Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 19:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 583 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  След.

Что вам понравилось в этой истории?
1. Оригинальный сюжет 33%  33%  [ 4 ]
2. Сильный герой 33%  33%  [ 4 ]
3. Реалистичность мира 33%  33%  [ 4 ]
Всего голосов : 12
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 11:16 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
І я свої п'ять копійок)))

Хочу погодитись із Ларус - дублювати у номінації ті речі, за які ми уже і так голосуємо не варто. І це скучно), нє, ну класно звичайно мати такі номінації, але ж і так все ясно)))

Я, коли задумувалась про номінації, бачила в першу чергу спосіб зробити атмосферу конкурсу більш веселою і душевною. (у нас і так з душевністю немає проблем, але хіба нас це зупинить?)

Цитата:
Давайте придумывать другие абсурдные, но интересные номинации:
самый лучший рояль;
самый картонный герой;
самые прикольные диалоги/речевая характеристика героев;
обалденная атмосфера/описание мира...

Цитата:
Плюс ввести номинацию по жанрам и ауре рассказа. Здесь не любят социалки и утопии.

Я за це)) Це саме те, що мені уявляється)))

А ще Прокрастинатор пропонував цікаві ідеї
Прокрастинатор писал(а):

Які на мою думку потрібні ще номінації:

"ОРИГІНАЛЬНИЙ СЮЖЕТ" - не секрет, що майже вся фантастика пишеться навколо кількох десятків штампів, тому навіть провальний твір, але з оригінальним сюжетом, потрібно було б заохотити.

"КРАЩИЙ ГЕРОЙ" - іноді твір може бути заштампований, але його хоча трішки рятує цікавий герой.

"КРАЩИЙ ГЕРОЙ ДРУГОГО ПЛАНУ" - не всім же крушити злодіїв і задаватися вічними питаннями, та коли, навіть, герої другого плану не картонні, а як живі, то це великий плюс для автора.

"КРАЩИЙ ЕПОС" - згідно про роди літератури :D

"КРАЩА ЛІРИКА" - так само згідно родів літератури ;D

"КРАЩА ДРАМА" - знову прив'язка до родів літератури.

"КРАЩИЙ ГУМОР" - залишимо навмисні чи ненавмисні ляпи темі під назвою "Жемчужница", а в цій номінації будемо відзначити ті твори, в яких автор зумів підняти настрій читачам і без надмірної неграмотності :D А завдяки своєму почуттю гумору.

"КРАЩИЙ УКРАЇНІЧНИЙ ТВІР" - у разі, якщо на конкурсі не перемагає твір про національний проект України, варто було б все одно відмітити номінацією кращий твір у цьому напрямі, якщо, навіть, твір і зайняв останнє місце.


Можливо не всі, бо й так багато, але деякі дуже апетитно виглядають)


Про обязаловку! - :shock: нінініні, будь ласочка, не треба. Все, що стає обязаловкою, приносить значно менше задоволення.

І дебютантів не треба відлякувати обязаловкою вказувати, що вони дебютанти. (Якщо чесно, дебютанту і так важко - подвійна реєстрація, мороки із монолітами, труднощі з відслідковуванням теми оголошень)))). А ось система голосування у нас проста і класна.)

Відкрити можливість голосувати неучасникам дуже треба. Ну і нехай набіжать друзі і товариші. Нам же треба популяризувати і конкурс, і ресурс. Можна зробити обмеження, що проголосувати може той, у кого є певна кількість повідомлень (не знаю чи є така функція, але підозрюю, що таке можливе). Наприклад, близько 20 -30 коментарів. Типу, раз читач прийшов і прочитав той відкоментував. так мігруючі голосувальники зможуть відсіятися.

Про винагороду у вигляді балів, думаю, все ж недоречно. Самі по собі звання це вже винагорода. :D Ідея з різними плюшками - вигадати тему конкурсу, розбір твору рецензентом, (десь в архіві бачила, як шеф розбирав оповідання учасниці і допомагав його покращити - такий майстер клас був би корисним). Звісно це від рецензентів залежить))). Ще щось вигадати)


Про організацію голосування: а що як зробити подібне до голосування оцінками? Тільки замість цифр оцінок зробити варіанти номінацій плюс пусту, якщо твір не відповідає жодній. Ще можна обмежити - одну номінацію тільки одному оповіданню.

Це не займе багато місця) і часу.
Тему з номінаціями можна залишити. Голосування голосуванням, а добрий старий треп на тему і не по темі ніщо не замінить))
Поки все

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 12:31 
Не в сети
Доктор фантастики

Зарегистрирован: 27.01.2012 00:12
Сообщения: 1144
Откуда: Оттуда
А мне нравится идея поддержать заданные темы. А то все пишут сказки, а космос в загоне. Самый лучший рассказ о космосе (или НФ).
А вот кафедру я теперь точно не попрошу. Мне страшно, честно говорю. Я и так знаю, что из меня профессор, как из козы. А теперь ещё оценивать будут? Да ни за что. :mrgreen: Но это ничего. Найдутся и отважные критики. :D
Картонного героя не надо, я думаю, это обидно. Я бы лучше предложила "необузданное воображение". :D Я очень уважаю воображение!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 15:57 
Цитата:
Тролля я вообще бы исключила. *позырила на Наталию Это... сожрет ведь...* :D Ну, "няшного" бы оставила. Пожизненно, хм. :roll: :lol:

вот почему как сожрет так сразу Это) а няшного - да, оставьте мне при жизни и после!

Цитата:
А то все пишут сказки, а космос в загоне

А мне показалось, что с космосом перебор. Правда он ...эээ... "галимый" весь и вторичный. А вот хорошей НФ мало, соглашусь. Мистики мало и антиутопий. Хоррор тут в анекдотическом варианте.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 21:42 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Такссссссс. Радий, що дана тема така жива і з кожним днем коментарів все більше й більше. Можливо, сама ідея номінацій доволі важка у реалізації, але форум завдяки її обговоренню живий та активний :) А так би усі сховалися у норки й не вилазили б

Тепер по Вашим коментам. Стілький ідей, пропозицій, критики, аж голова заболіла.

Ларус писал(а):
Как жертва первого блина, где мне дали звание - самый лучший сюжет. Ну люди, не надо так. За самую лучшую историю проголосовали баллами, я - в том числе. Зачем эти дела дублировать?
Были хорошие предложения - лучший герой второго плана, атмосфера, лучшая задумка...

Пані Ларус (ви Лариса, якщо я не помиляюся? Можна так звертатися?) Я влаштовував обговорення та голосування за номінації аби дізнатися, яких номінацій бажають учасники форуму. Саме резульатти голосування змусили мене обрати ці три номінації, одна із яких дісталася Вам. Результати голосування були такими:
*кращий сюжет - 2 голоси
*кращий дебют - 2 голоси
*кращий критик - 2 голоси
*найяскравіший головний герой - 1 голос
*найяскравіший та найкалоритніший персонаж - 1 голос
*і т.д. по одному голосу.
Саме тому я обрав ті три номінації. Щодо Вас, як би Вам не подобалося Ваше звання, люди голосували за Вас та двох переможців конкурсу. Вручати переможцям - безглуздо. Вам - заохочення та модливість пишатися, що серед близько тридцяти робіт - Ваша найкраща. Якщо ж Вам не подобається дане звання, то я можу попросити адміністратора прибрати напис, як забажаєте.
Ларус писал(а):
За дебютантов отдельно не надо голосовать, на мой взгляд. Или - после конкурса. Нехорошо помечать рассказ меткой "дебютант", имхо.

Як на мене, то це найкраща та найкорисніша номінація, адже заохочення новачків потрібне завжди. Коли я вперше брав участь у даному конкурсі, то буду чесним - дуже боявся критики і трішки сумно стало від програшу. Якби я зміг отримати таке звання, то, найімовірніше, швидко побіг би друкувати нову розповідь, натхненний кращим дебютом. Щодо того, щоб помічати роботи новачків. Я пропонував не оголошення всім критикам, що робота, яку вони читають, була написана новачком. Я пропонував, що б дану "помітку" бачили лише адміністратори (ну і я, куди ж без мене) для складання списку дебютантів, за яких потім всі будуть голосувати. А то буде, як на цьому конкурсі, коли я приписав до дебютантів чоловік 5, які вже не один раз брали участь.

Щодо іншого. Всі Ваші пропозиції я зап'амятаю. А Вас, дуже попрошу, наступного разу пропонувати свої номінації, аби більше не виникало обурень, чому такі погані номінації :wink:

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 21:57 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Покоментую твої п'ть копійок, Ліандро :)

Ліандра писал(а):
Я за це)) Це саме те, що мені уявляється)))
А ще Прокрастинатор пропонував цікаві ідеї

Обов'язково врахую їх пропозиції, не хвилюйся.

Ліандра писал(а):
Я, коли задумувалась про номінації, бачила в першу чергу спосіб зробити атмосферу конкурсу більш веселою і душевною. (у нас і так з душевністю немає проблем, але хіба нас це зупинить?)

Форум не вимер до наступного конкурсу. Зосталося доволі багато активних учасників, які кинулися допомагати із номінаціями. Чого ще можна хотіти? :) Думаю, це вже гарне досягнення

Ліандра писал(а):
А ось система голосування у нас проста і класна.)

Ви про яку? Ту що була на 41 конкурсі? Якщо так, то вона скоріше, як каже моя бабуся, - колгоспна. Занадто проста.

Ліандра писал(а):
Відкрити можливість голосувати неучасникам дуже треба. Ну і нехай набіжать друзі і товариші. Нам же треба популяризувати і конкурс, і ресурс. Можна зробити обмеження, що проголосувати може той, у кого є певна кількість повідомлень (не знаю чи є така функція, але підозрюю, що таке можливе). Наприклад, близько 20 -30 коментарів. Типу, раз читач прийшов і прочитав той відкоментував. так мігруючі голосувальники зможуть відсіятися.

Популізувати, авжеж треба. Але махінації з голосами теж не дуже гарна та приємна справа. Не хотілося б вносити розбрат у нашу азимутську сім'ю. Щодо відсіювання, то дуже гарна ідея. Не знаю, чи прочитають ці повідомлення Адміністратори, але хотілося б спросити, чи можливо зробити те, що запропонувала Ліандра?

А так ідея класна. Не сперечаюсь.
Ліандра писал(а):
Про винагороду у вигляді балів, думаю, все ж недоречно. Самі по собі звання це вже винагорода. :D Ідея з різними плюшками - вигадати тему конкурсу, розбір твору рецензентом, (десь в архіві бачила, як шеф розбирав оповідання учасниці і допомагав його покращити - такий майстер клас був би корисним). Звісно це від рецензентів залежить))). Ще щось вигадати)

Будь ласка, вигадуйте, пропонуйте, буду тільки радий. Щодо розбору шефом, то це класно. Напевне, про дану винагороду мріє кожен учасник форуму. Та чи погодиться сам шеф? Ось у цьому питання. А з балами - гарна можливість вийти вище у таблиці за допомогою, наприклад, певної оригінальності персонажів, умінь критикувати та розбирати інших учасників, умінь коментувати, умінь бути няшним тролем. Вважаю це гарною ідеєю. Хоча можна було б зробити різну винагороду за кожну номінацію. Це було б ще крутіше.
Ліандра писал(а):
Про організацію голосування: а що як зробити подібне до голосування оцінками? Тільки замість цифр оцінок зробити варіанти номінацій плюс пусту, якщо твір не відповідає жодній. Ще можна обмежити - одну номінацію тільки одному оповіданню.

Я тупенький. Розтлумачте :roll:
Ліандра писал(а):
Тему з номінаціями можна залишити. Голосування голосуванням, а добрий старий треп на тему і не по темі ніщо не замінить))

Хто ж її чіпатиме? Буду руками, ногами, зубами, нігтями - всім захищати цю тему :)

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 21:58 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Фурзикова писал(а):
Самый лучший рассказ о космосе (или НФ).

Фурзикова писал(а):
"необузданное воображение". :D

Записав і запам'ятав :wink:

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 22:00 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Наталия Это писал(а):
а няшного - да, оставьте мне при жизни и после!]

Та ніхто не буде чіпати Вашого троля. Буду захищати його, як і дану тему, - руками ,ногами, зубами, кігтями. Всім :!:

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 10.02.2017 22:02 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.10.2016 15:27
Сообщения: 412
Откуда: Киев, Украина
Прокрастинатор писал(а):
41 конкурс - переможець - Фурзикова - 130.67 баллів
кількість творів - 28
"число баллов первого места/число рассказов" - 130.67/28=4.67
Чому запропонував 7? Думав зайвих три бали сильно ролі не зіграють ;D

Я б тут дав звання кращого математика. У мене аж мозок задимів від цифр :roll:

_________________
И почему с драконами всегда воевали? Они ведь хотят только дружить... Ну и иногда есть


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 11:16 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Цитата:
Ліандра писав:
А ось система голосування у нас проста і класна.)

Ви про яку? Ту що була на 41 конкурсі? Якщо так, то вона скоріше, як каже моя бабуся, - колгоспна. Занадто проста.

Я про голосування за оповідання, а не за номінації. :D

Цитата:
Про організацію голосування: а що як зробити подібне до голосування оцінками? Тільки замість цифр оцінок зробити варіанти номінацій плюс пусту, якщо твір не відповідає жодній. Ще можна обмежити - одну номінацію тільки одному оповіданню.

А ми, здається вже на "ти" перейшли :P.

Спробую пояснити.
За оповідання на конкурсі ми голосуємо у бюлетені і там обираємо одну із запропонованих оцінок.

Я мала на увазі створення схожого бюлетеню, або ще однієї графи у існуючому.
Замість цифр - оцінок (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) підставити назви номінацій, а також одну пусту, нульову клітинку,для оповідань, які, на думку читача, не підпадають під жодну номінацію.

Про одну номінацію малося на увазі, що, якщо уже читач поставив одному оповіданню номінацію, наприклад, "кращий герой", то іншому оповіданню він її уже присудити не зможе. Всі варіанти номінацій він може використати тільки раз, а пусту графу усім іншим.

Правда, все це лягає на плечі адміна, бо я навіть теоретично не уявляю як таке зробити.

Ще, якщо доповнювати існуючий бюлетень, то треба врахувати, що зможуть голосувати тільки учасники конкурсу. А інші ні.
Сподіваюсь я зрозуміло висловилася. а то я часом сама себе не розумію :mrgreen:

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 11:34 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Добрый день!
Не думаю, что есть смысл в номинациях, дублирующих то, что и без того оценивается в семибальной системе.
Полезно номинировать качества конкурсантов и других участников литературного конкурса, которые не попадают в оценку от "1" до "7". Все возможные номинации можно разбить на две основные группы:
- номинации активности и особенностей общения конкурсантов и участников;
- номинации особенностей работ участников конкурса.
Номинации активности и особенностей общения можно определить, например, так:
1. Самый плодовитый комментатор (наибольшая сумма комментариев к работам участников).
2. Наиболее обстоятельный рецензент (на 41-м конкурсе эта номинация заслуженно досталась Сильно Грамотному).
3. Самый неравнодушный критик (на 41-м конкурсе лично я присудил бы подобную номинацию Ларус).
4. Самый няшный тролль (у этой номинации уже имеется титулованный, но я против того, чтобы титул давлся пожизненно. Конкуренция - мать прогресса).
5. Наиболее суровый критик (на 41-м я этот титул отдал бы Владиславу Ленцеву. Он осознанно и достойно, на мой взгляд, нёс его также и на 40-м конкурсе).

В отношении группы номинаций особенностей работ участников, не оцениваемых баллами, также можно что-то выделить, но у меня перерыв. Кусать оццень хоцецца! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 12:27 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.10.2007 07:09
Сообщения: 870
Влад Ковтуненко писал(а):
Як на мене, то це найкраща та найкорисніша номінація, адже заохочення новачків потрібне завжди. Коли я вперше брав участь у даному конкурсі, то буду чесним - дуже боявся критики і трішки сумно стало від програшу. Якби я зміг отримати таке звання, то, найімовірніше, швидко побіг би друкувати нову розповідь, натхненний кращим дебютом.

А как же поход сквозь кровь и слёзы? Новичок расстраивается из-за поражения... Ну, охренеть теперь надо, чо.
Первый мой рассказ на конкурсе - дисквалифицировали.
Второй - так загнобили, что сам снялся.
Третий - был в помоях. Четвёртый, пятый, n-дцатый...
Потом, вроде как, по чуть-чуть, за некоторые детали стали хвалить, но всё равно гнобили. А тут сразу поощрять... Загордятся и останутся на месте.
Я не говорю, что новичков непременно нужно обливать грязью. Нет. Но и лепестками роз осыпать лишний раз тоже не стоит. Если участвуют в конкурсе - пусть участвуют вровень со всеми. За что один может похвалу получить - должен получить и другой. Пусть зубами вырывают награды. Нафиг этот лягушатник не нужен, ящетаю. Но если оч. хочется и номинации оставить в качестве развлекух - то, наверное, можно :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 13:02 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Shadmer писал(а):
Я не говорю, что новичков непременно нужно обливать грязью. Нет. Но и лепестками роз осыпать лишний раз тоже не стоит. Если участвуют в конкурсе - пусть участвуют вровень со всеми. За что один может похвалу получить - должен получить и другой. Пусть зубами вырывают награды
Я всё ещё новичок и готов подписаться под этими словами.
Конкурс есть конкурс, и у него должен быть суровый компонент. Другое дело, что номинациями возможно несколько оживить сам процесс конкурса (он ведь в чём-то работа, а не просто развлекаловка и удовольствие) и поощрить тех участников, которые более добросовестны или индивидуальны в этой работе. Тогда всем веселее и атмосфера доброжелательней.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 15:00 
1. Еще не родился достойный тролль, что будет достоин моей няшной обаятельности.
2. Я против того, чтобы поощряли в номинациях телодвижения людей, забывая о текстах. (как не крути, а мы тут ради признания наших творческих потуг. опять же мое звание - не в счет, я его сама придумала и фигли отдам!)
3. поощрять критиков надо не на троллинг, а на полезность
4. не превращайте форум в балаган! (это я сказала? да я!)


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 15:06 
1. где-то я ранее говорила, что пряником хорошего автора не взростить, только поркой))) поэтому я согласна, что санаторий для новичков только во вред. но и не отметить, того кто выжил - тоже не верно
2. и я тоже предлагала где-то (но мои слова не читают), что получать "галоши" - антизвания, стимул, чтобы от них избавиться к следующему заходу (но раз кругом все такие нежные - пусть галоши будут из мягкой кожи)


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Голосування за номінації
СообщениеДобавлено: 11.02.2017 15:10 
:roll: и воообще, дайте мне уже свалить из этого места! своими покушениями на мои погоны, не даете мне уйти в вакуум))) не будите лихо! (неодобрительно смотрю на одну птицу мужского рода, сжимая в руке рогатку)


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 583 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB