатор, я розумію, що я не експерт у зварюванні, але ось моя логіка: космічні станції збирають з окремих модулів, які з'єднані між собою спеціальними стиковочними механізмами. Розміри цих модулів обмежені розмірами ракет, які їх вивозять на орбіту, так? Тож, чому б не спробувати виготовляти станції прямо в космосі? Наприклад, з плит металу, що надійно зварені між собою. Якщо в недалекому майбутньому зварювання у вакуумі таки освоять, а вартість виведення вантажів на орбіту знизиться, то чом би так не робити? Адже з плит можна будувати модулі чи станції будь-якого розміру і конфігурації. Ну, наприклад, можуть бути готові металеві плити з вмонтованими ілюмінаторами, або шлюзами, або зі з'єднувальними конструкціями, чи з чимось іще. Збирай їх собі у потрібному порядку, зварюй і користуйся. Можна збудувати в космосі щось накшталт будівельних риштувань, що спростять будівництво (у плані підвозу/відвозу матеріалів, балонів, зварювальників і т.д.).
Не кпинайте мене чоботями по нирках, це просто мої роздуми :-)
Ну і розкажіть вже, будь ласка, хоч щось про зварювання у космосі з точки зору зварювальника :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 22:45 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Автор ai005 писал(а):
Не кпинайте мене чоботями по нирках
Та хто ж Вас кпинає, просто хотів, щоб Ви самостійно спробували прочитати й розібратися в темі. Логіка - то добре, але приходиться ще й багацько читати на додачу.
Цитата:
Ну і розкажіть вже, будь ласка, хоч щось про зварювання у космосі з точки зору зварювальника
Ну ось, а в наступний раз, коли будете писати чергове оповідання, то хто Вам розкаже якісь нюанси із, наприклад, влаштування підводних човнів?
Щодо зварювання, чи не находите використання балонів, для, наприклад, газополуменевого зварювання, чисто логічно, в умовах космосу надто небезпечним, не? Той же самий "УРІ" - ранець зі встроєним ручним апаратом електропроменевого зварювання. У промислових масштабах на орбіті будуть застосовувати автоматичні комплекси електропроменевого чи контактного зварювання без ніяких вибухонебезпечних балонів.
З повагою.
Удачі на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 31.07.2018 23:31 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Шановні! Перечитав останні дописи і вкотре переконуюсь, що наукова фантастика - діло вкрай серйозне. І перед тим, як щось писати потрібно в деталях вивчити проблему. Або писати про таке, якого ще не існує, щоб ніхто не зміг щось зауважити по суті. Наприклад, про труноліт. Або про льодяних ельфів... :D

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB