Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 22:12

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Что больше всего понравилось в рассказе?
Его антагонист 66%  66%  [ 2 ]
Неожиданный финал 33%  33%  [ 1 ]
Забавность 0%  0%  [ 0 ]
Всего голосов : 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 05.08.2017 09:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04.10.2016 17:16
Сообщения: 123
Автор af002 писал(а):

1) Дякую за відгук, Володимере.
Чесно скажу, перечитав його кілька разів, мов якусь наукову статтю.

2) Погоджуюся з Вами, що мільярдери та мільйонери без сумнівів мають доступ до чого такого омолоджувального, хоча навіть сам Біл Гейтс неодноразово стверджував на різних інтерв'ю, що боїться у цьому світі лише смерті.

3) Згоден, олігарх міг замінити свої органи, міг клонуватися, пересадити себе в інше тіло, але я, найімовірніше, такого б попросту не написав.

4) Головною ідеєю була саме така містика з янголом, медичні аспекти упущено.

5) А, можливо, Дмитренко попросту не довіряв медицині. Судячи з його статків, він неодноразово повинен був звертатися до різних лікарів, клінік, наукових інститутів різних країн світу, навіть славетних в медичній галузі США та Ізраїлю. Можливо, йому навіть і пропонували щось подібне. Але все могло просто піти не так.

6) Дмитренко в розповіді неодноразово показував себе доволі боягузливим, хоча й умів ховати свій страх. Можливо, він просто забоявся.

7) Попри всі досягнення сучасної медицини, яка років через 10-20 точно знайде надійних спосіб безсмертя, все ж існують ризики. Зараз навіть у розвинених країнах пенсіонерам лише у найрідкісніших випадках роблять операцій, боячись впливу наркозу. Наркозу, який останні роки є основою всієї медицини і дозволяє лікувати людей від безлічей хвороб, але пенсіонери, люди зі слабких серцем, з проблемами мозку, вони можуть просто не прокинутися. Може, Дмитренко саме цього забоявся?

8) А, може, просто був дурним, а ідея з виконанням бажання стала для нього ідеєю ікс, яка просто заполонила весь мозок. А може, є й інші протипоказання. Думаю, це все можна все ж залишити, як-то кажуть, за кадром. Автор не продумав, моя помилка :( Ну нічого, ніхто ж не забороняє якось переробити оповідання й зробити його кращим.

9) Я ж дотримуюся версії, що Дмитренко просто типовий бандит, який колись за допомогою своєї нечесності та за допомогою "правильних людей" збагатився, отримавши мільярди, а що з ними робити, просто не знав. Покупував собі маєтків та автомобілів, вклав у інші підприємтсва, та й все. Один витисне з мільярда всі можливості, а інший не зробить майже нічого, а такі гроші відкривають для людини зовсім інший світ. Хто його знає, того товстуна.

:


1) :)
2) А от уявіть себе на місця того Гейтса. Ви два десятиліття продаєте майже одне й те саме зависальне ПЗ, роблячи вигляд що щось вдосконалюте, а насправді – переважно підіймаєте вимоги до "заліза". Смокчете гроші з усього світу. Вас вже майже всі ненавидять. І тут ще й скажете: "ну шо, холопи, у мене вже є клони, смерті не боюся, починайте вимирати, бо інакше мені й нащадкам буде тіснувато..." Не скажете ж... Правда?
3) Боїтесь їх викривати?
4) А жаль...
5) Та як не довіряв медикам? Вони, оліги, купують же довіру великими грошима і погрозами. А з такими батогами й пряниками – мабуть просто знайти кваліфікованого медика, який навіть самого чорта згодиться лікувати, і навіть з радістю(!)
6) Слушно. Оліги таки боягузливі й чітко тримають ніс за вітром – прогинаються під обставини аж гай гуде, хоч би що там казала "автор-знайомаОлігарха :)" в сусідній темі. Недарма вони ховаються за високими стінами, за охоронцями. Недарма й голосували абс.більшістю (>300голосів) проти всього "диктаторського" навесні 2014р., коли люди вже голими руками (дерево проти вогнепалу...) готові були їх рвати. Але знову ж кажу: йти на гору йому мало бути страшніше, бо всі попередники були докорінно відмінними від нього. Мав це відчути...
7) Він у Вас така кабаняра, так кидається на людей, що де й коли ще ті ризики мед.втручання...
8) А от вважати олігів дурними – то якось невиправдано. Звісно наш "вічно легітимний" ЯнукОвоч дає такі підстави. Давав. Багато-багато. Але, чомусь думаю, що він не олігарх, хай хоч скільки має грошей. І навіть не був самостійним гравцем. Так, ширмочка... Як і "он вам не Дімон". А от вважати дурними тих, хто більш-менш самостійно вигриз собі кілька областей – то якось необачно. Самої лише моральної ницості для цього таки було замало...
9) Та знають вони що робити з грошима. І як примножувати. Ті хто не знає – рано чи пізно стає бідняком, хоч би скільки він мав (зарплати, бонусів, премій, чи просто накраденого) на початку. Цікава книга у Чейза – "без грошей ви мертві".
Тому навіть це можна було би обіграти. Напр., він "заробив" недавно(?) і вже нема часу виростити клона? Або їх всіх вистежили і вбили в якихось таємних олігарх-війнах? Або є і якийсь третій гравець (???), який заважає їм подовжувати життя.

Втім, то звісно Ваша справа – про що саме писати. Містика, то містика. Я просто звертаю увагу, що це робить оповідь не досить переконливою (гм..., але лише для мене ;)).
Зате вона безпечна:
* І людям приємно, тому успіху на конкурсі :);
* І олігі посміються, вирізаючи черговий орган з клона, який вже в комі, і висить на тросах (зд., це захист від пролежнів) десь у підвалі..., тому ще й комерц.успіху ;)

Тож, хто зна, мо так і треба писати, щоби і холопам, рабам (типу метелики-одноденки), і вже вічним(?) царкам... було спокійніше жити і їсти всілякі гмо та Е0000-9999.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 07.08.2017 13:29 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Спасибо все, кто коментировал, советовал, ругал и дискутировал :) И конечно же огромное спасибо тем, кто включил меня в свои рейтинги, мне очень приятно!

Отдельное спасибо Владимиру за интересные идеи, Вы меня вдохновили в будущем переделать этот рассказ во что-то большое, возможно, в какую-то новелу. Спасибо :wink:

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB