Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 21:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Что больше всего понравилось в рассказе?
Его антагонист 0%  0%  [ 0 ]
Неожиданный финал 0%  0%  [ 0 ]
Забавность 100%  100%  [ 2 ]
Всего голосов : 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 23.07.2017 17:13 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа af007 “Садок Вишневий” 4D.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 25.07.2017 16:19 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Такого накрутили-намудрували, що навіть не знаю, що й сказати :shock: Зрозумів єдине - я не ваш читач.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 25.07.2017 16:22 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Дотепний памфлет :lol:
Тільки от з Himn-ом дещо занадто. :mrgreen:
А взагалі - сподобалось. Кандидат на "забавность"
Успіху, Авторе :D

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 26.07.2017 10:15 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 10.05.2014 22:05
Сообщения: 326
Я не ЦА твору, це більше сатира ніж фантастика.
Надміру вільне ставлення до державної символіки не подобається.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 27.07.2017 02:02 
:shock: :shock: :shock:
Шо это было?
Простите но я пас вникать.
Автору удачиИзображение


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 23:23 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Театр абсурду : )
Але і в ньому повинна бути логіка.
Цитата:
тож всі 40млн українців (і це не обмовка, їх і справді було тоді в мільйони разів менше!)
мільйон на мільйон = охрініти, трильйон. Ви це, або поправте на тисячі разів, або введіть фантмульку, що в майбутньому люди стали завбільшки з комаху.
Цитата:
Перша й остання ядерна війна захлинулась, бо ракети виявляли і підривали ще на старті, а радіоактивні опади прибивали на землю агресора. То було наймоторошніше масове самогубство
Ось якби ракети самі падали додолу відразу після запуску, а агресор раз за разом уперти їх запускав й запускав, аби хоча б одна зуміла долетіти до цілі, тоді, так - це було б самогубство.

Ну, і з гімном. Краще він наш рідний. Бо, від назви славень якось попахує "Славься, Отечество".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 03.08.2017 22:44 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 1
Прокрастинатор писал(а):
Театр абсурду : )
Але і в ньому повинна бути логіка.

Цитата:
тож всі 40млн українців (і це не обмовка, їх і справді було тоді в мільйони разів менше!)

1) мільйон на мільйон = охрініти, трильйон. Ви це, або поправте на тисячі разів, або введіть фантмульку, що в майбутньому люди стали завбільшки з комаху.

Цитата:
Перша й остання ядерна війна захлинулась, бо ракети виявляли і підривали ще на старті, а радіоактивні опади прибивали на землю агресора. То було наймоторошніше масове самогубство

2) Ось якби ракети самі падали додолу відразу після запуску, а агресор раз за разом уперти їх запускав й запускав, аби хоча б одна зуміла долетіти до цілі, тоді, так - це було б самогубство.

3) Ну, і з гімном. Краще він наш рідний. Бо, від назви славень якось попахує "Славься, Отечество".



Люблю логіку.

1) Трошки математики.

1.00E03 тисяча
1.00E06 мільйон
1.00E09 мільярд
1.00E12 трильйон

Візьмімо початково 4млн людей дітородного віку. Нехай 25-річних.
Якщо створити їм нестерпні умови – дітей або не буде, або одне-два. Це, відповідно – вимирання або стагнація.
Які умови в оповіданні? Є житло, є простір (і в інших галактиках), відлучив психопатів і соціопатів від влади, дав людям мету... Можна ж жити?
Припустімо, в середньому сім’я в 25 років матиме:
Дітей(перший стовпчик).
Тоді приріст за, напр., 1 тис років – відбудеться 40 разів, і результат (другий і третій стовпчики):
2.0 4.0E6 = 4*10^6*(2.0/2)^40
2.1 28E6 = 4*10^6*(2.1/2)^40
2.2 180E6 = і т.д.
2.3 1.1E9
2.4 5.9E9
2.5 30E9
2.6 140E9
2.7 650E9
2.8 2.8E12
2.9 11E12
3.0 44E12 – півторакратний приріст кожні 25 років, всього 40 разів. Якщо не лінь, можете перевірити калькулятором.
Отже, якщо є по три дитини в сім’ї, й ідеальна медицина, то за 1000 років матимемо 44 трлн. людей замість 4 млн на початку.
От до чого тут комахи?

2) Якби ракети падали самі – то це було би навіть не самогубство, а просто масове вимирання дебілів.
Якщо ж збивати їх (наприклад, лазером?) щойно супутник зафіксує тепловий спалах біля ракетної шахти (не чекаючи якою буде орбіта і чи вдасться збити вгорі, не загадиши при цьому пів-світу) – то результат (саме агресії, а не дебілізму) я і описав.
А коли зупиниться той агресор – от я не знаю... Може до кінця, до останної, завалящої ракетки, він на "щось" та сподіватиметься? "БогоОбрані", і "Земні Божества" – вони такі...

3) Та я ж не сперечаюсь. Кожен має право триматись якнайдалі саме від того, що для нього "попахує". А подобається комусь мати справу з "гімном" – то й нехай. Бо це вже, мабуть, питання смаку...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af007 “Садок Вишневий” 4D.
СообщениеДобавлено: 04.08.2017 02:57 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
1)
Цитата:
А згодом саме в ядрі збудували центральну станцію МіжПланетного Метро. Втім, центр Києва так і залишився у Каневі. Посеред найкращого Вишневого Садку у Всесвіті. Всі ви, мабуть, ще змалку їздили безпересадковим міжгалактичним Метро
Якщо в галактиці, то вірю. Тут мене збив з пантелику різкий перехід від МіжПланетного Метро до міжгалактичного Метро, то й уявилось, як в майбутньому бідний трильйон людей тулиться на одній Землі, як ті мурашки в мурашнику. Оскільки про тераморфінг сусідніх планет не згадано.

2) Ми по-різному розуміємо слово "самогубство". Для мене якраз воно і є тотожним слову "дебілізм".

3) Не смакував. Надіюсь, і не смакуватиму. А якщо й доведеться, то, надіюсь, першою асоціацією не згадається наша пікіровка.

_________________
Нет русского мира, есть только русская война.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB