Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 15:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 21:45 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Фрося писал(а):
Мораль: не живи для себя одного. Весьма утопично. Как только вопрос встанет так, большая часть населения и не подумает заводить семью и детей. Большая часть мужчин, по крайней мере!
Странно, что украсть тело так легко. Должны бы хоть защиту какую-то сделать.
Вообще, если задуматься о нашей биологической природе - при переносе личности в другое тело непременно должны возникать накладки. Если от того отвлечься - интересно вы вывернули старую идею, автор. Очень будит воображение! Даже хочется сюжет поинтереснее придумать. Да, можно было как-нибудь покруче загнуть...
Должно быть, от зависти такие мысли лезут. :)
Удачи на конкурсе.


Дякую за відгук!
Щодо накладок, то мабуть на початках вони були, але з початку введення технології в життя минуло не одне десятиліття і в час оповіді їх вже мабуть не існувало.
Що стосується захисту, то справді в тому суспільстві відразу існувала така проблема
Цитата:
Тому покарання – смертна кара, почала застосуватися й до сімей та родичів викрадачів. Така кругова порука спрацювала, хоча не завжди. Були й такі, котрим байдужою була доля близьких.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 21:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Чернідар писал(а):
Уже перше речення - канцеляризм.
Не зачепило. Овечка Доллі була цілком функціональною - а клони, значить - ні? Не вірю.
Із зауважень - по сюжету судова справа ні до чого, вона просто помножує сутності. Скоріше нового клона вже б не встигали виростити а черга на готові "тіла" може бути довгою.
Згадалось Шеклі - "Обмін розумів". Там сюжет теж крутиться навколо пошуку тіла.
Успіхів.


Дякую за відгук!
Ну людина, не тварина, з нами все набагато складніше, тому коли не побачу, що клон зможе бути повноцінною людиною – не повірю. :wink:
Що судової тяганини, то це був жест відчаю, так безрезультатний, але просто такий емоційний вчинок ГГ. Клона головного героя звісно не було, але він міг перебути в іншому тілі, поки його не виростять, або отримати аналогічне, хоча й не схоже. Все ж виробництво було поставлено на конвеєр.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 22:41 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.05.2008 17:02
Сообщения: 103
Кілька років тому в Києві проходила виставка рідких квітів, а тут, бач, рідкі прогулянки. Течеш, бувало, тротуаром, а навколо роботи косять від роботи...
"певно, міркував я," - Це ще цікавіше. Не бути певним навіть у тому, чи міркував, чи не міркував. Натомість, ком, багато, щедро, насипані, вони, автором, на, всіх, вистачить. Шкода що нема їх там де вони потрібні.
Тим часом на небі вже вийшов молодик, і стало видно плями сміття - мабуть, від рідких прогулянок.
Якщо говорити про попіл, і тут-таки, без переходу, про браслет, який дозволяє обмін, то хоч-не-хоч, а перша думка - "обмін попелом".
Може, за це автора картали робітничі - правда, я не знаю, хто це такі.
Андрій, який вкладав у сім'ю всі кошти, а насамперед дітей, нагадує Молоха.
До прикладу, значить, ГГ почувався людиною, а після прикладу ким? собакою?
На Початках, кажете, обмін тіл доступний? А де вони знаходяться, ті Початки? Тре з'їздити, прицінитись.
І знески, ці жахливі знески... Та ще й хеппі-енд.

Коротше, я б запропонував переписати це наново.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 10.07.2015 15:19 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Я нещодавно Скальци читала, по наводке одного з авторів ЗФ. Чи не ви мене надоумили?
Тому оповідання лягло на душу легко, легше, ніж Скальци. ;)
Мені сподобалося. Є деякі нюанси, які чисто з жіночих капризів хочеться заперечити. Блін, та що ж це за конкурс такий кривавий? Ледь не в кожному оповіданні когось убивають. :( Де тут заплаканий смайлик?
Чесно, мені здалося, , що герой так і залишиться доживати у своєму старечому тілі - і подєлом йому було б, але все одно шкода.
Ну добре хоч так!
Успіху!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 12.07.2015 14:30 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
17 Другая жизнь

Главная идея, если я правильно понял, что смысл жизни – это семья, а не жизнь вторая.

Плюс добрая идея – что добро все же вознаграждается. И идея дружбы, друг всегда поддержит.

Сюжет, как мне кажется, отличный. Резкие повороты, главное – абсолютно логичные, и если не закономерные, то раскрывающие полнее фант.допущение про клоны и переселение мыслей.

Спасибо, автор!

Извините, но не поверил в рефлексию главного героя. Может быть, я не прав, и рефлексия на самом деле такая и должна быть, но… Не поверил.

Не хватает чего-то – то ли тяжести прожитых лет, то мудрости прожитых лет, то ли деталей каких.

Диалоги, как кажется, можно подправить – люди, как мне кажется, говорят все же не совсем так. Хотя, конечно, смотря какие люди и смотря где. Я так иногда и про реальных людей думаю, «говорят слишком книжно».

Не хватило плавности – то ли сократить бы рассказ, то ли добавить эпичности, автору виднее. А может, так в самый раз, на вкус и цвет, как известно…

Спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: y017 Друге життя
СообщениеДобавлено: 14.07.2015 10:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
John Smith, Ліандра, Семьдесят Первый

Дякую за відгуки!

Буду доопрацьовувати, враховуючи ваші зауваження.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB