Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.04.2024 11:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 11.11.2016 22:07 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Володимир писал(а):
Тому, нині важливо також, щоби люди(людство) в оповіданні отримували явну вигоду від його діяльності. Мінімально втрачали й напружувались (навіть морально). Саме так і є на перших трьох місцях.
Ну, і яку вигоду отримали люди(людство) в моєму оповіданні від діяльності мого гг? Якось Ви це спритно перескочили. :roll:
Володимир писал(а):
Важливі також особиста вигода (у випадку якщо читач схоче приміряти шкуру гг)
Вигода в мого гг? Ну-мо, приміряйте його шкуру на собі! Впевнений, без "мінімальних втрат і напруженнь не обійдеться (навіть морально) :wink:
Володимир писал(а):
і добрі слова про людей-людство. Інакше неминучий провал вниз десятки.
І де я, мізантроп, гарно відгукнувся на адресу людства? :lol:
А щодо причин першого місця - я вже казав - вєзуха :shock:
Подальших успіхів у сфері аналізу і синтезу! :mrgreen:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 11.11.2016 23:50 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04.10.2016 17:16
Сообщения: 123
Так. Це моє дослідження. Як хочу, так і роблю.
Буду радий почитати чуже, яке пояснить цілісність структури і її послідовність якось інакше й краще. Бо важкі часи настають...: Зима, Трамп... ;) Старе життя руйнується. Нового нема. І цікаво який напрямок задаватиме всьому цьому література... (якщо в неї ще є такі можливості).

Сперечатись особливо не хочу.
Але коротко відповім.

Пане Юлесе, не прибідняйтесь. :) Свідомий чи інтуїтивний, але розрахунок там ідеальний.
Вигоди багато і водночас не занадто. Вуличних людей не побили. Світські спокійно довечеряли, а машин у них безліч. Суспільний спокій збережено. Вигода гг тут вже не потрібна, бо є вища суспільна вигода. Кожен читач може „урвати” її шматочок. Вона має ще й ту перевагу, що не так явно жлобська як індивідуальна, і, отже, прийнятніша для витонченіших людей.
І свою ніби-то мізантропію, Ви напрочуд глибоко сховали. От порівняйте з 5(!) або 9 місцем.

Пане Валентине, зацікавили Ваші слова про „успішних класиків”. Хто це? І хто їх нині читає, крім як в академічних колах? А тих, хто в шкільній програмі мені навіть жаль -- дитина під примусом може лише зненавидіти...

Владіслав.
Ви мабуть не зовсім розумієте, що маса суб'єктивних точок зору -- стає вже ~об'єктивною. В коментарях до 1:51 і інші люди писали про цинізм...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 12.11.2016 01:03 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.07.2013 16:33
Сообщения: 106
Как бы так выразиться...

Не дочитал я, короче, ваши многослойные излияния, пане Володимир. Как автор и как читатель не нашел в них для себя выгоды.

Может, что-то перекусите на кухне, наверняка завалялось. Я вот яйца в мешочек варю.

:lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 12.11.2016 10:31 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Володимир писал(а):
Пане Валентине, зацікавили Ваші слова про „успішних класиків”. Хто це?
Добрий день.
Мені порадили "Как писать книги" Стівена Кінга, але коли я знайшов цю книжку в інеті і почитав різні відгуки про бажання навчитись правильних підходів у написанні літературних творів, то поки що зупинився на "Искусство драматургии" Лайоса Егрі, а потім ще познаьомлюсь з поглядами як мінімум одного авторитетного письменника або драматурга в цій області. І от що я Вам скажу, пане Володимире, - чужий досвід не буває зайвим. Особисто я вже знайшов багато корисного, хоча це не означає, що я все сприймаю на віру.
От бачите, пане Володимире, наші успішні учасники конкурсу не погоджуються з Вашим аналізом, і особисто я їх добре розумію.
Ті критерії, по яким Ви розібрали їх успіх, а відповідно наш з Вами неуспіх, притаманні особисто Вам, і може бути так, що вони (ці критерії) помилкові (ну хоча б частково). Є над чим замислитись. Я Вважаю, якщо Ви щиро шукаєте успіху, варто послухати розумних у цій сфері людей і щось змінити до слідуючого конкурсу у власній майстерності, зробивши висновки з тих коментарів, що Вам надали по Вашим роботам, та повчившись у класиків жанру.
А ображатись на щось там, або на когось - то останяя справа, і до успіху це навряд чи призведе.
Подумайте над моїми порадами. :?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 12.11.2016 13:44 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04.10.2016 17:16
Сообщения: 123
До речі, про С. Кінга. Колись читав статтю. І запам'яталось щось таке: „унікальний автор, бо є книги які сподобаються, а деякі не зможете читати”. І дійсно так! Отже, Кінг „експерементує” з читачами як хоче :)
Але навіть він інколи рятує увесь світ силами однієї людини (кн. „Острів Дума”; і ще про вбивство Кенеді; ...) От цікаво б порівняти продажі цих книг з іншими, не такими "переможними".

І якщо вже говорити про бестселери, то не можна забути про Гарі Потера. Гарно, захопливо написано. Але якась глибинно нездорова ідея: Рятівник -- дитина + однолітки і трохи старших людей. Міністерство магії показане як щось немічне, недолуге. І то ж Британія! Чому її недавній прем'єр-міністр ризикнув проводити референдум про вихід з ЄС? І як посмів закликати людей залишитись? Результат -- очікуваний.

США. Трамп.
От непокоїла мене одностайна підтримка Хіларі з боку майже всіх панівних і виважених політичних сил, причому з усього світу! І от маємо наслідок... Схожий на Потера. Старий, сивий, але так само простий і героїчний...

Можливо, що засилля популістів-"рятівників" не таке вже й страшне. Хай кричать. Що тут такого?
Але коли їм вже не вистачиме коштів, то може вийти як у нас: влада "героїчно" підіймає вдвічі мінімалку, економить мабуть на субсидіях, але як буде прив.сектору і ФО? Неясно.

От-тому й непокоїть мене література(фільми), що вирішує складні проблеми легко й невимушено, силами одиниць. Якщо навіть і є такий суспільний запит, то до чого може призвести постійний позитивний зворотній зв'язок?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 22.11.2016 19:01 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Володимир писал(а):
От-тому й непокоїть мене література(фільми), що вирішує складні проблеми легко й невимушено, силами одиниць. Якщо навіть і є такий суспільний запит, то до чого може призвести постійний позитивний зворотній зв'язок?

По-перше: у переважній більшості оповідань з першої десятки героям ніщо не дається «легко й невимушено».

По-друге: на концепції «героя» стоїть вся художня література. Кір Буличов з цього приводу писав: наукова фантастика почалася з того, що первісний мисливець зобразив на стіні печери великого себе зі списом над маленьким переможеним мамонтом. Кому не подобається – нехай читає/пише документалістику. Ніхто ж не заважає.

По-третє:
Цитата:
23) Колонізація... Вигода близько, але до неї не пускають по-повній. І навіть власник винаходу не наживається.
Він насолоджується величезною владою. Якби не хотів «наживатись» – подарував би винахід людству.
Перечитайте уважніше коментарі до оповідання – загалом незадоволення викликане якраз обмеженням свободи. Не у «вигоді» справа.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післяслово
СообщениеДобавлено: 28.11.2016 12:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04.10.2016 17:16
Сообщения: 123
Цитата:
По-перше: у переважній більшості
оповідань з першої десятки героям
ніщо не дається «легко й
невимушено».


Пане Сильний, у даному випадку, коли майже всі гг (8?/10) працюють на людське сусп.благо (прямо чи дослідженнями) -- для читача, мабуть, вже не мають значення втрати і страждання гг. Головне, що свідомо чи підсвідомо виникає розслабленість, бо супермен всіх врятує -- можна вже їсти покорн.
Тобто, легко і невимушено вже людству загалом... Я згоден, що життя мало би бути простішим, аніж є нині, але ж не настільки.
Зверніть увагу, яка незначна кількість осіб (людей!) вершить добрі або й великі справи, відкриття (сума людських осіб на поч.рядка):


1= 1125.15.4Юлес Скелаac021 Доставка майбутнього
1= 2124.55.4Макс Пшебильськийac015 Позика
0= 3118.85.2Левченко и Жидковаac018 На Змиевом валу
0= 5111.54.8Лараac020 За пыльной завесой
1+0.5?= 6108.34.7Сильно_Грамотныйac008 Демон, книга и магический фонарь
1= 7106.44.6ЧучундрУАac005 На прикордонні: перші кроки
1= 9104.44.5Ліандраac017 Посвящение
1+++ тут вже зд., більше :): 10104.34.5Семьдеcят Первыйac026 Утконосая правда

Всі інші люди подані (в найкращому випадку) -- як співчуваючі.

Я мало знаю творчість печерних людей. Мені здавалось, що навколо мамонта багато людей малювали. Але якщо й ні, то хто зна чому? Не обов'язково егоцентризм. Тим більше, що художники навряд чи були головними мисливцями. Може не вистачало площі плоского каменю. Може фарби мало, а крамниць нема... :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB