Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 08:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 19:37 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Володимир, і чому Ви так переконані, що у майбутньому не буде голоду? Якась катастрофа чи нова злісна хвороба зернових культур планетарного масштабу або дивовижна мутація щурів, які зжерають майже весь урожай на корню і на яких не впливають хімічні засоби боротьби... Тобто, можливі періоди коли голод не буде абстрактним словом з пяти букв, яким вона видається нам зараз, на повний шлунок.
Так, в цьому оповіданні є ряд недоліків, але критикувати все огульно... У автора, як на мене, гарні ідеї, він створив оригінальний світ. Нехай і не встиг його належним чином подати. Можливо, не вистачило часу чи майстерності. Та це не привід, аби кепкувати з його припущень. Ми ж бо на конкурсі фантастичних історій, а не реалістичної прози...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:28 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Фурзикова писал(а):
Мне килограмм еды, пожалуйста!
А противогаз в городах уже хоть сейчас надевай.
Отличная интересная история, которая, на мой взгляд, просто умоляет, чтобы её развернули и расписали как следует. Юноша-тигр, звери, которые умеют напугать, сбой в ритме сне героя, а как он телепатически влиял на няню? По-моему, сразу незаметно взял её под контроль, едва только вошла. И врёт, что ничего такого. А колонизация Венеры может оказаться интереснее колонизации Америки. И кончится, к сожалению, истреблением фауны, да и всего что там есть. Такая концентрация идей на маленький рассказ. Автор, у вас фантазия что надо. Пишите книгу!
Но как рассказ мне тоже нравится.
Удачи!


Так, записуємо - "кілограм їжі". А в яке оповідання принести? :wink:
Дякую за добрі слова. Книгу назву "страшний сон редактора" :) Якщо в такому оповіданні стільки помилок, уявляєте скільки буде в книзі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Сильно_Грамотный писал(а):

(ВЕЛИЧЕЗНА КУПА ПОМИЛОК)

* * * * *

Оповідання складається з двох частин. Спочатку головна героїня щось робить та з кимось балакає. Вказуються проблеми майбутнього – тотальне безробіття, голод – але лише побіжно.

У другій частині – героїня нічого не робить, тільки балакає з хлопцем, який літав на Венеру. Те, що з ним трапилось, могло б виглядати цікаво. Якби подавалось безпосередньо, а не у стислому переказі.

Навіщо потрібна ота Таня (яка подеколи перетворюється на Тетяну :) ) – незрозуміло. Також незрозуміло, до чого тут професор з центром свого імені та взагалі опис Землі майбутнього. До історії Мирона це не має стосунку.

Мораль оповідання: на інших планетах можуть трапитись хижаки із телепатичними здібностями, тож будьте обережні. Дякую, нас вже попереджали. Давно і ретельно.


Мені зараз надзвичайно соромно. Але ще більше - я Вам вдячний.
Не погоджусь тільки з шафою - в гуртожитках їх часто ставлять в середині кімнати як розділювачі...
Наскільки я пам'ятаю - Тетяною вона стала тільки в зверненні...
Мораль не зовсім в цьому, хоч в цьому також.
Величезне Вам дякую за такий ретельний аналіз мого твору.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:37 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Галина писал(а):
Хорошая, вроде, история, а мне не запала в душу. И плохого нет ничего, но как-то мало раскрыто в ней что-ли. Хочется узнать побольше и о Мироне и об отношениях с его отцом и о Тани - каким она-то боком здесь? Что за роль у нее? Но это лишь мое мнение. Удачи на конкурсе!


Якщо хочеться дізнатися більше то може трішечки і зачепило? :shock:
Дякую, думка кожно для мене надзвичайно важлива.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Володимир писал(а):

Отже, декорації непереконливі. Безробітні будуть, але навряд чи голодні. Бо кому таке треба, крім як психопатів, яких вже усунули від влади, або скоро усунуть остаточно. Навпаки, у світі цвіте і квітне популізм. Хліба й видовищ буде таки вдосталь. Аж забагато...

Звірі, телепати, керування емоціями... Який страшний Всесвіт... :)
Справді? А чому не нападали на табір, коли дитина ще не пішла шляхом дивної асиміляції?
А чому всесильне дитя нидіє у палаті й замкнене?
І чому зіжмакане завершення?

І яка ж таки ідея? Не летіти, бо там погано? Це й так майже всі "знають". Більшість навіть з місця не рушить, якщо не пообіцяти гарантовані "3-5зірок" і all-inclusive... Ні, справді. Сам бачив, як у лісі ягоди влітку сипляться, а людей катма, хоч могли б доїхати за кілька годин (сидячи! і дешево, поїздом!) з мегаполісу. Такі не полетять світ за очі в кислотне пекло.
Чи летіти, щоби мутувати й зацарювати на Землі? :)


Скажіть будь ласка, а ви з якого року до нас прилетіли? З 2127-го чи 2275-го? :)
Так всесвіт страшний. Як не нападали? Нападали... Дитя можливо у майбутньому і стане всесильним, зараз - ні. Нидіє у палаті - бо люди його бояться, він на рідного батька кинувся.
Завершення зіжмакане через брак часу і ідеї як зробити краще.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Солнечный зайчик писал(а):
Володимир, і чому Ви так переконані, що у майбутньому не буде голоду? Якась катастрофа чи нова злісна хвороба зернових культур планетарного масштабу або дивовижна мутація щурів, які зжерають майже весь урожай на корню і на яких не впливають хімічні засоби боротьби... Тобто, можливі періоди коли голод не буде абстрактним словом з пяти букв, яким вона видається нам зараз, на повний шлунок.
Так, в цьому оповіданні є ряд недоліків, але критикувати все огульно... У автора, як на мене, гарні ідеї, він створив оригінальний світ. Нехай і не встиг його належним чином подати. Можливо, не вистачило часу чи майстерності. Та це не привід, аби кепкувати з його припущень. Ми ж бо на конкурсі фантастичних історій, а не реалістичної прози...


Дякую за підтримку.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 02.02.2017 22:46 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Не має за що! :D
Завжди радий!

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 03.02.2017 10:29 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Хороше оповідання. Там в угадайці його мені приписують. Ну що ж, якщо воно моє, то мені за нього не соромно. :D .
Цікавий світ майбутнього. Трохи не дуже туди хочеться, коли там так все моторошно.
Все якось трохи обірвано закінчується. Ну і за героїню трохи обідно, хай би вже за заслуги перед суспільством збільшили їй паєчку).
Успіху!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 03.02.2017 12:21 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Ліандра писал(а):
Хороше оповідання. Там в угадайці його мені приписують. Ну що ж, якщо воно моє, то мені за нього не соромно. :D .
Цікавий світ майбутнього. Трохи не дуже туди хочеться, коли там так все моторошно.
Все якось трохи обірвано закінчується. Ну і за героїню трохи обідно, хай би вже за заслуги перед суспільством збільшили їй паєчку).
Успіху!


Дякую. Так їй і дали збільшену порцію, ще й каву дефіцитну.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 03.02.2017 13:21 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
а в перспективі?

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 03.02.2017 13:23 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Добрий день, авторе!
Основне враження від оповідання: фантазія Автора значно випереджає його реальні можливості по втіленню її у літературний твір. Частіше за все зустрічається якраз навпаки: майстерність висока, а от добрих ідей і фантазії бракує.
Твір важкувато читається по причині великої кількості різного роду помилок, перескакувань, нечіткостей у висловлюваннях. Не витримана також сюжетна лінія: спочатку про одне, потім повернуло на інше, а закінчилось третім. Якщо ГГ вважати Тетяну, то оповідання взагалі не можна вважати закінченим. До речі, на Венері температурний режим і атмосферний тиск не допускає існування самотійної форми біологічного життя. Але...
Сміливий політ фантазії. Хоч і розрізнені, не доведені до завершення, але інтересні ідеї. У Вас, Авторе, вийшов непоганий начерк оповідання. Тому більш-менш пристойної оцінки Ви заслуговуєте.
Обов' язково пишіть ще. І вчіться, вчіться, вчіться!
Успіхів! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 03.02.2017 13:27 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 16
Валентин Дрозд писал(а):
Добрий день, авторе!
Основне враження від оповідання: фантазія Автора значно випереджає його реальні можливості по втіленню її у літературний твір. Частіше за все зустрічається якраз навпаки: майстерність висока, а от добрих ідей і фантазії бракує.
Твір важкувато читається по причині великої кількості різного роду помилок, перескакувань, нечіткостей у висловлюваннях. Не витримана також сюжетна лінія: спочатку про одне, потім повернуло на інше, а закінчилось третім. Якщо ГГ вважати Тетяну, то оповідання взагалі не можна вважати закінченим. До речі, на Венері температурний режим і атмосферний тиск не допускає існування самотійної форми біологічного життя. Але...
Сміливий політ фантазії. Хоч і розрізнені, не доведені до завершення, але інтересні ідеї. У Вас, Авторе, вийшов непоганий начерк оповідання. Тому більш-менш пристойної оцінки Ви заслуговуєте.
Обов' язково пишіть ще. І вчіться, вчіться, вчіться!
Успіхів! :)


Дякую. Взагалі коли писав про Венеру - думав про терраформінг, але абсолютно не вказав цього в оповіданні.
Вчитися звичайно буду. От зі шкільної програми і почну :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 04.02.2017 22:57 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 22.01.2017 13:29
Сообщения: 44
Якщо забути про пунктуацію, то твір читається добре. Мені сподобався. Може автору в комікси податися, там тексту менше і помилок менше :wink:
Автору бажаю твір доопрацювати.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 05.02.2017 19:49 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Кто говорил о последнем месте? Кого я переубеждал? :mrgreen:

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: 022 Звірятко
СообщениеДобавлено: 05.02.2017 23:27 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 22.01.2017 13:29
Сообщения: 44
Солнечный зайчик писал(а):
Кто говорил о последнем месте? Кого я переубеждал? :mrgreen:


Ще раз дякую за підтримку. Насправді здивований своїм місцем на конкурсі, враховуючи пунктуацію, отримав його скоріш за все за ідею :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB