Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 20:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Что больше всего понравилось в рассказе?
Его антагонист 66%  66%  [ 2 ]
Неожиданный финал 33%  33%  [ 1 ]
Забавность 0%  0%  [ 0 ]
Всего голосов : 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 27.07.2017 19:06 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23.07.2017 16:19
Сообщения: 33
Доброго дня!

Мені сподобалась легенда. Така романтична і універсальна :) Шкода, що Ви науковця так швидко прибрали. :( Міг би вийти симпатичний ГГ. Щодо олігарха: підтримую думку, що він занадто прямолінійний. Наведу приклад, чого, як мені здається, не вистачає. Фільм 2012. Там також був багатій, не обтяжений моральними принципами. Але наприкінці він пожертвув життям заради сина. І отак спостерігаеш увесь фільм - наче сволота-сволотою, а потім бац - і зрештою зміг правильно розставити пріорітети.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 27.07.2017 19:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую Вам за відгук, Відьмо. Ваша магія підняла мені навіть настрій. Наступного разу робитиму багатіїв цікаішими та науковцям пожити дам, а то дійсно, й так науці тяжко, а ще й представників її різні писаки так швидко вбивают :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 01:40 
Немного затянуто в начале.
А под занавес такая жестокая расправа.
Неожиданно.
Серьезно, я думал, что наказанием будет что-то иное.
Герой застрелит ангела и обрушится на его голову кара небесная.
И когда он кричит, сори за перевод, но у меня автоматом переводит:
Цитата:
— Время начинать! — он снова поднял взгляд в небеса. — Ты слышишь меня? Я начинаю! Еще есть время мне помешать! Можешь наслать ураган! Или метеор! Или сердечный приступ. Давай! Нет?

Подумал, что вот сейчас с героем сыграют в злую шутку и сметут ураганом или нашлют сердечный приступ.
В целом очень интересно, особенно экскурс в историю горы.
Автору удачи Изображение


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 12:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 20.04.2015 06:31
Сообщения: 13
Откуда: Черкаси
Мені сподобалось) легко читати - дійсно кіно) Але, справді, еволюції ГГ ніякої...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 18:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Спасибо за отзыв, Глеб. Рад, что Вам понравилось :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 18:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Фури писал(а):
Мені сподобалось) легко читати - дійсно кіно) Але, справді, еволюції ГГ ніякої...

Спасибо и Вам за отзыв, Фури. Приятно, что с кином сравнивают, знач литературный стиль неплохой формируется. Насчет развития, уже обьяснял, что хотел лишь показать рассказом, на что человек готов ради мечтаний и к чему они привести могут :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 29.07.2017 09:01 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Мій голос за антагоніста.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 29.07.2017 12:39 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Прокрастинатор писал(а):
Мій голос за антагоніста.

Те відчуття, коли твій протагоніст стає антагоністом :lol: Чи для Вас антагоніст янгол? То там уже навряд до добра чи зла він належить. Хоча, хто їх знає, тих пернатих


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 29.07.2017 13:01 
Мені дуже сподобалася робота. Самобутня, з історією. Автор не полінувався вивчити матчастину, а крім динамічного сюжету, робота цікава новими знаннями. Фінал виявився несподіваним. Замість янгола, що виконує бажання, раптом янгол смерті. Смерть прекрасна? Судячи з описів, як вона виглядає, то так)


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 29.07.2017 20:25 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую, Лея, за відгук :) І чому ж смерть не може бути прекрасною? Уходиш від всіх земних проблем у невідому вічність, очікуючи, що там на тебе щось чекає. Не думаю, що все так погано.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 02.08.2017 23:54 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.2016 13:24
Сообщения: 132
Автор 002, вы бросьте эти грустные разговоры! Лето, жара, а вы тут о печальных вещах рассуждаете. Обов'язково зустрінемося на вершині!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 03.08.2017 19:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04.10.2016 17:16
Сообщения: 123
Цікаво. Гарно вплетене в реальність. Міцно тримає увагу. Тішить перемогою добра.
Але є і дивні нелогічності. Передусім, мало би бути повніше пояснено, чому вже не могли впоратись прості медики. Як щодо трасплатації? А клонування? Нині 2017. Вже 20p як вперше(?) клонували вівцю. І мені чомусь здається, що одразу після того до відповідних спеців вишикувались черги. Всі мільярдери (через анонімних представників)... Та й деякі мільйонери... І не треба всіляких складнощів, як у фільмі "острів". Досить зробити ембріони-клони.Найняти сурогатних матерів в бідних країнах. А уявіть економ-варіант клонування, коли сурогатній матері не платять останній транш і вона змушена здати дитину в притулок... Далі – досить трохи нагляду й капостей, щоби дитина і не зламалась, і, водночас, не вибилась в люди. І все. За потреби викрасти бідняка і...
Ницо, але дешево, легко й просто... І 100% сумісність. А не як у книзі "Кома" Робіна Кука.
Цікаво, а чи уснує техн.можливість вийняти мозок (головний і спинний) і вставити в гарненьке, молоденьке тіло? Мабуть, Стів Джобс знає. У фільмі він показаний, гм..., "підприємливим молодим чоловіком". Якщо по простому – мерзотничком. А тут так рано й ніби "помер". А можливо ж, що просто не хотів гратись з пересадками окремих органів. Хіба хтось перевіряв його труп? Розтин виконували? Перевіряли з'єдання з перефирійною нерв.системою? Так отож...
А Ваш варіант – то вже хіба від безвиході. Але її тре було покроково пояснити. Зокрема, показати й сумніви олігарха, бо ж він мав відчувати різницю між собою і десятками свідків, що їх допитував(?) І то було би краще, аніж хизуватися цитатами мовою пасхарі(?). До неї, мабуть, всім байдуже, а от медичні й психологічні питання можливо зацікавили б багатьох. І напруження наростало б довше й вище. А містика мала бути хіба що родзинкою, а не основою твору.
Далі, щодо нелогічності оповідання. Швидка і навіть цікава смерть – то неправильно. Особливо, якщо потойбічного життя не існує. І коли вже зображаєте аж такого упиря, то хай би помучився. Посадіть на візок. Додайте купу дорогих, болісних і отупляючих мед.процедур, які перетягуватимуть млрд від його упирської сімейки до медиків. А на плоску гору міг і на вертольоті долетіли і виїхати пандусом на візочку.
А загалом, враховуючи вищевказане, оповідання здається навіть не зовсім чесним. Бо воно створює у людини оманливо (саме у наш час) заспокійливе відчуття, що у упирів ніби-то зовсім не "все схоплено" у питаннях здоров'я і довголіття... Чи й справді від таких думок буде легше жити? Особливо, якщо дедалі помітніше, що деякі з них зовсім не відповідають своєму вікові? І будь-які "ботокси" й "дієти" вже нездатні все те пояснити.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 04.08.2017 16:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Кузьмич, кто ж здесь о грустном говорит, то мы так, пофилософствовали :) Может и встретимся, но я ж так легко не доберусь. Подкинешь?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 04.08.2017 17:00 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за відгук, Володимере.

Чесно скажу, перечитав його кілька разів, мов якусь наукову статтю. Погоджуюся з Вами, що мільярдери та мільйонери без сумнівів мають доступ до чого такого омолоджувального, хоча навіть сам Біл Гейтс неодноразово стверджував на різних інтерв'ю, що боїться у цьому світі лише смерті. Згоден, олігарх міг замінити свої органи, міг клонуватися, пересадити себе в інше тіло, але я, найімовірніше, такого б попросту не написав. Головною ідеєю була саме така містика з янголом, медичні аспекти упущено. А, можливо, Дмитренко попросту не довіряв медицині. Судячи з його статків, він неодноразово повинен був звертатися до різних лікарів, клінік, наукових інститутів різних країн світу, навіть славетних в медичній галузі США та Ізраїлю. Можливо, йому навіть і пропонували щось подібне. Але все могло просто піти не так. Дмитренко в розповіді неодноразово показував себе доволі боягузливим, хоча й умів ховати свій страх. Можливо, він просто забоявся. Попри всі досягнення сучасної медицини, яка років через 10-20 точно знайде надійних спосіб безсмертя, все ж існують ризики. Зараз навіть у розвинених країнах пенсіонерам лише у найрідкісніших випадках роблять операцій, боячись впливу наркозу. Наркозу, який останні роки є основою всієї медицини і дозволяє лікувати людей від безлічей хвороб, але пенсіонери, люди зі слабких серцем, з проблемами мозку, вони можуть просто не прокинутися. Може, Дмитренко саме цього забоявся? А, може, просто був дурним, а ідея з виконанням бажання стала для нього ідеєю ікс, яка просто заполонила весь мозок. А може, є й інші протипоказання. Думаю, це все можна все ж залишити, як-то кажуть, за кадром. Автор не продумав, моя помилка :( Ну нічого, ніхто ж не забороняє якось переробити оповідання й зробити його кращим.

Я ж дотримуюся версії, що Дмитренко просто типовий бандит, який колись за допомогою своєї нечесності та за допомогою "правильних людей" збагатився, отримавши мільярди, а що з ними робити, просто не знав. Покупував собі маєтків та автомобілів, вклав у інші підприємтсва, та й все. Один витисне з мільярда всі можливості, а інший не зробить майже нічого, а такі гроші відкривають для людини зовсім інший світ. Хто його знає, того товстуна.

Дякую за відгук ще раз, дуже радий, що Вам сподобалося! Успіхів Вам на конкурсі :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: af002 Зустрінься з ним на вершині
СообщениеДобавлено: 04.08.2017 21:29 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.2016 13:24
Сообщения: 132
Автор af002 писал(а):
Кузьмич, кто ж здесь о грустном говорит, то мы так, пофилософствовали :) Может и встретимся, но я ж так легко не доберусь. Подкинешь?

Та сідай!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB