Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 14:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 20:18 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
От нежелания видеть ариманический принцип, он не перестанет двигать этот мир. Точно так же, как незнание какого-либо закона не прекращает его действия.

Я полностью разделяю вашу симпатию, Юлес, к обсуждаемой нами кандидатуре, но предпочитаю шире смотреть на вещи, поэтому отталкиваюсь от несколько иных приоритетов. Наверное потому, что существенно старше вас.
Простите мне это. Пожалуйста. :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 21:22 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Валентин Дрозд писал(а):
Наверное потому, что существенно старше вас.
Простите мне это. Пожалуйста.
.То, что Вы старше меня? :shock: Ладно, прощаю.
Пугает только слово "существенно". Вы долгожитель или льстите моему возрасту? :lol:
А если серьёзно - то мой отец тоже существенно старше меня.
Но это никак не помогает ему шире смотреть на вещи, чем я. Скорей, наоборот.
Но, допускаю, что в силу каких-то других причин, Вы действительно смотрите шире и
Ваши "несколько иные приоритеты" действительно глубже, чем то, что я прочёл выше.
Если не затруднит - вкратце, тезисно об этих приоритетах.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 21:31 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Юлес Скела писал(а):
Если не затруднит - вкратце, тезисно об этих приоритетах.


phpBB [media]


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 21:39 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Хрен с ней, современной политикой - надоела. Расскажу ка я вам ещё одну историческую притчу - из реальной истории.

Все знают о пунических войнах и о выдающемся военачальнике Ганнибале Барка. Перешёл с армией Альпы, не проиграл римлянам ни одной битвы на их территории, стоял у стен Рима с армией и ожидал, когда вынесут ключи от города. Некоторые его тактические и стратегические уловки до сих пор изучают в военных академиях.

С точки зрения Ганнибала, да и Карфагенян - куда более древней торговой империи - молодой Рим являлся злом, был вредным и заносчивым. Так это и выглядело с точки зрения их культуры. Ганнибал дал клятву отцу победить Рим, положить его на лопатки - той клятве и следовал всю свою жизнь.

Ганнибал Барка проиграл только одну битву, уже на своей, североафриканской территории. Проиграл военачальнику, который у него же, у Ганнибала, негласно учился, думая и размышляя над его тактическими и стратегическими боевыми построениями и приёмами.

После поражения Карфагена Барка удрал далеко за пределы торговых и территориальных интересов Рима, но спустя несколько времени, когда был уже стар, Рим добрался и туда. Великий военачальник отравился, чтобы избежать позора.

История оценила Ганнибала Барку. Достойный человек, достойно боролся в соответствии со своими принципами - и проиграл.
Неизвестно, будучи уже старым и умудрённым опытом, понял ли Ганнибал, что его притязания на то, чтобы расправиться с ненавидимым Римом были заранее обречены на провал. Чьи принципы оказались жизнеспособней?
Дело в том, что в то время Рим нёс в мир новую цивилизацию. Строились города, новые и основательные дороги, аквидуки и прочее. А, главное, новые отношения людей внутри социума. Развивалась и процветала торговля, ремёсла. Количество сторонников Рима всё увеличилось, Карфагена - уменьшалось.
Сегодня историки единодушны во мнении, что Карфаген был обречён, как и личная война талантливого и великого Ганнибала Барки.

Да, и воевать можно по разному. Можно стать во весь рот, закричать "ура!" и красиво погибнуть за правое дело. А можно закопаться в грязном и вонючем окопе, дождаться, когда танк подставит незащищённое брюхо, да и подорвать его со всем экипажем внутри. При этом остаться живым, пусть и грязным.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 21:45 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Да! Так гораздо понятней. Спасибо, что всё нам объяснили и расставили все точки над "i". :lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 22:15 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Уф, наконец-то достучался. А то так и эдак, а всё никак... А тут так - и сразу! :lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 22.10.2018 22:19 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Валентин Дрозд писал(а):
Дело в том, что в то время Рим нёс в мир новую цивилизацию. Строились города, новые и основательные дороги, аквидуки и прочее. А, главное, новые отношения людей внутри социума. Развивалась и процветала торговля, ремёсла. Количество сторонников Рима всё увеличилось, Карфагена - уменьшалось.
Вот поэтому Ваша притча здесь неуместна.
Кто из наших внешних и внутренних врагов похож на вышеописанный Рим?
РФ? Наша внутренняя коррупция?
В том то и дело, что бороться нам сейчас приходится не с новым,
а со старым, отжившим. Как снаружи, так и внутри!

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.10.2018 05:29 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
СКАЖИ МНЕ, КТО ТВОЙ ДРУГ, И Я СКАЖУ, КТО ТЫ (с)

Свежая (12.09.18) статья о команде Гриценко:

Ще зовсім нещодавно в кандидата в президенти та лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка були три великі проблеми: нестача довірених людей, які мають допомагати вигравати на виборах президента, брак серйозних грошей та відсутність доступу до великих телеканалів.

Схоже, він зробив серйозний крок для вирішення першої проблеми.

Гриценко знайшов людину, яка може структурувати йому місцеві осередки та організувати роботу виборчого штабу.

І звуть цього орговика Віктор Балога.

Хоча Балогу офіційно ще не призначили керівником штабу Гриценка, за даними УП, він уже почав формувати його команду під вибори.

Крім колишнього голови президентської канцелярії Віктора Ющенка, в лавах команди Гриценка з’явився політтехнолог та керівник інформаційного напрямку.

"Українська правда" продовжує слідкувати за підготовкою до президентських виборів ключових кандидатів на найвищий пост у державі і цього разу з'ясовує, з чим Анатолій Гриценко заходить на поле електорального бою в гарячу політичну осінь.
Межа компромісу

Упродовж літа Анатолій Гриценко добирав собі керівника виборчого штабу. Він шукав людину з серйозним політичним досвідом, яка брала участь у декількох кампаніях, вміє формувати команду, чітко ставити завдання та досягати результату.

Варіантів було небагато. Серед потенційних кандидатів називали голову львівського обласного осередку партії "Громадянська позиція" Анатолія Забарила, екс-нардепа Єгора Фірсова та, як не дивно, обговорювали навіть можливість залучення соратника Міхеіла Саакашвілі Давида Сакварелідзе.

Через недосвідченість та брак менеджерських результатів цих кандидатур Гриценко не погодився на жодного.

Через це в липні почався діалог з Балогою. Кандидатуру Балоги можна назвати межею копромісу. Політик старого гатунку, який має досить неоднозначну репутацію. Колись він обіймав посаду керівника секретаріату президента Віктора Ющенка і має імідж одного з найбільших інтриганів на українській політичній шахівниці. Тепер же це позафракційний депутат, якого звинувачували у війнах за контрабандні потоки в Закарпатській області, та про існування якого потроху стали забувати.

Однак Балога – досвідчений переговірник, добре обізнаний з правилами української політики, може говорити нарівні з будь-яким державним діячем чи бізнесменом і швидко організовувати роботу.

У Балоги поки що немає жодної офіційної посади в команді Гриценка. Але на нього вже покладені менеджерські функції – йому доручили запустити виборчий механізм по всій країні. Останні два тижні Балога веде активні переговори з регіональними елітами та підшукує кандидатів у начальники місцевих штабів.

"Віктор Іванович досить жорсткий, і через авторитет його слухають. Вибори – це війна, і тут треба дисципліна. Раніше її не було, а він її якраз забезпечує", – говорить один із соратників Гриценка.

Ідея Балоги щодо формування штабів полягає в тому, щоб їх очолювали впливові люди на місцях, а не тільки партійці Гриценка.

Наприклад, зараз він проводить співбесіди, у тому числі з представниками партій "Громадянська позиція", "Народний контроль", "Хвиля", "ДемАльянс", "Альтернатива", "Європейська партія України".

У листуванні з "Українською правдою" екс-голова президентської канцелярії демонстративно заперечував, що є головою штабу Гриценка.

"Ні, позиція є на ФБ, а рішення прийму в жовтні, що робити і як", – категорично відрізав Балога на пропозицію УП зустрітись і пояснити розмови про його участь у кампанії Гриценка.

З цього можна дійти висновку, що Балога погодиться офіційно керувати штабом, якщо віритиме в перемогу Гриценка, або просто залишає простір для відходу, якщо отримає кращу пропозицію від інших кандидатів, чи стане причиною "бунту молодих" на місцях у команді Гриценка.
Технолог з минулого

Виборчий штаб Гриценка наразі не сформований, тож поки що він проводить засідання "ситуативної кімнати".

На останніх зустрічах "ситуативки" джерела УП бачили Віктора Балогу, Дениса Каплунова з міні-партії "Альтернатива", політтехнолога Віктора Котигоренка та журналістку Христину Бондаренко.

Раніше УП писала, що Каплунов допомагає Гриценку формувати меседжі для кампанії.

Каплунов є вихідцем з Донеччини. Йому 31 рік. У 2007 році вступив у партію "Батьківщина", працював у виборчих комісіях від цієї політсили на парламентських 2007 року і на президентських виборах 2010-го.

У 2012 році Каплунов балотувався від партії "УДАР" по мажоритарному округу №46, що в Артемівську Донецької області (зараз Бахмут). Тоді вибори виграв відомий регіонал Сергій Клюєв.

У 2015 році він реєструє партію "Прогрес", яка в 2016 році переіменована на партію Наливайченка "Справедливість". Тоді ж Каплунов деякий час координував "Антикорупційний Рух Валентина Наливайченка". Вже у 2017 році Каплунов став ініціатором створення партії "Альтернатива".

У різні роки був помічником депутата Володимира Куренного та Єгора Фірсова, до того як в останнього забрали депутатський мандат.

Віктор Котигоренко почав працювати в команді Гриценка з кінця літа. Як стверджують джерела УП, політтехнолог займається стратегією кампанії.

Котигоренко – доктор політичних наук, науковий співробітник в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса. Як зазначено на сайті інституту, працює у відділі національних меншин. Темами його досліджень також є етнонаціональна політика, конфліктогенні регіони України, політичні інститути і процеси, конфліктологія. Автор кількох книг, серед них – твір на 500 сторінок під назвою "Донбас в етнополітичному вимірі".

У часи Леоніда Кучми був членом громадської ради експертів із внутрішньополітичних питань при президентові, а в часи Віктора Ющенка – членом президентської ради з питань етнонаціональної політики.

Раніше Котигоренко працював у політтехнологічній групі покійного Юрія Левенця, якого завжди пов'язували з Сергієм Льовочкіним. У команді Левенця він працював у 1999 році в передвиборчому штабі Кучми, у 2004-му – в штабі Януковича, консультував Партію регіонів, "Нашу Україну" і БЮТ на кількох парламентських виборах.

У 2012-му допомагав голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову. Йому приписують також успішний похід на вибори мера столиці Віталія Кличка. Навесні його бачили в офісі Юлії Тимошенко.

Ще одна нова людина в команді – Христина Бондаренко. До цього Бондаренко працювала на "5 каналі", "Громадському" та була генпродюсером телеканалу "АТR".

Офіційно вона ще не працює на Гриценка, але фактично вже перебрала на себе функції керівника інформаційного напрямку кампанії.

Незабаром до команди Гриценка має приєднатися ще один "політик з минулого" – лідер "Європейської партії України" Микола Катеринчук.

У розмові з кореспондентом УП минулого тижня Катеринчук сказав, що не збирається входити до партії "Громадянська позиція", але планує приєднатися до платформи "Народна довіра", яку Гриценко створив спільно з нардепом Дмитром Добродомовим.

"Ми плануємо спільно брати участь і на президентських, і на парламентських, і на місцевих виборах", – пояснив Катеринчук.

У "Громадянській позиції" переконують, що лідер "Європейської партії України" вигідний їхньому кандидатові як медійне обличчя. На уточнення, що ж насправді Катеринчук додасть команді – лише знизували плечима.
Збірний образ

Через те, що в команді Анатолія Гриценка з’являються старі політики на кшталт Балоги чи Катеринчука, йому стає важче втримувати образ людини, за яким тягнеться молодь.

Тож у своїй команді Гриценко поєднуватиме досвід та свіжу кров.

Так, Єгору Фірсову та колишній соратниці Саакашвілі, а нині членкині команди "Громадянської позиції" Соломії Бобровській доручено шукати молодих політиків та активістів, які в різних регіонах публічно підтримуватимуть Гриценка.

Взагалі кампанія Гриценка на 80% складатиметься з меседжів про те, яку Україну він хоче бачити в майбутньому. Умовно кажучи, це сильна країна, що "бореться з корупцією, де чесно працюють правоохоронні органи, суди та люди живуть у злагоді". Інші 20% повідомлень стосуватимуться його принциповості, на кшталт: "Єдиний, хто не має зв’язку з олігархами" та "Не буде робити з влади бізнес".

Якщо підсумувати загалом, то образ Гриценка зводитиметься до двох посилів: "сильна рука" та чесність.

"Я так само, як і ви, не задоволений владою. У мене такий же одяг, як у вас. Я живу, як і ви. У мене таке ж взуття, як у вас. Я був при владі, але моє взуття не змінилося", – переказує майбутній посил Гриценка до виборців один з його соратників.

При цьому кампанія не має базуватися на критиці опонентів з одного електорального поля. Наприклад, Гриценкові не рекоменують критикувати ні президента Порошенка, ні найближчу конкурентку Юлію Тимошенко. Планується, що Гриценко займатиме позицію "над схваткою" президента та ЮВ. Про них він взагалі повинен якнайменше згадувати, щоб не перебирати на себе їхній негатив.

Як не дивно, але лідера "Громадянської позиції" має турбувати зовсім інший політик, який міг бути його союзником. Якби на виборах президента лідера "Громадянської позиції" підтримав мер Львова Андрій Садовий, то це б фактично означало гарантію на вихід у другий тур, адже Гриценко отримав би тоді перевагу на Західній Україні. А як показують соціологічні дослідження, у другому турі він перемагає будь-якого конкурента.

Але на зараз Садовий не збирається підживлювати Гриценка та, швидше за все, сам піде на вибори. А це означає мінус 2-3% підтримки та розбалансування західного електорату. Іншими словами, своєю недовірою одне до одного вони фактично виводять у другий тур Порошенка з Тимошенко та пролітають самі.

Сьогодні все, що залишається команді Гриценка, – публічно закликати мера Львова до об’єднання зусиль, пояснюючи, що через їхні чвари може стати погано. Причому відразу обом.

ВПРОЧЕМ, САМ БАЛОГА ОПРОВЕРГ СВОЁ УЧАСТИЕ В ШТАБЕ ГРИЦЕНКА (01.10.18):

Народний депутат колишній очільник Секретаріату президента Віктора Ющенка Віктор Балога каже, що не збирається очолювати виборчий штаб кандидата у президенти Анатолія Гриценка, але "буде допомагати".

Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді".

"У нас з Анатолієм Степановичем давня історія і давні дружні стосунки з часів Помаранчевої революції. Він не раз до мене звертався по допомогу, і я йому ніколи не відмовляв. І зараз він до мене звернувся і каже: "Допоможи". Я кажу: "Нема питань, допоможу", - розповів Балога.

За його словами, він вітає політичне об’єднання Гриценка очільника "Самопомочі" Андрія Садового і співака Святослава Вакарчука, проте запевнив, що особисто не веде переговори з Вакарчуком та Садовим.

Балога заявив, що однозначно не збирається очолювати штаб Гриценка.

"Я завжди готовий допомагати, якщо моя робота принесе користь. Але відносно штабу можете не сумніватися, я нічий штаб не збираюся очолювати", - резюмував він.

Нардеп сказав, що не ходить на виборчі наради, а якщо і зустрічається з Гриценком, то Гриценко сам приходить.

"Коли Гриценко чи команда людей, про яких ми говоримо, сформує позицію. Тоді буде створено штаб, це ж буде позиція публічна …Ми сьогодні з вами моделюємо, що може бути проукраїнський проект, де буде сплав з так званих "старих" і молоді", - додав він.

У вересні джерела УП в партії "Громадянська позиція" повідомили, що позафракційний народний депутат Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.10.2018 10:13 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Юлес Скела писал(а):
Кто из наших внешних и внутренних врагов похож на вышеописанный Рим?
Шановний Юлесе! Цю історію-притчу я розповів не для прив'зки до якихось конкретних сучасних подій. Але в ній є одна, на мій погляд, дуже важлива мораль.
Ти можеш бути скільки завгодно талановитим і авторитетним военачальником. Ти можеш виграти скільки завгодно окремих битв. Але якщо ти не розумієш, що сунеш проти більш глобальних законів, які діють у сучасному тобі світі, ти приречений на загальну поразку.
Цю мораль я прив'язував до шановного Анатолія Степановича, до політичної позиції якого мав інтерес, тому ознайомлений.

Я чіко розділяю людину-Гриценка та Гриценка-політика. До людини в мене - симпатія. Як керівник країни особисто мене він не влаштовує. Його політичний кругозір, політичні навички не влаштовують.
Але то є моє бачення. Я тому і не хочу говорити про окремих політиків, щоб не нав'язувати власну думку у такому делікатному питанні. Загальні бачення у політичному процесі, вимоги до політиків різних рівнів, сам виборчий процес в Україні - інша річ. А виборець хай сам міркує і сам визначається - це нормально.

Не ображайтесь, будь ласка. :)
Яценко писал(а):
СКАЖИ МНЕ, КТО ТВОЙ ДРУГ, И Я СКАЖУ, КТО ТЫ (с)
Грамотная публикация. Хотя может быть и заказной. Важно думать, а не только слушать.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.10.2018 11:54 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Вот, кстати, просвечивает ещё одна интрига серого кардинала Кремлёвских интересов в Украине. Касается как раз предстоящих президентских выборов.
https://www.obozrevatel.com/crime/dver- ... dentyi.htm
Только не надо думать, что это их единственная ставка на эти выборы. Я как раз думаю, что это скорее - ложный пасс. Они мастера подобных интриг.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 23.10.2018 18:16 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Яценко писал(а):
Свежая (12.09.18) статья о команде Гриценко:
Спасибо за инфу!
Будем думать, размышлять :D
Валентин Дрозд писал(а):
Я как раз думаю, что это скорее - ложный пасс.
Тоже так предположу. У Кардинала основная ставка на Рабиновича (ИМХО).

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 27.10.2018 14:38 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Добродомов. Щас заявил о президентских амбициях. И мощно выступил. :?:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 27.10.2018 17:51 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
УП писал(а):
Добродомов зазначив, що в травні нинішнього року його партія була "драйвером" об'єднання опозиційних демократичних сил.

"Ми виступали за те, щоб усі свідомі демократичні сили, які не перебувають під впливом олігархічних кланів, відставили в сторону особисті амбіції, об'єдналися разом, щоб визначити єдиного кандидата в президенти і щоб в новій демократичній об'єднаній партії піти на парламентські вибори і отримати більшість" , - сказав лідер партії.

Добродомов нагадав, що "Народний контроль" виступив ініціатором створення платформи "Народна довіра".

"На жаль, принципи цієї платформи були зруйновані з першого дня, коли Анатолій Гриценко себе відразу оголосив кандидатом у президенти, коли лідери політичних сил - ми їх бачили на цій платформі - вирішили, що їх особисті амбіції важливіші, коли, натягнувши маску нових, вони діють старими методами... Платформа не склалася на сьогоднішній день", - сказав нардеп.
Всегда удивляла подобная позиция. Почему бы Добродомову не "отставить в сторону личные амбиции" и не "объединиться вместе" с тем же Гриценко? Именно для того, чтобы "определить единого кандидата в президенты и чтобы в новой демократической объединённой партии идти на парламентские выборы и получить большинство". Кто-то же должен показать пример.
Добродомов моложе (1977г.р. против 1957 Гриценко), значит, у него будет ещё не одна возможность. Добродомов менее известен... вот и пусть бы показал пример "старикам", как наступают на горло своим амбициям, чтобы бороться с олигархами.
Не нра.
Однозначно.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 27.10.2018 18:50 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2016 15:43
Сообщения: 942
Откуда: Украина, Винница
Юлес Скела писал(а):
У Кардинала основная ставка на Рабиновича
Верно. Но не только.
Даже если добавить в список Юрия Бойка и Бориса Колесникова, он будет неполным.
Кардинал не прописывался бы с большой буквы, если бы не умел плести многоходовые интриги.
Юлес Скела писал(а):
Добродомов. Щас заявил о президентских амбициях.
Один из лучших на сегодняшний день парламентариев и...
И лидер партии одного лидера - болезнь сегодняшней политической системы Украины, спровоцированной, в том числе, низким уровнем политической культуры самого избирателя.
Лидер, "тянущий" парламентскую партию, в каком-то смысле вынужден добиваться президентского рейтинга (без шансов стать президентом), чтобы потом с ним, с рейтингом, играть на парламентских выборах. Се ля ви.
Яценко писал(а):
Не нра.
Однозначно
Присоединяюсь. С одной оговоркой.
Объединение подобного рода лидеров возможно в стенах парламента. А стимулом и гарантом подобного объединения могут быть факторы не только из области общности целей и совпадения идеологий. Кое что.., точнее кое-кто ещё.
Поучаствуем, заодно и посмотрим...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 27.10.2018 20:14 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Соглашусь, пожалуй. С обоими. :D

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB