Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 20:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.03.2019 19:49 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Ну да, всё верно. :(
Кроме одного. "У Гриценко не хватит бабок" - это не аргумент! По крайней мере для меня.
Если мы каждый раз будем выбирать из наиболее баблоносных кандидатов, то наша власть вместо того, чтобы от выборов к выборам становиться ближе к народу (и соответственно - ближе к евростандартам)
останется властью олигархов навсегда. Так и будем топтаться на месте, якобы идём в Европу.
Пока рано или поздно к власти не придёт олигарх (или его кукла), не настолько патриотический, как нынешний.
Вспомнился один эфир на "Прямом канале". Хороший ваще канал, хоть и не скрывает своего порохоботства :mrgreen:
(Такие зубры - Ганапольский, Вересень, Киселёв).
Так вот. Не так давно показывают они свежие рейтинги. Стабильно - Зеленский, Порошенко, Тимошенко.
А затем - Гриценко и с минимальным отставанием от него - Бойко.
Озвучили и перешли к следующему сюжету - какие олигархи стоят за каким кандидатом.
Ясно - за Зе и Юлей - Коломойский. За Бойко - Фирташ и Лёвочкин. Вспомнили даже Ляшка. Мол, у Ахметова поджирается.
И только за одним-единственным Порошенко никто не стоит!
:lol: Я смеялся сразу над двумя приколами :lol:
Первый. Забыли про олигарха Порошенко. Уж ему-то управлять своим кандидатом будет значительно легче,
чем всем остальным его коллегам по олигархическому цеху.
Второй. Забыли про Гриценка. Вспомнили даже Бойка и Ляшка, которые в озвученном пять минут назад рейтинге стоят после Гриценка.
Так кто у нас единственный независимый?
Просто пользуясь информацией того же "Прямого" и элементарной логикой?
Да, бабла у него мало. Именно по этой причине. Но для меня это не аргумент.
В первом туре я голосую не за баблоносов или их спонсоров.
А вот во втором... Придётся оперировать тем выбором, который в результате первого мне предоставят мои толковые и бестолковые сограждане :(
Печалько. Но выжимать по капле совковое сознание надо начинать с себя. И прямо сейчас...

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.03.2019 06:20 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Юлес Скела писал(а):
Но выжимать по капле совковое сознание надо начинать с себя. И прямо сейчас...
Аминь! :roll:
Юлес Скела писал(а):
Забыли про Гриценка. Вспомнили даже Бойка и Ляшка, которые в озвученном пять минут назад рейтинге стоят после Гриценка. Так кто у нас единственный независимый?
Смотрел его пресс-конференцию и разочаровался. Человек, который готов сажать задним числом, больше похож на Пиночета, чем на президента Украины.
А от Пиночета до Путина - один шаг.
Мне больше по душе неспешная иноходь, чем галоп с риском загнать лошадь.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.03.2019 18:28 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Что ж, пускай мы расходимся в том, КАК ехать, по крайней мере согласны в том, КУДА ехать.
Будем надеяться, что большинство наших сограждан нас поддержат в этом.
Аминь :wink:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 31.03.2019 20:14 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Яценко писал(а):
больше похож на Пиночета, чем на президента Украины.

Результат езит-полів бачили?
Ну, і хто цій отарі баранів потрібен, як не Піночет?!

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 31.03.2019 23:03 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Юлес, а Ви очікували від українців здравий вибір?
Менше половини прийшли на дільниці, це багато про що говорить. Особисто я бюлетень "втопив" за непрохідного кандидати, бо не хотів, щоб мій голос був використаний. А непрохідними були всіх, окрім трьох (а це з самого початку було так, давайте будемо відвертими з собою). І особисто мене більш за все дивує, що люди знову віддавали голоси за Порошенка. Ну за що, за що його можна допускати до влади ще на один термін?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 31.03.2019 23:13 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Тобто, в наступному турі пан Муррчик обиратиме Коломойського.
Цікаво, "за що"?

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 01.04.2019 07:15 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
У наступному турі зіпсую бюлетень, але ні Коломойському, ні Порошенкові, який методично 5 років руйнував країну, посилював корупцію і займався виключно власним збагаченням, голос не віддам.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 01.04.2019 18:37 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Що ж, теж свого роду позиція. Хоча, як на мене, досить інфантильна.
Краще обирати менше лихо, ніж віддати все на відкуп співгромадянам.
Вони наобирають! (Уже наобирали) :(
І щось мені підказує, що меншим лихом буде той, хто за 5 років все ж таки не просрав країну.
А це, між іншим, було не легко. І далі, невзмозі домовлятися з Пуйлом, він буде змушений домовлятися із Заходом.
А ті його неодмінно дотиснуть і щодо реформ і щодо боротьби з корупцією.
А от Зеленський з Коломойським... Підказує мені моя чуйка - ця парочка точно просре країну.
Тобто, влаштує повільний розпродаж державних інтересів.
При цьому Захід зітхне спокійно і вмиє руки. І ми залишимося сам на сам із "покупцем" - рашкою.
Шось лячно якось.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 01.04.2019 18:55 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Обирати з двох /зло у множині/ (не знаю як правильно утворити множину від слова "зло") менше - це теж не дуже правильно, хоча подібне трапляється дуже часто. Але я не хочу йти на компроміс із своєю позицією і своїми переконаннями, тому зроблю так, як написав вище.

На рахунок "не просрав країну". Так, він не просрав, але він дуже старався, якщо його виберуть ще на 5 років, то точно доведе справу до кінця. Чому я так вважаю? Ну, наприклад, тому що він не виконав жодної попередньої передвиборчої обіцянки, тож не варто сподіватися, що виконає хоч одну з теперішніх.

Зеленський і Коломойський - це також реально лячно. Жага помсти може натворити багато чого поганого, а привести нових чесних людей у політику - це реально важко в наших умовах. Якщо ж врахувати всякий мотлох, що набіг у штаби до Зеленського (беру до уваги місцевий і регіональний рівень, але не всіх поголовно, бо є таки достойні люди у команді), то також стає страшно. Перебіжчиків повно, шапочку крутанув - і все - "зелений".

А Захід вже давно вмив руки. Путін трошки відійде від Сирії, закумулює ресурси і знову візьметься за нас. Йому буде пофіг на президента, бо з цих двох кандидатур жоден не є лідером нації, за яким би йшли люди: Порошенко повністю забрехався і втратив зв'язок з реальністю, а Зеленському все по-приколу (він взагалі виглядає шокованим від результатів).
P.S. Це лиш особиста думка, не хочу ні з ким сваритися і переконувати голосувати за когось чи не голосувати :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 01.04.2019 19:02 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Що ж, як так, то так.
"При своїх", як кажуть у преферансі.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 04.04.2019 17:06 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
phpBB [video]


phpBB [video]


Горжусь своей страной!
Вот вам тенденция, нытики и скептики!
Вот так и рождается государство. Победитель этих дебатов даст обещания семидесяти тысячам свидетелей.
Сложнее потом врать будет. И воровать будет не так вольготно.
Слава Украине!
:D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 04.04.2019 22:08 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Любі мої! Я розумію, що це внутрішня справа України, тому не втручаюся в цю тему. Але мені дуже лячно через те, що коїться і що може статися, якщо переможе та зелена потвора. Сьогодні натрапила у стрічці на два сумні тексти-прогнози. Навіть якщо їх автори, як то кажуть, перебирають міру та роздмухують кадило, можливо, через ангажованість. Але як такі ці прогнози здаються цілком можливими. То ж ви, будь ласка, пожалкуйте Птицю та оберіть на другий термін знову Пороха, як те лихо, що менше з двох. Добре?

Звідси
Цитата:
Что будет, если всё-таки победит Зеленский?
В этом посте я не собираюсь строить апокалиптические прогнозы или пользоваться слухами, даже очень правдоподобными. Я буду руководствоваться 1) списком задач и вызовов, которые стоят перед Украиной, и следовательно президенту придётся их решать 2) особенностями характера Зеленского и Коломойского, их известными навыками и способами решения проблем, которые они использовали ранее. Этого достаточно, чтобы предположить, что они будут делать в ближайший год и чем это закончится.
1. Экономика.
Коломойский вернёт себе Приватбанк - процесс возврата уже запущен, не дожидаясь результатов выборов. Напомню, что когда Приват забирали, он был пуст - около 2 миллиардов долларов Коломойский вывел на офшоры, это то, что удалось вычислить. Украина подала иски в европейские суды на возврат украденного, а дыру в банке закрыла за счёт наших налогов - на докапитализацию банка государство потратило более 155 млрд грн.

Итого, если Коломойский через давление на суд забёрет дофинансированный Приватбанк и отменит иски, то Украина потеряет 7-8 миллиардов долларов. Это примерно 6% ВВП, и это больше, чем весь бюджет оборонки. Серьёзная пробоина ниже ватерлинии.

Глядя на эти фокусы, МВФ уйдёт не попрощавшись. Они дают кредиты только в обмен на реформы и сбалансированный бюджет, а если страна может просто так слить $8 млрд в унитаз, то она относится к непредсказуемым. Напомню, что кредиты МВФ брались не для того, чтобы их тратить - они скорее служат гарантией, что нам будет чем возвращать долги, и сигналом для других кредиторов и инвесторов - "всё ок, с Украиной можно работать". Если МВФ уходит, наш кредитный рейтинг опять падает до преддефолтного и ни кредитов ни инвестиций не будет.

Уход МВФ у Зеленского творчески обыграют - "я ж обещал послать их нахрен, ну вот - послал!". Всеобщее ликование, рейтинг Зеленского догоняет Путина.

И тут в бок прилетает следующая торпеда - госдолг Украины. Напомню что создали его не Гройсман с Яценюком, а Тимошенко с Азаровым. Однако отдавать его придётся всем нам, и 2019 год - пиковый по выплатам: 12,7 млрд долларов, и ещё $10,5 миллиардов в 2020-м году. Единственный способ вернуть эти деньги - перекредитоваться, да только вот МВФ ушёл и никто денег больше не даёт.

Решить эту проблему ЗеКоманда может двумя способами.

Первый всем известен - дефолт. Коломойский однозначно считает это решение самым оптимальным, да и его лозунг "долги отдают только трусы" не является тайной. Логика в его позиции есть: дефолт приведёт к уходу иностранного капитала, оттоку инвестиций, обвалу стоимости недвижимости и бизнеса - следовательно можно будет всё это скупить за копейки. За те самые 8 миллиардов, которые удастся отжать у страны на первом этапе, уже запущенном в дело. Другие олигархи тоже успеют поживиться.

У народа всё будет не так хорошо, как у Вовы с Беней. Дефолт неминуемо приведёт к краху гривны - речь идёт о падении в разы. Представьте себе курс доллара в 100 или 200 гривен? Представьте себе стоимость литра бензина? кубометра газа и тонны угля, стоимость которых всегда привязана к обменному курсу? Представьте космический рост цен на всё вообще, от услуг ЖКХ до цены на хлеб - ведь углеводороды используются и в производстве и в транспортировке. Купить евробляху смогут позволить себе только очень богатые люди, а уж воспользоваться безвизом... забудьте. Нищая страна - это потоки беженцев, а значит нарушение миграционного режима, что является одной из причин отменить безвиз, прописанной в самом соглашении. Так что достижения последних 5 лет будут убиты очень быстро.

Короче, если вы помните начало 90-х - вот примерно то же самое будет. Только ещё и с войной на востоке, частными армиями и кучей стволов на руках. Свежий пример с отключениями света, голодом и миллионами беженцев - Венесуэла, можете наблюдать онлайн.

Есть второй способ, позволяющий не доводить до дефолта. Деньги может дать Путин. Но мы все прекрасно понимаем, что просто так деньги он не даст, а только в обмен на ранее озвученные требования - которые Зеленский уже предложил обсуждать и "сойтись посредине". Ну вот так и выглядит этот компромисс: мы вам 20 лярдов на покрытие долгов, а вы нам - отказ от евроассоциации и НАТО, возврат в Таёжный союз, официальный отказ от претензий на Крым и принятие "ДНР" и "ЛНР" в состав Украины на правах чуть ли не автономных республик с правом вето в Раде.

Я не знаю, какой вариант выберет Коломойский - дефолт или потерю суверенитета. Но оба варианта являются адом, мимо которого мы смогли пройти и не свалиться в 2014-2019 годах - не в последнюю очередь благодаря "ужасному барыге" Порошенко.
2. Армия
Далеко не все наши солдаты воюют "за идею", но всё же многие из них находятся на передовой не только потому что "деньги платят", а реально считают своим долгом защищать Украину. После того как президентом выберут клоуна, насмехавшегося над нашей армией и мечтающего договариваться с Путиным, эти воины из армии уйдут. Потому что нет смысла защищать ватное население Днепра от ватных сепаратистов Донецка и ватных "ихтамнетов" из России. Если у вас одинаковые с ватой ценности, то о чём эта война?.. Если вы "устали ат вайны", хотя даже не видели её, и сдались - то зачем вам армия?..

А дальше украинскую армию распустят. Помните выше два варианта экономического ада?.. Если Беня ляжет под Путина, воевать будет не с кем, а если будет дефолт - то нечем. Потому что война - это дорого. Независимость - это очень дорого. Жаль, что никто не объяснил это народу в 1991-м.

Думаю после инаугурации "Зе", нашей армии останется жить не более года. Возможно осознав это, армейская верхушка решится на переворот - у них ведь не будет другого выхода. Это третий ад, мимо которого мы пропетляли благодаря "договорнякам" ужасного Порошенко. Если военный переворот будет успешным - получится та самая хунта, о которой сутками напролёт орало российское ТВ. Военные не умеют управлять капиталистической экономикой, не умеют в бизнес, не умеют в дипломатию, так что глубина нашего ада будет никак не меньшей двух первых вариантов.

Если военный переворот не будет успешным, и например наткнётся на сопротивление Аваковской нацгвардии и частных армий олигархов, то в стране начнётся та самая гражданская война, о которой сутками напролёт орало российское ТВ. Здесь уже не будет "вчера уволенных" бурятов на российских танках, здесь свои будут убивать своих, население прятаться по подвалам и выживать кто как сможет. Это четвёртый ад, в который мы рисковали свалиться все эти годы. Чудо, что не свалились - и у этого чуда есть автор, но я не хочу надоедать.

Да, если считаете этот вариант невозможным в наше просвещённое время - посмотрите на Донбасс или на Сирию. Хрупкое равновесие Украины очень просто нарушить, и раз вы можете позволить себе выбирать президента "по-приколу" или "назло", то почему армия не может захотеть его свергнуть по тем же причинам?..
3. Внутренняя политика
Сериал "Слуга народа" будет продолжен на радость зрителям - но немного в другом формате. В нём будут показывать, как настоящий Зе-президент проводит ненастоящие Зе-реформы. Как он распекает министров на важных собраниях, как "срывается и материт власть чиновников". Возможно даже покажут расстрел или отрубанные руки нескольких олигархов и коррупционеров, снесут бульдозером огромный дом какого-нибудь судьи - короче будут делать всё то, что так нравится простому народу.

Вот только всё это останется в телевизоре. Сейчас 3D-графика дошла до таких высот, что изобразить отрубание руки с натуральной кровищей или снос дома - не проблема, особенно когда вместо министров и олигархов актёры. И хотя в реальности никого не расстреляют и никаких реформ не будет - народ поверит телевизору, а не своим глазам.

Не верите?.. Я тоже не верил, пока не увидел результаты голосования по Днепропетровской области. (ВАЖНО: речь именно об области, где губернатором был Резниченко, а не о Днепре, где мером был Филатов). В области бешеными темпами строились дороги, строились и реконструировались десятки школ нового типа и детсадов - прямо в сёлах и райцентрах, в которых ничего не строилось с конца 80-х годов! Строились парки и скверы, расчищались русла рек (фантастика), оборудовались пляжи - да масса всего было сделано. И каждый день Резниченко и его команда подчёркивали, что они - команда Порошенко.

Но жители Днепропетровской области поверили не своим глазам, а телевизору, где одни клоуны рассказали им как всё плохо и какая вокруг ко-ко-коррупция, а другие клоуны показали им выдуманного президента на велосипеде. Результат Порошенко в Днепропетровской области - 8%, ниже чем в среднем по стране.

А до этого телевизору поверили жители Донецка и пошли на "референдум". Многие из них до сих пор верят в кровавую хунту и распятого мальчика, потому что телевизор - сильнее. Давайте уже признаем это как факт.

Так что не сомневайтесь, шоу "Слуга народа" с имитацией реформ продолжится, как минимум до выборов в Раду осенью 2019 года. После того, как партия ЗеКо получит свои 30% голосов и сформирует "ширку" с БЮТ, половиной Аваковского Нарфронта, перебежчиками из БПП, оппоблоком Бойко и прочим хламом, власть в Украине будет захвачена олигархами полностью и бесповоротно. Будет сформирован новый кабмин, заменено руководство НБУ, ГПУ и СБУ. Аваков останется главой МВД, так что все силовики станут подконтрольными одному центру, а не как сейчас, когда есть баланс и взаимный контроль. По сути это возврат во времена Януковича, с одним нюансом.

Уже была озвучена идея (причём озвучена самой ЗеКоМандой), что их вероятной целью является устранение самого поста президента, сведение его фукнций до церемониальных. Потому что сильный президент - это непредсказуемость, мало ли кого в следующий раз народ выберет?.. Олигархи всё же не идиоты, на ошибках учатся, и появления второго независимого от них Порошенко не допустят.

Убрать президентский пост совершенно не сложно. Каким бы ни был выбор - дефолт или потеря суверенитета, всё равно наступит жопа, и надо будет кого-то назначить виноватым. А заодно объяснить народу "Видите как плохо, когда судьбу страны решает один человек? А это ведь вы его выбрали, большинством голосов. Давайте сделаем, чтобы президент вообще ни на что не влиял. Тем более мы же обещали реформы, ну вот вам."

Это, кстати, совпадает с обещанием Зеленского отработать всего один президентский срок - второй ведь уже не будет нужен. Да и в первом никто не обещал зелекторату, что весь срок у президента будут какие-то полномочия. В очередном сезоне "Слуги народа" можно будет показать, как народ избавили от проблем, устранив президента. Уверен, к тому моменту рейтинг Зеленского будет таким жалким, что народ будет глубоко удовлетворён развитием сюжета.

Само шоу после этого утратит стратегическую важность, но думаю его не выключат, т.к. под прикрытием мультиков грабить страну будет намного безопаснее.
4. Внешняя политика
Да какая там внешняя политика... Пару раз пообщавшись с бэкающим-мэкающим Зеленским главы других стран постараются забыть само название "Украина". И сделают это с облегчением.

Да-да, с большим облегчением. А вы думаете, что все эти пять лет они вводили санкции против России, потому что просто хотели нам помочь?..

Увы, нет. Вот например Германия, у которой в 2013 году товарооборот с Россией составил 74,9 млрд. долларов. Из России нефть и газ, в Россию - автомобили и прочую продукцию с высокой добавочной стоимостью. Десятки миллиардов долларов, идущих в экономику Германии, на заводы, где трудятся и получают высокую зарплату граждане Германии. И тут вдруг к промышленникам приходит госпожа Меркель и говорит "мы тут захотели санкции на Россию наложить, так что больше вы туда ничего не продадите". Это та самая Меркель, которая в 2013-м лидер партии ХДС и хочет, чтобы её партию и её саму (или её преемника) выбрали граждане Германии, которые из-за этих санкций останутся без работы. И вот она зачем-то и как-то должна убедить рабочих и владельцев заводов, что так будет лучше, потому что в какой-то далёкой Украине Путин воюет "ихтамнетами". Нафига ей этот геморрой, нафига это германским промышленникам, нафига это германским рабочим?

То же самое с Францией, которая строила корабли для России, а потом была вынуждена нести убытки и искать другого покупателя. То же самое с Испанией, Австрией, Нидерландами, Данией - никому не хочется иметь проблемы, из-за того что проблемы есть у Украины.

Вы вообще представляете, каких усилий стоило Порошенко и его дипкорпусу убедить большинство цивилизованного мира нас поддерживать, помогать нам финансово и вводить против России санкции?.. Это сука ежедневный подвиг, я не могу это иначе расценить.

Всё что нужно, чтобы вернуть всё вспять - перестать совершать этот ежедневный подвиг. Просто перестать добиваться поддержки - и об Украине с удовольствием забудут. Тем более что санкции не нужно отменять - их сейчас нужно продлять каждые полгода, и однажды их просто не продлят.

Нет санкций - значит у России развязаны руки. Хочешь - пробивай коридор в Крым, хочешь - делай Новороссию до Днепра. Ну а если украинцы "устали ат вайны" и выбрали главнокомандующим чувака, который говорит "надо просто прекратить стрелять"? Если украинцы сами не хотят себя защищать, то почему это должен делать остальной мир?..
5. Россия
А Россия выиграет эту войну. Руками украинцев. Опять же - ничего нового, сто лет назад история была такая же. Потом был коллективный СССР, Голодомор, Гулаг, миллионы погибших.. Что из этого повторится лично с вами - выбирать вам.
6. Альтернатива
Она всего одна - делать то, что уже пять лет делает Порошенко. Только так мы можем и остаться суверенным государством и выжить. Да, это медленно. Да, это дорого. Но иначе будет как описано выше.

Вы спросите "ну ок, а почему Зеленский не может делать то, что делает Порошенко?". Не может, потому что не очень умён и не имеет способностей - это понятно любому, кто слушал его выступления без сценария. Не может, потому что он "малоросс", который не любит Украину и мечтает "вернуть всё как было" (только вместо 2013-го будет 1991-й). Не может, потому что является куклой Коломойского, а он свергает Порошенко вовсе не затем, чтобы продолжать реформы Порошенко.



Звідси
Цитата:
Відверто кажучи, я не хотів писати про ці сценарії, але попросив Владимир Укропов, а він представляє ту частину виборців Зеленського, яка думати ще не розучилася, але ненависть до Порошенка в неї подавляє будь-які захисні реакції організму. Зазначу ще, що він, як і я, проживає за межами України, але він до України повертатися не збирається, а я б хотів приїхати й попрацювати принаймні кілька років - і не матиму такої змоги, якщо України не буде. Я не самовбивця. Тому Володимир може дозволити собі ненавидіти Порошенка й більш ні про що не думати (хоча, з падінням України війна неминуче прийде згодом до Європи, бо хуйло отримає потужну ресурсну та виробничу базу для переозброєння армії та підготовки нападу, але кілька мирних років у нього в Німеччині буде), а я не можу собі дозволити ненавидіти нікого, навіть того ж Зеленського (насправді, я ставлюся до нього, як до людини, цілком приязно: пам'ятаю КВН, ігри проти його команди та святкування за кулісами... але зараз мені його, як людину, просто страшенно шкода - з величезною ймовірністю, на нього чекає загибель), мушу думати й аналізувати.

Ще пара важливих речей в передмові. Перше: Володимир заявив, що я "позиціоную себе, як спеціаліст по міжнародній політиці" - я не "позиціоную", я політолог. Я вивчав цей предмет, як науку, а не як спосіб вбити час за балаканиною на кухні чи в таксі. Щоправда, я після того довгий час працював (і зараз працюю), як журналіст - це наклало на мене той відбиток, що свої фахові думки я викладаю ненауковими словами, намагаюся обходитися без надто мудрої термінології на кшталт "етноморфного розшарування" та "соціодинаміки", але це не дає нікому права думати, що я викладаю їх просто так, несерйозно. Якщо дід Панас пише, що "отака хуйня, малята", то Борис Немировський має можливість це професійно довести. Справжні політологи-науковці - це Євген Магда, це Сергій Янішевський - і мої висновки про хуйню та малят часто-густо збігаються з їх висновками про центробіжні тенденції на Заході та Сході та про пострадянську модель мерітократії. Кому що звичніше.

І останнє: я намагатимуся змалювати все коротко. Наразі супротивники Порошенка (вони далеко не всі - прихильники Зеленського, деякі просто "відпрацьовують" ненависть до Порошенка, як основне почуття) користуються правилом Геббельса про те, що "брехня має бути короткою та гучною": саме тому виникають слогани про "Порошенко набрав боргів", про "Порошенко наживається на крові" та "Порошенко збільшив свій капітал у 82 рази". Все це - затята брехня, але вона коротка та гучна, точно за заповітами гітлерівського міністра пропаганди. Тому правда повинна мати не форму виправдання чи спростування (це не має сенсу, бо брехливий пропагандист так само не зацікавлений в дискусії, як Зеленський не зацікавлений в дебатах із Порошенком, він просто вкидає чергове коротке, гучне й брехливе гасло), а має бути такою же короткою й зрозумілою за формою. Тому я сперш трохи поясню, що може бути, а потім напишу гасла, які з цього випливають. Вони - для широкого загалу.

Тепер - до справи.

Наразі існують три сценарії розвитку подій в Україні в тому випадку, якщо до влади прийде команда Коломойського-Фірташа (я навмисно не пишу "команда Зеленського", бо це команда тих, хто заплатив за неї гроші, а Зеленський - не мільярдер, аби віддати 10 мільйонів доларів на перший тур та орієнтовно 50 мільйонів - на другий. Це - гроші Коломойського та Фірташа, отже - їх інтерес). Вони розроблені різними групами, європейськими та американськими фахівцями, на замовлення не державних установ, а комерційних: іноземні інвестори намагаються бутив курсі того, що на них чекає. Я розподілив ці сценарії не за ступінню їх вірогідності чи жорсткості, а трохи по-хуліганськи: за назвами трьох класичних серій "Зоряних воєн".

Отже, сценарій перший: "Нова надія".

Після перемоги на виборах команда Коломойського-Фірташа готує більшість в парламенті. Вона має та може це зробити, позаяк а) без більшості вона не зможе проводити ті закони, які їй потрібні, б) традиційно купа перебіжчиків, для яких все одно, в якій партії бути, аби бути в партії влади, побіжить ставати "слугами народу". Тим не менш, ця купа не може забезпечити самотужки конституційну більшість, тому Коломойському-Фірташеві знадобляться союзники по коаліції. Таких можливих союзників зараз - два, і це не розшарований Оппоблок (як би він не називався), і не слабкі праві опозиціонери (як би вони не називалися). Це - Народний фронт та "Батьківщина". При цьому, Народний фронт наразі є розколотий сам, тому він зможе дати лише частину необхідних голосів (умовну "групу Авакова"), але він контролює кілька важливих напрямів внутрішньої політики. А "Батьківщина", навпаки, мало що контролює, але може дати велику кількість "багінетів", які всі будуть підкорятися Тимошенко. Таким чином, є велика ймовірність виникнення потрійної коаліції, в якій на прем'єрське крісло претендуватиме Тимошенко, а представники НФ-силовики будуть вважати, що вони є своєрідним "контрольним запобіжником" (про це постійно каже Аваков, коли пише про "дотримання законності"). Ця коаліція буде такою ж слабкою та тендітною, як нинішня коаліція Порошенка, їй доведеться постійно намагатися підібрати голоси депутатів то екс-регіоналів, а то націоналістів, постійно торгуватися та щось обіцяти. Але в них не буде сильного лідера на кшталт Порошенка, в них будуть три лідери - Коломойський, Фірташ та Тимошенко, які будуть гризтися поміж собов, як вони гризуться вже роками поспіль. Особливо Тимошенко зробить усе, аби перетягнути ковдру на себе - вона так робила завжди й нема підстав думати, що не робитиме тепер. Це означає слабку коаліцію при слабкому президенті (зараз, для порівняння, маємо слабку коаліцію при сильному президенті) й неможливість будь-якого сталого процесу реформ, натомість - ручне управління будь-якими процесами в виконанні двох олігархів та однієї вождині. При цьому мета в кожного з них своя: Коломойський бажає повернути свої збитки та збільшити свої статки, не переслідуючи політичні цілі, Фірташ бажає повернути свої збитки та збільшити свої статки, переслідуючи політичні цілі Путіна, а Тимошенко бажає повернути свої збитки та збільшити статки, готуючись відібрати політичні важелі в перших двох фігурантів (переформатування політичної системи в "канцлерську" та вихолощення або повне скасування посади президента). Бажання та обіцянки Зеленського при цьому фактично не враховуються так само, як сподівання тих, хто за нього голосував. Він приречений сидіти в приймальні, очікуючи, коли вийде "триумвірат" та скаже, яке рішення він має озвучити народові хрипким голосом Голобородька. І шоп с юмором, с юмором! Ти же умєєшь!

Що це означає для українців? Перш за все - згортання всіх надбань, які вони отримали за Порошенка. Можна до хрипіння казати, що "безвіз - це не Порошенко, а народ та наші європейські партнери", але ці самі європейські партнери скасують той безвіз і можуть навіть, про всяк випадок, не видавати українцям навіть Шенген: в Європі вже й без того забагато біженців із Африки та Близького Сходу, аби готувати місце ще й для кількох мільйонів українців, які схочуть проголосити себе "політбіженцями". Про те, що "нам Зеленський обіцяв", будете пояснювати черствим та байдужим консулам європейських держав. Далі - практичне (формально, скоріш за все, деякий час залишиться) замороження Асоціації: це вдарить по українських виробниках, які за ці роки переорієнтувалися на Європу. Асоціацію не вдасться втримати тому, що процес реформ виродиться. Зараз він слабкий (так, він слабкий, але він є), а потім стане нульовим або взагалі, почнеться згортання того, що вже було зроблено. Наприклад, обіцяний Тимошенко розгон "Нафтогазу" та жадане Коломойським згортання банківської реформи. При цьому, що цікаво, процес децентралізації посилиться й навіть може виродитися в процес федералізації за Путіним: кожна область та кожне велике місто намагатимуться в умовах слабкості центральної влади загарбати собі якомога більше ресурсів та прав. Україна перестане бути партнером для Заходу: в кращому випадку, вона стане полем, на якому Захід вимушено вестиме класичну "опосередковану війну" проти Росії, аби стримувати останню. Як ця війна розгортатиметься - важко сказати, але її розповзання від східних кордонів в умовах демотивованості української армії є неминучим - Путін свого шансу не впустить. Це означає збідніння населення, потік біженців (не заробітчан, як зараз, а біженців) та повну відсутність інвестицій. Можливо, якусь гуманітарну допомогу з Заходу. Можливо, партизанську війну, яку вестимуть націоналісти та ті вояки, які не схочуть просто все кинути та піти додому. Долар по 28 та євро по 31 стануть такою ж "доброю старовиною", як нині - долар по 8.

Сценатій другий: "Імперія завдає удару в відповідь".

В залежності від того, скільки українців все ж таки сконцентруються навколо Порошенка в другому турі, він зможе провести до Ради потужну "блокуючу" фракцію. Тоді варіант коаліції стає ще слабкішим, при цьому ці "блокуючі" сили матимуь великий потенціал активності: серед них, без сумніву, буде багато військових та інших силовиків, окрім того, є шанс, що їх підтримають націоналісти (не плутати з "Національними дружинами", члени яких навіть української не знають). Це угрупування має реальну можливість для заколоту, в якого, в свою чергу, є великі шанси на успіх, позаяк "триумвірат" із Фірташа, Коломойського та Тимошенко буде гризтися між собою, а ті, хто голосували "па пріколу", навряд чи схочуть вмирати за свої переконання, висловлені в формі "дайте нам (будь-що, від тарифів до безкоштовних газу, горілки чи навіть податку на вивезений капітал. За податок на вивезений капітал не вмирають. Очолить такий заколот зовсім не Порошенко. Це буде силовик. Неважливо, хто - генерал Смешко, полковник Кривонос, старший сержант Кошулинський... Це буде "умовний Кривавий Пастор", який під гаслом національного спасіння України встановить тимчасову (так буде проголошено в будь-якому випадку) диктатуру, запровадить військовий стан та почне страшенну чистку всіх - від умовних Вілкулів та Бойків (як завжди, Шуфрича пиздитимуть особливо боляче) до умовних Лещенків та Найємів. Особливо постраждають низові судді та нинішні галасливі прихильники Зеленського. При цьому "триумвірат" зможе вислизнути: Тимошенко полине чаєчкою до Німеччини, Фірташ - назад до Австрії, а Коломойський взагалі нікуди не поїде з Ізраїлю, хіба що до Швейцарії: "оно мне надо?".

Демократія та європейський шлях будуть згорнуті - принаймні, на довгий час. Позаяк Захід не зможе дозволити собі визнати подібний заколот. Путін отримає формальне право на дві важливі дії: а) масивного вторгнення (це буде називатися "миротворчою операцією"); б) жбурляння Заходу в пику фрази "я ж вам казав! А ви! За кого ви заступилися? Вам не соромно? Ану, хутко скасовуйте ваші санкції!". Санкції навряд чи будуть скасовані, але будь-яка допомога Україні стане неможливою. І це теж призведе до скасування нинішніх надбань: безвізу, Асоціації, відкритих дверей до НАТО. Натомість - "гаряча" війна без допомоги (відкритої) союзників, світова репутація "нестабільної диктатури" та загроза розпаду. Про долар та євро просто мовчу, так само, як і про якусь економіку. Економіка буде воєнна: з картками та націоналізацією, без пенсій та стипендій. Це - найжорсткіший сценарій, хоча в ньому й фігурують умовні "хороші хлопці", які начебто беруться вичистити країну від "поганих".

Третій сценарій. "Повернення джедая".

Цей сценарій - так би мовити, "середній", але найменш ймовірний. Він бере за основу припущення, що Зеленський - справді самостійна фігура, яка зможе спробувати втілити в життя свої гасла про "порядну людину" та "нові обличчя" без олігархату. В цьому випадку партія "Слуга народу" гордо відмовлятиме в прийомі перебіжчикам, не йтиме на компроміси з представниками "зганьбивших себе сил" та не слухатиметься наказів тих, хто дав їй гроші на два передвиборчих марафони. В цьому випадку, вона не зможе сформувати в Раді не лише конституційну, а взагалі - якусь більшість. Це означатиме велику вірогідність правління або "міноритарного", або ж взагалі - "технічного" уряду. Президент не зможе провести через парламент збільшення власних повноважень, отже - йому доведеться вигадувати косметичні реформи, які можна було б "продати" виборцям за реальні. Або ж йому доведеться, як нині Порошенкові, маневрувати поміж різними осередками опозиціонерів, аби отримати їх підтримку по кожному з питань, які виноситимуться на голосування в Раді. Й, таким чином, постійно йти на якісь поступки. Але при цьому в Порошенка - величезний досвід подібних дій, знання як адміністративних, так і політичних процедур та власна політична вага, а в Зеленського - відсутність всіх цих трьох ознак. Його просто ошукуватимуть. Причому не тільки українські "фігуранти", а ще й Путін. Цей розпочне такий же самий "повзучий наступ", якого застосовувала досі українська армія, відбираючи в сепарів населені пункти в "сірій зоні", а в умовах демотивованості українських вояків ця тактика буде найуспішнішо та найбезпечнішою. А за обіцянки миру та спокою ("просто перестать стрелять") Путін вимагатиме визнання Криму російським, повернення Донбасу на умовах "кістки в горлі", нового кабального газового контракту... загалом, всього, чого йому заманеться. Він отримає слабкого візаві, якого легко обдурити.

При цьому українській економіці теж нічого доброго не світить: не тільки тому, що реформування не матиме шансу через спротив сильних угрупувань з різнополярними інтересами, а ще й тому, що імітація реформ вимагає "повернення джедаїв" - популіста Саакашвілі, який одразу спробує заявити Зеленському: "Мальчік, отойді, дядя Міша всьо сдєлает сам" і почне істерити, якщо Зеленський не погодиться, різнобарвних реформаторів-всезнайок, в яких руки чухаються втілити в життя власні ідеї й які - всі - знають все на світі краще. Позаяк ні в кого з них не буде відповідних важелів - вони, зрештою, звинуватять того ж Зеленського у власних невдачах, бо вони - геніальні, а він - клован-невіглас.

Післямова

У всіх цих трьох сценаріїв, окрім інших, є одна важлива спільна риса: ніхто з тих, хто зараз так радісно підтримує "президента мрії", Зеленського-Голобородька, не отримає того, на що сподівається. Підприємці, які застосовують на своїх фірмах власний "адміністративний ресурс" (а я про це знаю точно), аби їх працівники проголосували за Зеленського, все одно будуть змушені втікати за кордон, але не з усіма ресурсами, а лише з частиною. "Прості люди" не отримають халяви - натомість втратять субсидії, допомогу, багато хто - роботу (про безвіз не кажу - він багатьом до лисого кабанчика). Навіть прекраснодушні щирі борці з корупцією не побачать перемоги над корупціонерами: вони побачать перемогу одних олігархічних угрупувань над іншими. І є великий шанс, що всі разом побачать перемогу хуйла над слабкою, розпорошеною та знесиленою Україною. Я цього побачити не хочу. Тому я за Порошенка. А тепер можете знову про апшори та Свинарчука. Зрештою, вбити ворога - це важливіше, ніж врятувати країну. Втім, і ворога ви не вб'єте. Злість є - сили нема.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 04.04.2019 22:29 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Птица Сирин писал(а):
То ж ви, будь ласка, пожалкуйте Птицю та оберіть на другий термін знову Пороха, як те лихо, що менше з двох. Добре?
Добре. Обіцяю. Але, на жаль, тільки за себе (дружина плюс). Увесь інший електорат не припиняє мене розчаровувати. Пишався своїм народом... Зараз відчуваю сором. Як сказала дружина - у нас гарні мізки, тільки користуватися не вміємо, та й ліньки. Від себе - так само зі свободою і демократією. :(

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 04.04.2019 22:42 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Не знаю, что Зеленский может сказать на дебатах, чтобы выиграть выборы. Но Зеленский - молодец, старается обеспечить явку побольше на выборы, а то после низкой явки первого тура (63,53 %) подумал, что во втором туре и того будет меньше 50 %. Но накал страстей ни к чему.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 05.04.2019 09:15 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Птица Сирин писал(а):
оберіть на другий термін знову Пороха, як те лихо, що менше з двох. Добре?

Я просто поцікавлюся: яка методика оцінювання ступеню "лихості" використовувалася при порівнянні цих двох кандидатів?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB