Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 16:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 17:08 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ai005 Практика виживання


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 22:31 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.07.2018 00:00
Сообщения: 42
Цитата:
Він пролетів повз мене значно швидше, ніж планувалося...

Цитата:
Я помітив це вже тоді, коли з величезними зусиллями підтягнув до себе залишки інструктора.


Цікаво, яким чином ГГ зміг все ж таки підтягнути-зупинити тіло Петренка (хай навіть і половину), яке до того ж і рухалося швидше очікуваного? Знайшов точку опори в невагомості?

Цитата:
Довелося вставати і пережити декілька дуже неприємних, болісних хвилин, допоки кусючі мурашки не виповзли геть з моєї кінцівки.


Яка моторошна картина. Звідки в скафандрі взялися мурашки? Якщо це про отерплість, то, можливо, мурашки треба було в лапки взяти?

Ще є різні дрібні похибки в тексті, та це не псує картину. Враження від твору позитивне.
Успіху в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 22:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Ктир писал(а):
Цікаво, яким чином ГГ зміг все ж таки підтягнути-зупинити тіло Петренка (хай навіть і половину), яке до того ж і рухалося швидше очікуваного? Знайшов точку опори в невагомості?

Петренко якраз встиг вхопити кінець тросу, перед тим як загинути, тож він та ГГ виявилися зв'язаними між собою. І хоч швидкість інструктора збільшилася від удару, але ГГ просто почав підтягувати до себе фал, для цього не потрібна ніяка опора.

Ктир писал(а):
Звідки в скафандрі взялися мурашки? Якщо це про отерплість, то, можливо, мурашки треба було в лапки взяти?

Так, Ви праві, це було про отерпілість. Мій недогляд

Ктир писал(а):
Враження від твору позитивне.
Успіху в конкурсі!

Дякую гарно :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 23.07.2018 18:22 
Прошу прощения, но чота забуксовал. :(
Читаю:
Цитата:
Хто закричить чи нервово засміється — одразу закінчить навчання і вилетить з політеху прямо перед випуском.
Цього разу витримали всі.
А вот чуть ниже:
Цитата:
- Ну що, студенти, почнемо?
Ми хитнулися вперед-назад, показуючи таким чином згоду. Наші приймачі були вимкнуті через бажання інструкторів одразу вчити нас жестовому спілкуванню в умовах вакууму.
"Приймач" - это приёмник? "Вимкнутий приймач" - выключенный приёмник?
Но если у них выключенные приёмники, как они слышат инструктора?
Наверное, имелся в виду передатчик? ("передавач"). Но тогда ещё хуже: если выключены передатчики (они слышат инструктора, но их самих никто не слышит), откуда известно, что "в этот раз выдержали все"?
Хоть кричи, хоть смейся... передатчик выключен. :(
Аффтар, поясните свою мысль будьласка. :roll:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 24.07.2018 14:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Мудрун писал(а):
Но если у них выключенные приёмники, как они слышат инструктора?

Моя вина. Я переплутав приймач з передавачем.
Мудрун писал(а):
если выключены передатчики (они слышат инструктора, но их самих никто не слышит), откуда известно, что "в этот раз выдержали все"?

Якщо людина сміється, то це помітно не тільки за звуком. Але Ви праві, треба було цей момент доопрацювати. Дякую за зауваження.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 24.07.2018 19:37 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Загалом історія сподобалась. Але є кілька невичитаних моментів. Капсула то була без кисню (я вертався і перечитував): як же наш герой так довго протримався? Якось неправдоподібно виглядає самогубство Віктора Антоновича. І, як на мене, ваш студент- везунчик не особливо хвилюється. Даються в знаки тренування та суворий відбір? А от падіння в Антартиді сталось напевне тільки через тему конкурсу...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 24.07.2018 20:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Солнечный зайчик, дякую за увагу до твору :-)

Капсула була без кисню, але у ній містилися запасні балони, які можна було поставити замість тих, що є у скафандрі, це описано у тексті.
Цитата:
Заправка киснем з резервного балону — процедура знайома, але я не поспішав. Мені хотілося, щоб допоки я все зроблю і заново зв'яжуся з нашими, то вони одразу б повідомили, що терористів вже знешкоджено, а потім би прилетів шатл і забрав мене на “Січ-2”.


На рахунок самогубства. Знаєте, реальні самогубці якщо вже вирішили зробити це, то не зволікають і не дають можливості комусь іншому стати на заваді. Ось якщо людина планує самогубство через те, що потребує уваги до себе і до своїх проблем (я ніяким чином не насміхаюся чи натякаю на несерйозність цих людей або їх вчинків), то вона робить це показово, щоб її встигли зупинити.

Студент-везунчик перебуває у шоці і зосереджений на власному порятунку, ніколи йому хвилюватися :-)

А приземлення відбулося в Антарктиді дійсно через тему конкурсу. Як тільки стала відома тема, то одразу ж спало на думку наступне: приземлення аварійної капсули в Антарктиді і виживання. Все інше придумалося потім :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 25.07.2018 22:11 
Много непонятного. Позволю себе спрашивать, мне интересно, как вы это всё представляете.

Цитата:
Ще й начепила на боківку шолома свій улюблений магнітний значок із соняшником.
Разве шлемы скафандров железные? Или всё-таки из поликарбоната лексана? Вы когда-нибудь видели пластик, на который можно прицепить магнит?

Цитата:
- Кидай мені фал! Так я зможу облетіти навколо тебе і погасити власну швидкість без витрат палива.
Это противоречит закону сохранения импульса. Щаз поясню.
Для простоты положим, что масса Петренка = массе студента = m (кг).
Предположим, что Петренко двигался к студенту со скоростью (относительно станции) v (м/с).
Предположим (для простоты), что скорость студента равна нулю (или мала по сравнению со скоростью Петренко).
Дальше ничего, кроме арифметики:
Первый вариант (ваш): Петренко "тормозит", зацепившись за студента. В этом случае, его скорость действительно снижается в 2 раза, но масса, которую теперь Петренко нужно остановить (относительно станции) возрастает в 2 раза (Петренко + студент). Выходит, импульс, который инструктору нужно погасить: 2m х v/2 = mv.
Но второй вариант импульса (Петренко просто тормозит рядом со студентом) точно такой же - mv.
Но если импульсы, которые Петренко должен гасить двигателем одинаковые, то и расход топлива одинаков.
Я могу предположить, что об этом не знаете вы. Но почему об этом не знает инструктор Петренко?

Цитата:
І маже одразу “Січ-1” вибухнула.


Цитата:
Просто десь третина корпусу станції вмить зникла, перетворившись на друзки, що з неймовірною швидкістю розлетілися у всі боки.
К самой фразе замечаний нет. Но она (фраза) мне понадобится для вопроса к другой фразе (ниже).
Цитата:
Купа дрібних предметів наче рій джмелів кружляли навколо, хаотично зіштовхуючись один з одним і розлітаючись у всі боки.
Мне непонятно, уважаемый автор, почему одни осколки разлетелись в разные стороны, а другие "кружатся" и "хаотично сталкиваются"? В чём между ними разница?

Цитата:
Кожне знайоме обличчя, спотворене гримасою страждання, впізнавав одразу.
"Одразу"? Вы знакомы с процессами сублимационной сушки? Сумеете отличить сушёный вакуумом персик от абрикоса? Уверены?

Цитата:
Але є ще центр зв'язку. Схему станції нас примусили вивчити ще до прильоту сюди, тож я одразу ж попрямував туди.
Но выше было другое:
Цитата:
Перш за все треба було потурбуватися про кисень. На складі його є вдосталь, а процес самостійної заправки ми вже проходили.
Почему герой изменил план действий?

Цитата:
корпус був деформований повністю, мав з'явилося безліч тріщин, великих і дрібнесеньких,
Цитата:
За хвилину всі індикатор блимнули зеленим


Цитата:
Удари уламків, що хаотично кружляли навколо станції...
Да-да. Это снова к вопросу, какая сила заставляет эти обломки кружить вокруг станции?

Цитата:
На моє запитання про керівника наукового сектору він відповів, що Віктор Антонович звів рахунки з життям. Як виявилося, наша Оксана була його рідною донькою.
Это очень странно. Во-первых, зачем сообщать об этом терпящему действие? Неужели эта информация может кого-то подбодрить и спасти жизнь?
Во-вторых, уцелевший свидетель не подтвердил смерть Оксаны:
Цитата:
Нікого з наших після того я не бачив і не чув
Цитата:
Інших вцілілих окрім себе я не знайшов, але, чесно кажучи, абсолютно всі приміщення так і не обшукав.
Прошу прощения, автор, но впечатление тягостное: взрослый мужик, вместо того, чтобы сделать всё для поисков дочери (спасти или найти тело), кончает жизнь самоубийством. Космонавт. "керівник наукового сектору". Украинец.
Как-то оно не "пляшет". Кроме того, зачем вообще этот эпизод для вашей истории? Он двигает сюжет? Или даёт характеристику герою? Словом, нипониль апсолютно.

Цитата:
Мене досить відчутно смикнуло, так, що я підборіддям вдарився у передню панель, якраз цей біль дозволив мені прийти до тями.
На нём же шлем? Как он мог удариться о "переднюю панель"? И передняя панель чего? А есть ещё задняя? Ужос, как всё сложно. :(

Цитата:
Моє підборіддя знову поцілувалося з передньою панеллю шолома
Ага! Это в шлеме есть "передняя паннель". Наверное, есть и задняя. Вот только никак не могу понять, как это герою удалось удариться головой о внутреннюю поверхность шлема.
Понятное дело, что ни вы, ни я шлем космического скафандра никогда в руках не держали. Зато вы можете попробовать засунуть голову в обычный шлем мотоциклиста. Попросите на улице, вам разрешат. И вы сразу убедитесь, что пишете о вещах не фантастических, а невозможных.
Если у космонавта есть возможность удариться о внутреннюю поверхность шлема, то этот шлем никуда не годиться. Даже при условии, что у космонавта оторвана голова.

Цитата:
а так всього лише декілька разів вдарився головою об шолом.
Я бы вам рекомендовал назвать свой рассказ "Скафандр-убийца".

Цитата:
З якогось дива він відкрився сантиметрів всього на десять і застряг. Тоді я спробував допомогти йому ногою. Нічого окрім забитого великого пальця це не дало.
Ботинок на скафандре нет?

Цитата:
А ще я страшенно хотів у туалет, мені ж увесь цей час доводилося докладати неймовірних зусиль щоб не надзюрити в скафандр, але вже більше сил моїх не було терпіти.
Щаз просто сдохну, автор.
Знаете ли вы, что АСУ была даже в скафандре Юрия Гагарина? Блин, Белку и Стрелку запускали с АСУ.
Или что такое АСУ вы тоже не знаете?

Цитата:
Тоді я зачинив люк, встав на весь зріст, вперся руками і ногами у стінки капсули і почав її розхитувати.
А если капсула замерла на краю пропасти?

Цитата:
У скафандрі ніякий холод не страшний...
Это почему ваш гг так решил? Опыт советских космонавтов свидетельствует об обратном. Космические скафандры заточены не под сохранение тепла, а напротив, на его отвод.
Цитата:
Ну і холод, звісно ж, від якого мене успішно рятував скафандр.
Ну, конечно. На то и фантастика.
Про то, как Леонов с Беляевым в тайге замерзали, ничего не слышали?
Какие-то странные у вас скафандры: голова в них бьётся о внутреннюю поверхность шлема, АСУ нет, ботинок нет, но зато есть система обогрева. Специально, чтоб не замёрзнуть в Антарктиде.

Цитата:
Але відстань була досить великою щоб мене почули, до того ж, мотор машини працював дуже гучно. А що, як вони візьмуть і поїдуть без мене?
Это предположение не соответствует сообщению:
Цитата:
Сліди на снігу залишалися чіткі, а це значило, що у будь-який момент часу я зможу повернутися назад.
Т.е. спасатели настолько тупые, что не могут пройти по следам? Или настолько слепые, что их не видят?

Общее впечатление: то ли тонкий троллинг Украины (космонавт-самоубийца + инструктор, не ведающий о законе сохранения импульса + скафандр без ботинок и АСУ + железный шлем-убийца + тупые спасатели), то ли слабое владение автором матчасти.
Надеюсь, что второе.

Если надумаете отвечать, со ссылками, пожалуйста. На самом деле, очень рад, когда мне рассказывают что-то новое. Пока же готично, но низачот.
:roll:


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 25.07.2018 23:22 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 20.01.2014 17:38
Сообщения: 1518
Загалом сподобалося. Звісно, всі зауваги Мудруна варто б урахувати, раз ви замахнулися на ближній приціл. Бо тут матчастина грає чи не головну роль - сюжетні колізії не надто оригінальні, треба брати атмосферністю.
Те, що НФ і про космос - однозначно плюс в авторову карму :D . Зараз так і про таке практично не пишуть, а шкода. Треба лупати сю скалу!
Ну і написано незле.
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 25.07.2018 23:52 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Авторе, є універсальний рецепт, як уникнути питань із матчастини. Беремо якусь скриню. Бажано не розтлумачувати, що всередині, бо автор і сам не знає, що воно таке. Виводимо назовні шестерню і важіль. Далі цю скриню можна встановити де завгодно - у зорельоті, на вітряк тощо. Головне - голосно гаркнути "Од гвинта!" І далі воно вирушить само, залишиться спіймати. Перевірено на власному досвіді. :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 27.07.2018 16:59 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.04.2013 16:07
Сообщения: 254
Откуда: Хмельницкий
Оповідання нагадало чимось "Гравітацію". Знаєте, Авторе, все тут є: динамічність присутня, всі складові оповідання на місці, але так спокійно і гладенько все подається, що немає за що зачепитися з точки зору емоцій. Все, що переживає герой, не викликало у мене почуттів, хоча мало б. Можливо, варто розбавити дії описом ще й емоційного стану ГГ, десь нагнітити, десь відпустити затиснуті в кулак нерви читача (було б органічно, якби Ви дійсно описами таки стисли ті нерви, бо сюжет тому відповідає). Більшість часу герой знаходиться наодинці сам із собою, зі своїми думками, ситуація стресова, тож є де розгулятися.

Щасти у конкурсі :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 27.07.2018 17:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Доброго дня!
Дякую всім за увагу та коментарі :-)
ЧучундрУА писал(а):
НФ і про космос - однозначно плюс в авторову карму

Це була моя перша спроба написати щось про космос, радий, що це хоч комусь припало до душі :-)

Птица Сирин писал(а):
голосно гаркнути "Од гвинта!" І далі воно вирушить само, залишиться спіймати

Дякую за цінну пораду, при нагоді використаю ;-)

Искатель, я побоявся зробити ГГ занадто емоційним, видно, перестарався. Дякую за побажання :-)

Пане Мудрун, Вам подяка за зауваження технічного плану, спробую на них частково відповісти:
Мудрун писал(а):
Вы когда-нибудь видели пластик, на который можно прицепить магнит?

Значок може складатися з двох намагнічених частин, одна з яких всередині шолому, а інша ззовні, разом вони можуть непогано триматися.
Мудрун писал(а):
Это противоречит закону сохранения импульса. Щаз поясню.

Моя помилка у тому, що я не розписав ситуацію трошечки детальніше. Малося на увазі не стільки зменшення швидкості шляхом смикання за мотузку, скільки зміна вектору руху, тобто, такий собі "гравітаційний маневр" Петренка навколо студента. Його швидкість мала б трошки зменшитися, а от після розвороту він би полетів у напрямку станції, не використовуючи паливо джета для самого розвороту та для гальмування.
Мудрун писал(а):
почему одни осколки разлетелись в разные стороны, а другие "кружатся" и "хаотично сталкиваются"? В чём между ними разница?

Одні уламки утворилися від вибуху, інші - це вже розліталися всілякі дрібні речі, сміття. Так як швидкість других відносно Землі була майже одинаковою зі швидкістю станції, то вони якраз і літали навколо неї, хоча, по суті, летіли своєю траєкторією.
Мудрун писал(а):
Вы знакомы с процессами сублимационной сушки? Сумеете отличить сушёный вакуумом персик от абрикоса? Уверены?

Ми говоримо про людей, а не про фрукти. А людина - не тільки лице, це ще й, наприклад, фігура, у кожного вона своя. От якби на станції були китайці, то ГГ дійсно прийшлося б важко (жартую). Та й на станції людей було не дуже багато, ГГ міг легко їх легко розрізнити.
Мудрун писал(а):
Почему герой изменил план действий?

Тому що його налякали трупи і він зрозумів, що важливіше зв'язатися з кимось.
Мудрун писал(а):
Цитата:
корпус був деформований повністю, мав з'явилося безліч тріщин, великих і дрібнесеньких,
Цитата:
За хвилину всі індикатор блимнули зеленим

Дрібні помилки.
Мудрун писал(а):
Во-первых, зачем сообщать об этом терпящему действие?

Напевно, Ви мали на увазі "терпящему бедствие"?
Варіант, що начальник станції сказав йому це через шок від самогубства близького колеги не підходить?
Мудрун писал(а):
Во-вторых, уцелевший свидетель не подтвердил смерть Оксаны

Мудрун писал(а):
впечатление тягостное: взрослый мужик, вместо того, чтобы сделать всё для поисков дочери (спасти или найти тело), кончает жизнь самоубийством. Космонавт. "керівник наукового сектору". Украинец.

Цитата:
Повз пролетів чийсь розбитий шолом і я намагався переконати себе, що він пустий і що то не червоні плями на ньому, а гра світла та тіні, і що та жовта плямка — не значок у формі соняшника. Здається, вдалося.

Цитата:
Оксана була його рідною донькою. Її саму та її матір тоді ще молодий науковець покинув через бажання присвятити своє життя космічним технологіям. Донька його зовсім не знала, але пішла стежками свого батька. В результаті розплатилася за це життям. А Віктор Антонович звинуватив у всьому себе і не захотів жити з цим далі.

ГГ знає, що Оксана не вижила тому й не обнадіював її батька, ну а той все зрозумів сам і не витримав.
Мудрун писал(а):
зачем вообще этот эпизод для вашей истории? Он двигает сюжет? Или даёт характеристику герою? Словом, нипониль апсолютно.

Епізод дає характеристику ситуації.
Мудрун писал(а):
На нём же шлем? Как он мог удариться о "переднюю панель"? И передняя панель чего?

Передня панель шолома, на якій виводяться деякі показники життєдіяльності та розташовані деякі елементи керування (подача питної води, наприклад).
Мудрун писал(а):
можете попробовать засунуть голову в обычный шлем мотоциклиста. Попросите на улице, вам разрешат. И вы сразу убедитесь, что пишете о вещах не фантастических, а невозможных.

Це якби я писав про водолазний костюм, а Ви мені радили підійти до якогось спортсмена на вулиці і попросити у нього спортивний костюм, бо і то і то - костюм.
Шолом для скафандра виконує трошки не ті функції, що й шолом мотоцикліста, у ньому більше простору, щоб космонавт мав кращий огляд, а так шолом сполучений зі скафандром, то крутити головою як з мотоциклетним шоломом - не вийде.
Мудрун писал(а):
Если у космонавта есть возможность удариться о внутреннюю поверхность шлема, то этот шлем никуда не годиться. Даже при условии, что у космонавта оторвана голова.

Вдаритися у шолом не вийде лише при умові, що у космонавта відсутня шия.
Мудрун писал(а):
Я бы вам рекомендовал назвать свой рассказ "Скафандр-убийца".

Скафандр нікого не вбив, тож Ваша рекомендація безглузда
Мудрун писал(а):
Ботинок на скафандре нет?

Одягніть на ногу взуття і гарно вдарте по чомусь металічному, потім опишете враження.
Мудрун писал(а):
Знаете ли вы, что АСУ была даже в скафандре Юрия Гагарина?

https://ru.wikipedia.org/wiki/Космический_туалет
У скафандрі міг бути тільки "памперс", а ГГ обрав терпіння, а не запах та запрілість у інтимних місцях, що обов'язково виникли б від довгого перебування у мокрому "памперсі".
Мудрун писал(а):
А если капсула замерла на краю пропасти?

Тоді б ГГ розбився, але цього ж не сталося.
Мудрун писал(а):
Опыт советских космонавтов свидетельствует об обратном

Ми говоримо про новітніх українських космонавтів, у яких скафандри набагато кращі :-)
Мудрун писал(а):
Про то, как Леонов с Беляевым в тайге замерзали, ничего не слышали?

Читав колись, але відповідь вище.
Мудрун писал(а):
Какие-то странные у вас скафандры

Які вже є.
Мудрун писал(а):
зато есть система обогрева

Такого у творі не було, це вже Ваші фантазії.
Мудрун писал(а):
спасатели настолько тупые, что не могут пройти по следам? Или настолько слепые, что их не видят?

Рятувальники настільки схвильовані, що не помітили їх одразу. До того ж, ГГ ходив навколо капсули і слідів там було не так вже й мало.
Мудрун писал(а):
то ли тонкий троллинг Украины (космонавт-самоубийца + инструктор, не ведающий о законе сохранения импульса + скафандр без ботинок и АСУ + железный шлем-убийца + тупые спасатели)

Ви серйозно?
Мудрун писал(а):
то ли слабое владение автором матчасти

Так, я не маю технічної освіти, не літав на космічних кораблях, не бував на космічних станціях, та деякі матеріали по темі вивчив у міру наявності вільного часу. Але якщо Ви вважаєте мої знання недостатніми, то це Ваше право. До речі, я б із задоволенням почитав Ваш твір на подібну тему.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 27.07.2018 20:11 
Автор ai005 писал(а):
Мудрун писал(а):
тонкий троллинг Украины (космонавт-самоубийца + инструктор, не ведающий о законе сохранения импульса + скафандр без ботинок и АСУ + железный шлем-убийца + тупые спасатели)
Ви серйозно?
Теперь да.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 28.07.2018 16:01 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе!
Весь час очікував, що це виявиться якийсь віртуальний інтерактивний тест на живучість.
Ось зараз хлопець прокинеться і дізнається, що всі живі-здорові, а він успішно пройшов тестування.
Тоді б, до речі, всі технічні й логічні непорозуміння можна було б зписати на недосконалість програмного забезпечення.
Подумайте, Авторе, що як згодиться така підказка? :wink:
А щодо емоцій - тут вже писали.
Ні, зрозуміло, хлопець намагається триматися як справжній космічний вовк. Так і треба.
Але ж всередині у свідомості зеленого курсанта мають такі буревії вирувати!
Шкода, що Ви це більшістю залишили поза кадром. :(
Вцілому - гарне оповідання, гарна задумка.
Успіху на конкурсі! :D
Навіяло

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ai005 Практика виживання
СообщениеДобавлено: 28.07.2018 16:46 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Юлес Скела, дякую за коментар! :-)
Наступного разу постараюся більше пограти емоціями героїв :-)
Юлес Скела писал(а):
Ось зараз хлопець прокинеться і дізнається, що всі живі-здорові, а він успішно пройшов тестування.

Було б дуже вже схоже на пригоди пілота Піркса.

Мудрун писал(а):
Теперь да.

Дивна і незрозуміла логіка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB