Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 21:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 74 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 15:14 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Щодо Світу - окрема тема. Я не її прихильник, і на те є багато причин, які не хочу обговорювати зараз. Я кажу лише про оповідання. Воно програє від переходу до теми Світу. Про Розумний Світ можна писати окремі твори. Можна зробити їх дуже цікавими. Але оце змішування шкодить і першій темі, і другій. ІМХО.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 18:44 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вадим Панченко писал(а):
Юлес Скела:Не перекручивайте. Не надо вот этого "призывы к терроризму".
Вадим Панченко:
Не перекручуйте ви. Я не казав, що опровідання - "призывы к терроризму".
Я казав, що воно сприймається як виправдання тероризму.
А перехід від феодалізму до демократії був дійсно дуже кривавим.
Але то були революції. Якщо не бачите різниці між революцією і тероризмом - див. нижче.
ЗІ. А от що мені дійсно незрозуміло, то це чому Ви звернулися до мене
російською? Оповідання українське, я коментив українською, Ви теж володієте.
Тож з якого переляку така вибірковість? Чи це якийсь натяк?
Автор ag008 писал(а):
І, раз вже мова зайшла про "тероризм", то хотілось би знати, які саме його межі бачать звинувачувачі?Де закінчується "тероризм" і почитаться "війна"?

Будь-яка війна має на меті хоча б одне, а то й усе з нижченаведеного:
- знищення ворогів або ж спасіння своїх;
- захоплення або втримання території;
- захоплення або втримання ресурсів;
- захоплення або втримання влади;
- захоплення або втримання контролю над вищеозначеним.
А хлопець (сплановано!) захопив заручників, половину знищів, половину використав,
щоб отримати бабло і літак. Навіщо? Щоб за це бабло і цим літаком воювати з гемеошками?
Ні, лишень для того, щоб дістатися безпечної країни, де й зажити щасливо з отим баблом.
Нічого не нагадує, ні?
Жодних закликів до суспільства "Отямтесь, розплющте очі, повстаньте проти гемеошек,
знищимо цю гидоту!" я не почув.
І керівництво гемеошного заколоту опинилося в його літаку випадково,
бо ніякого знищення керівництва він і не планував.
Звичайнісінький теракт Автор за допомогою рояльної випадковості намагається перетворити
на початок святої визвольної війни. Оце я й називаю виправданням тероризму.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 19:18 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Юлес Скела писал(а):
- знищення ворогів або ж спасіння своїх;

А хіба не це відбулося? Він знищив ворогів, до яких міг дотягнутися, та намагався врятуватися сам.
А можете провести межу між партизанською війною, диверсіями у тилу супротивника та тероризмом? А ще от зараз є гібридна війна. То де межа?

ЗІ. І не шукайте ніяких натяків.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 20:00 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вадим Панченко писал(а):
А можете провести межу між партизанською війною, диверсіями у тилу супротивника та тероризмом? А ще от зараз є гібридна війна. То де межа?

Партизанська війна ведеться до повної перемоги над ворогом або повної поразки.
Фінал будь-якої війни - або перемога, або поразка, або мирні перемовини.
А одна диверсія (постріляв, звинтив бабло і утік) - це не війна.
А гібридна війна тому й названа гібридною, тому що з боку її ініціатора - це і є тероризм.
Новий, глобальний вид тероризму. Державний тероризм.
"Ихтамнет" - такого в класичних війнах іще ніколи не було.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:04 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Тобто, наприклад, мешканець Донецьку бачить, що його місто заповнене іхтамнєтами. Всі міські керманичи перейшли на бік ворога. Йому дітися ніде. От він приходить до школи, де ті іхтамнєти облаштували штаб, закидає їх гранатами, потім бере заручників з вимогою надати йому літак до Києва. А вони ж іхтамнєти - форми нема, вони просто мирні діточки у школі. Так? Або він намагається вирватися з зони окупації? То це він терорист? Як до Києва прилетить - розстріляти?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:16 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:oops: Мальчики можно просьбу маааленькую, столько рассказов без внимания))) не могли бы вы энергию внерассказную перенести в нижний ярус, а ее остатки на обделенные вашим вниманием остальные тексты

и не провоцируйте меня на мат, а то меня тогда забанят навсегда) заранее спасибо, всех люблю и целую, варианты обсуждаются!

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:28 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
А зачем все комментировать? Авторам легче от этого что ли? Поправить-то уже ничего нельзя. Да и критики кто? Вон мы не можем сойтись на одинаковом понимании терминов. А тут еще критиковать кого-то. К тому же, придется и свой собственный комментировать, иначе будет ясно, где чей.

Думаю, можно придолбаться к любому рассказу. Хотите, заведем такую тему. И найдем что-то "ужасное" в любом. Игра такая. Только авторы будут не в восторге, мне кажется.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:32 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Хлопці з дівчатами, мене не так давно з дурки виписали (місцевої, азимутовської), тому високі матерії для мене недосяжні. Врубаю по нашому, по-простому, дуркодомівському.
У нас там в дурці є такі, які повірять, що ГГ - той ще пацан, наш супермен. Але вони у другому відділенні сидять: там решітки, і за ними добре дивляться, охороняють. То їм би сподобалось, що ГГ цього оповідання зненавидів тих зарозумілих гемеошок настільки, що пристрелив своїх батьків, потім учнів разом із учителькою, потім трахався із клятою гемеошкою, бо неможливо встояти. Анатомічні особливості так класно відмічав, коли трахався - це ж треба бути таким крутим! Потім розквасив голову - і не здригнувся. А як чітко викрутив для себе літак з доларами - то смакота!
Крутий пацан. Шкода, що група його підтримки у другому відділенні сидить, охороняється. Шкода. :(


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:33 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
Вадим, комментируйте всех и вся. Критика только на пользу. Узнают вас и что с того?))) Криминала не вижу. Я вот всех по 2 раза обошла, заметая следы, но кто меня не в первый раз читает, может по стилю узнать.
Судим тексты, а не авторов)
Кстати, вы тоже можете угадывать в Угадайке. Было бы интересно посмотреть)
А насчет поправить. Можно, после конкурса! Какой то вы прям не игрок((


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:35 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вадим Панченко писал(а):
От він приходить до школи, де ті іхтамнєти облаштували штаб, закидає їх гранатами,
От Ви й не перекручуйте. ГГ не знає, що там штаб іхтамнєтов. Він приходить до донецької школи, де зомбують дітлахів, і мочить їх, щоб не виросли сєпарами. І такого варто й розстріляти. Це вже потім автор його виправдовує, дописавши, що там таки був штаб, а не нещасні діти.
Все, тікаю звідси. Порозуміння ми не знайшли, а от спровокувати Ето на теракт у гілці - можемо :shock:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:35 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:roll: как же меня заманало читать и общаться с телефона((* когда же мне ноут вернут уже!

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:37 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:mrgreen: Ржу))) Дрозда из дурки, меня из ссылки))) Сейчас напугаем новеньких, скажут: что за публика тут туссуется?))

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:39 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 27
Панове.
Я відчуваю, що трохи не встигаю відповісти на все. Перепрошую. Спробую надолужити згодом.

А наразі, схоже, що мені нагально треба відбитись від звинувачень у тероризмі...
Передусім апелюю до тексту:

Цитата:
– Летимо на південь. Я скажу де повертати.
***

Кілька країн, які у минулому славились недостатньо розвинутою демократією і навіть світськістю, у цей час вперто опирались такій привабливій і модній, для декого, генетичній корекції. Програвали цим світову гонитву загемеошування, але чомусь, невідь на що сподіваючись, таки терпіли це відставання.
І Френкі розраховував, що зможе отримати там притулок. – «Зрештою, кого він вбив? Нелюдей. Дрібниці – нема про що й говорити. А тата й маму врятував, можливо, від ймовірних катувань. Втім, ще була, мабуть, училка. Продажна, але ж таки людина. За віком не могла бути гемеошкою. І це кепськувато… Але там буде видно. А сам притулок не постраждає, бо зможе довести свою людяність, повернувши нелюдів-заручників нелюдській владі. Так, згоден… Дивна (не)логічна конструкція. Але, все це має спрацювати!»

Отже, є (мабуть...) людські країни з людськими законами, де гемеошки, вочевидь, не визнані як людські істоти і не мають прав!
І є гемеошні країни.
Неповнолітній(!) вбиває гемеошок... в гемеошній країні. Там це злочин.
Припустімо, він успішно перетне кордон і опиниться в людській країні. Гроші й заручників – найімовірніше відберуть. Отже вигоди – не буде.
І склад злочину, згідно з місцевими законами – відсутній. Вбивство кількох (одна) колаборантів не може бути обтяжуючою обставиною!
Якщо оформитись як доброволець, то можна вважати інцидент диверсійно-розвідувальною операцією. Єдина проблема – як це все зробити заднім числом... Можливо, існують якісь Закони про партизанство?

Тобто.
Тероризм – має визначатись всіма членами ООН (чи більшістю), а не "обраними"...
І то за умови відносного миру в світі...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:44 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Это все мне напоминает конкурсы на МЕТЕ, где я в свое время подвисал. Такой между собой, где все всех знали и пересплетничали обо всем. Но тут я никого не знаю, и какой в это смысл?
Но действительно, изъяны можно найти где угодно. В логике, в окружении и т.п. Можете пальцем показать, я докопаюсь.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:46 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Автор ag008 писал(а):
Єдина проблема – як це все зробити заднім числом...
:shock: :!:
Но комент...

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 74 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB