Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 23:29

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 20:38 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Валентин Дрозд, дуже гарно дякую за те, що змогли розгледіти основну ідею розповіді, яку я, судячи з попередніх відгуків, так невміло подав :-)
Звісно, я не маю нічого проти освіти і Ректор є не втіленням всього злого, що лиш може бути. Ректор - це якби відображення того, що якою б розумною не була людина, та вона може дивитися на якусь проблему досить вузько, зациклюючися лише на своєму власному її баченні. А своє оточення він може просто "задавити авторитетом".
Культура (в широкому значенні цього слова) - це якраз саме те, що відрізняє людей від всіх інших живих істот на Землі. Звісно, не лише культура, а й інші речі, проте саме культура визначає нашу поведінку. Ми зростаємо у певному середовищі, вчимося жити на прикладі того що нас оточує. І якраз це визначає як ми будемо поводитися у тій чи іншій ситуації, як ми будемо відноситися до свого життя, до чужого життя і навколишнього світу.
У творі я спробував змоделювати ситуацію, у якій би в дітей була відсутня можливість отримати культурну спадщину. І якраз це б було дуже помітним для тих, хто таки знає, що таке танці, пісні ігри.
А ще мені хотілося показати, що розвиток людини має бути всестороннім, а не лише технічним. І вчити дітей краще у формі гри, щоб зацікавити їх до цього.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 21:23 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Мені запам'яталось оповідання душевними муками "Доктора Хауса" і боротьбою академічної науки з практичною наукою. А ось ідея навчання дітей через гру не настільки. До речі, авторе, як вам нововведення у школах: дванадцятирічне навчання, в першому класі не має ні оцінок, ні домашних завдань, а урок для першачків всього тридцять пять хвилин?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 22:18 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Прокрастинатор, малося на увазі не стільки навчання дітей через гру, як прививання їм любові до навчання через пісні, танці, музику і т.д. і т.п.
На рахонок нововведень у школах: підтримую все, окрім 12-річного навчання. Як на мене, то це занадто. Тепер дитина буде школу закінчувати в середньому у 18 років. Хоча якраз недавно дізнався про ініціативу в деяких країнах до збільшення віку підлітковості до 24 (здається) років. Якщо ув'язати це зі збільшенням середньої тривалості життя, то виглядає це, в принципі непогано.
А ще, як батькові другокласника та дошкільнятки, буде цікаво порівняти ефект від подібних нововведень. Можливо, що буде менше тих, у кого традиційні навчальні методи відібивають бажання вчитися. Звісно, я не вважаю, що лише старі навчальні методи є причиною неуспішності дітей у школі :-)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 22:47 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Дякую, за пояснення! Самому цікаво наскільки допоможуть нововведення )
На жаль, до педагогіки дуже далекий, і просто не уявляю як вчителям вдається зацікавити до навчання. Хоча, чомусь, здається, що може це й більше від дитини залежить? Одним цікаво навчатися, другим - ні. Як ви вважаєте?
Щодо підлітковості, то здається у Китаї дозволяєтся вже шлюб тільки з 23 і 25 років, але це у них, так розумію, пов'язано було з перенаселенням.
З одного боку, підвищення тривалості життя дійсно тягне за собою підвищення пенсійного віку, а теперь, виходить, вже й підліткового, з іншого боку, подовжується лише старість, а у жінок після тридцати п'яти років як підвищувались ризики з вагітністю й пологами, так і залишились. Тобто, біологічна юність та молодість ніхто так і не подовжує. Чи не здається вам безглуздим самі кращі біологічні роки марнувати лише на навчання?
А ще з кожним роком підвищується темп життя, потрібно більше вміти, більше знати, більше "крутитися". Добре, коли є надійня батьківська опора, що "викормить" до пенсійного віку дитину, а як ні? Тут вже й грузчиком після тридцати п'яти не хожуть брати, а консультантом після сорока п'яти. Не здається вам, що реформи не відповідають реаліям?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 23:02 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Автор ah012 писал(а):
Можливо, що буде менше тих, у кого традиційні навчальні методи відібивають бажання вчитися. Звісно, я не вважаю, що лише старі навчальні методи є причиною неуспішності дітей у школі
Про дитячу педагогіку мова зайшла. Цікаво. Автор, певно, має відношення до навчального процесу у школах.
Чи знайомі з Вальдорфською педагогікою і яке до неї відношення? Таке саме, як у багатьох європейців?
Танцям, мистецтву в ній приділяють багато уваги. Цікаво поспілкуватись.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 23:37 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
До навчального процесу у школах прямого відношення не маю, але я - багатодітний батько, тож власного досвіду вистачає :-)
Про Вальдорфську педагогіку треба буде почитати. Але якщо це про обов'язкове введення до шкільної навчальної програми значної частини творчих занять, то я з цим згідний. Будь-яка творчість впливає на емоційний та психологічний розвиток дитини, що не менш важливо, ніж розумовий.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 01.02.2018 23:25 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Зрозуміло. Дійсно нагадує "Листоношу".
Але тут відродження починається з культури.
А вже потім - інші знання.
Не заперечую.
Але хотілося б побачити цю ідею у більш цікавому втіленні.
Навіяло Не ображайтеся, шляхи асоціацій несповідимі :lol:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ah012 Культ культури
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 09:35 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Юлес Скела, я вже прочитав багато зауважень щодо розповіді і при нагоді перепишу її.
Юлес Скела писал(а):
Не ображайтеся, шляхи асоціацій несповідимі

Якщо Ви про мову деяких персонажів, то не ображаюся, то так і було задумано :-)
Сам я, до речі, з найзахіднішої області нашої країни, тому знаю, про що пишу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB